Full Oyun indir Download

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

Facebook'ta Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-11-2010, 19:25   #6 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Che Guevara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 52
Karizma
Rep Gücü : 9825
Rep Puanı : 959583
Rep Seviyesi : Che Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Age of Empires II: The Conquerors Oyundan Atıyor

Gerçekten ilginç aldığınız hatanın ekran resmini çekip koyma imkanınız varsa kesin sorunu anlayabiliriz...
Che Guevara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06-11-2010, 19:33   #7 (permalink)
Konu Sahibi
DodgeCharger
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

DodgeCharger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 7
Karizma
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : -209
Rep Seviyesi : DodgeCharger is infamous around these partsDodgeCharger is infamous around these partsDodgeCharger is infamous around these parts
Oyun Birinciliklerim

Fortiguard yüzünden upload ya da download yapamıyorum malesef. Fakat Windows sorun için çevrimiçi çözüm arıyor sıkıntısının aynısı. Loading biter bitmez tam oyuna gireceği sırada oluyor.

Fortiguard yüzünden upload ya da download yapamıyorum malesef. Sanırım olmayacak bu. Yine de teşekkür ederim uğraştınız.
DodgeCharger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06-11-2010, 19:35   #8 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Che Guevara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 52
Karizma
Rep Gücü : 9825
Rep Puanı : 959583
Rep Seviyesi : Che Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
DodgeCharger´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Fortiguard yüzünden upload ya da download yapamıyorum malesef. Fakat Windows sorun için çevrimiçi çözüm arıyor sıkıntısının aynısı. Loading biter bitmez tam oyuna gireceği sırada oluyor.

Fortiguard yüzünden upload ya da download yapamıyorum malesef. Sanırım olmayacak bu. Yine de teşekkür ederim uğraştınız.

Zor durum vallahi...Neyse artık ben bir çözüm bulamadım üzgünüm:(...
Che Guevara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06-11-2010, 20:15   #9 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Full Metal Alchemist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 11
Karizma
Rep Gücü : 210
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : Full Metal Alchemist has a reputation beyond reputeFull Metal Alchemist has a reputation beyond reputeFull Metal Alchemist has a reputation beyond reputeFull Metal Alchemist has a reputation beyond reputeFull Metal Alchemist has a reputation beyond reputeFull Metal Alchemist has a reputation beyond reputeFull Metal Alchemist has a reputation beyond reputeFull Metal Alchemist has a reputation beyond reputeFull Metal Alchemist has a reputation beyond reputeFull Metal Alchemist has a reputation beyond reputeFull Metal Alchemist has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

hmm... upload ediyim bide benimkini dene
Full Metal Alchemist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06-11-2010, 20:38   #10 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

kiiiwiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 20
Karizma
Rep Gücü : 3053
Rep Puanı : 288653
Rep Seviyesi : kiiiwiii has a reputation beyond reputekiiiwiii has a reputation beyond reputekiiiwiii has a reputation beyond reputekiiiwiii has a reputation beyond reputekiiiwiii has a reputation beyond reputekiiiwiii has a reputation beyond reputekiiiwiii has a reputation beyond reputekiiiwiii has a reputation beyond reputekiiiwiii has a reputation beyond reputekiiiwiii has a reputation beyond reputekiiiwiii has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Arkadasım Bir DK Ben Çözümünü Biliyorum Sanırım Biz Arkadasla Landan Oyun Kurarken Bişi Kapatmayınca Yapıyordu Bunu Oyunu Acıp Bakıcam Simdi Cevabını Yazıcam.

Arkadasım Oyunda Landan Girerken Death Mach Die Acın Ve Game Rules 2nizinkide Supremacy Olmasına Dikkat Edin İyi Oyunlar Dilerim Umarım İşinize Yarar Yada Multiplayer İçin Yeni Bi Crackte Deneyebilirsiniz Kolay Gelsin..
kiiiwiii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
age, atıyor, conquerors, empires, oyundan

Seçenekler
Stil