Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-11-2011, 22:30   #1 (permalink)
Konu Sahibi
4frodisiak
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 2
Karizma
Rep Gücü : 227
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : 4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Assassin's Creed Revelations ACRSP.Exe hatası

Bi türlü oyuna giremiyorum arkadaşlar. Xp kullanıyorum. Bazen crack i değiştirince Login Failed hatası veriyo bu sefer şifremi yazıpta giremiyorum oyuna problem nerde onu anlamadım hala :S

4frodisiak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 01-12-2011, 14:18   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Red Line - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 13
Karizma
Rep Gücü : 225
Rep Puanı : 2221
Rep Seviyesi : Red Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Assassin's Creed Revelations ACRSP.Exe hatası

hata raporu gönder (gönderme) hatasımı eğer bu hata ise aynısı bendede daha yeni çıktı
yokmu yaw yardım edicek
Red Line isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2011, 18:13   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

DreamDance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 123
Rep Puanı : 126
Rep Seviyesi : DreamDance will become famous soon enoughDreamDance will become famous soon enough
Oyun Birinciliklerim

Kardes sorun crack ta diyil orbit dosyasını hem ama sadece orbit hem assassins creed in içine hemde ubisoft game lachunerin icine Atacaksin bende kafayı yemsitim bulammamistim ama bu aklıma geldi yaptim oldu Ve cookkk güzel bir oyun Herkese iyi Assassinsler :D
DreamDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2011, 20:58   #4 (permalink)
Konu Sahibi
4frodisiak
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 2
Karizma
Rep Gücü : 227
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : 4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute4frodisiak has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
DreamDance´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardes sorun crack ta diyil orbit dosyasını hem ama sadece orbit hem assassins creed in içine hemde ubisoft game lachunerin icine Atacaksin bende kafayı yemsitim bulammamistim ama bu aklıma geldi yaptim oldu Ve cookkk güzel bir oyun Herkese iyi Assassinsler :D
Kardeşim Allah senden razı olsun harbiden çok sağol oldu ya :)
4frodisiak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2011, 22:55   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Red Line - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 13
Karizma
Rep Gücü : 225
Rep Puanı : 2221
Rep Seviyesi : Red Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond reputeRed Line has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

arkadaş allah senden razı olsun derdimize derman oldun +repler sana feda olsun
Red Line isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
acrspexe, assassin, creed, hatası, revelations

Seçenekler
Stil