Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-01-2012, 22:18   #31 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

26es-es26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 148
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : 26es-es26 is an unknown quantity at this point
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Assassin's Creed Revelations ACRSP.Exe hatası

Ubisoft game launcher bulamayan arkadaşlar öncelikle dediklerimi yapın:
1)Ubisoft game launcher bir çoğunuzda yüklüdür fakat onu göremiyoruz bu nedenle öncelikle denetim masası/program kaldırdan ubisoft game launcher kaldırıyoruz.
2)Sıra kaldırdığımız programı yüklemekte hatırlarsanız en başta daemon tools dan oyunu kurmuştuk şimdi tekrar oyunu kurduğumuz kalıp dosyasını seçiyoruz ve sonra dosyaları görüntülemek için klasör aç diyerekten bir şey çıkıyor.Tıkladığımız zaman dosyanın içindeyiz şimdi orada support/ubisoftgame launcher adımlarını izliyoruz ve orada ubisoft game launcher'ın setap dosyası var ona tıklıyoruz ve o kuruyor.Yapcağımız şey bu kadar basit ve orbit klasöründekileri buna copy paste yapıyoruz ve oyuna giriyoruz.

DİPNOT:Eğer bilgisayarınızda diğer assassin's serilerinden oyunlar varsa öncelikle diğer oyunları kaldırın yoksa tekrardan hata alırsınız.
İYİ OYUNLAR

Konu 26es-es26 tarafından (26-01-2012 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir..
26es-es26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27-01-2012, 15:30   #32 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

mustafasircold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 154
Rep Seviyesi : mustafasircold is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

Arkadaşlar sorun alıyorsanız bir de bunu deneyin.

Benim de en başta açılmıyordu söylenenleri yapmama rağmen. Ubisoft Game Launcher'a orbiti atmak, crack, update vs. vs. yine açılmamıştı. Oyunu sildim C'ye yükledim. C:\Assassins Creed Revelations şeklinde. Sonra hiç crack veya update yapmadan direk ACRSP.exe'ye bastım açıldı.
mustafasircold isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2012, 12:42   #33 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 229
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : SLaYeR983 has a reputation beyond reputeSLaYeR983 has a reputation beyond reputeSLaYeR983 has a reputation beyond reputeSLaYeR983 has a reputation beyond reputeSLaYeR983 has a reputation beyond reputeSLaYeR983 has a reputation beyond reputeSLaYeR983 has a reputation beyond reputeSLaYeR983 has a reputation beyond reputeSLaYeR983 has a reputation beyond reputeSLaYeR983 has a reputation beyond reputeSLaYeR983 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Aldığınız "çalışmayı durdurdu" hatasının ayrıntılarına baktığınızda BEX APPCRASH gibi bir hata türü ise kullandığınız ACRSP.EXE için DEP'yi(Veri Yürütme Engellemesi) kapatın. Bahsettiğim yer bilgisayarınızın bu dizininde olması gerekiyor;

1. Başlatı tıklayın.

2. Denetim Masasına girin.

3. Sistem ikonunu iki kere tıklayın.(Buna ek olarak Vista veya Windows 7 kullanıyorsanız açılan pencerenin sağ alt kısmında gelişmiş sistem ayarları var ona tıklayın. XP kullanıyorsanız direk 4. adıma geçin.)

4. Gelişmiş sekmesini tıklayın.

5. Performans alanındaki Ayarlar butonunu tıklayın.

6. Veri Yürütme Engellemesi sekmesini tıklayın.

7. Seçtiklerim dışında kalan tüm windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç.
seçeneğini tıklayın.

8. Ekle'yi tıklayın ve DEP tarafından kontrol edilmesini istemediginiz çalıştırılabilir
dosyayı seçin.

9. Uygula'yı tıklayın.

10. Tamam'ı tıklayın.

11. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.(bazen gerekebilir)

Konu SLaYeR983 tarafından (01-02-2012 Saat 12:55 ) değiştirilmiştir..
SLaYeR983 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2012, 23:19   #34 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

sagolera77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 170
Rep Seviyesi : sagolera77 is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

zzzzasssssssssssssssssssss
sagolera77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2012, 22:29   #35 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 237
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : mustibaron has a reputation beyond reputemustibaron has a reputation beyond reputemustibaron has a reputation beyond reputemustibaron has a reputation beyond reputemustibaron has a reputation beyond reputemustibaron has a reputation beyond reputemustibaron has a reputation beyond reputemustibaron has a reputation beyond reputemustibaron has a reputation beyond reputemustibaron has a reputation beyond reputemustibaron has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
brucelee´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
"ACRSP.exe çalışmayı durdurdu." hatasını alan Win7 kullanıcıları dediğimi yaparsanız sanırım sorununuz düzelecektir,ben de aynı sorunu yaşamıştım 2 gün aradıktan sonra çözümü buldum, umarım size de yardımcı olur. Şimdi gelelim çözüme;
Oyunumuzu önce bi silelim ubisoft launcher'la beraber. Bundan sonraki adım önemli oyunumuzu direkt C:'ye kuruyoruz,yani C:\program files yada C:\program dosyaları'na(x64) ya da D:'ye kurmayacağız. Yani oyunun görünümü şu şekilde olacak "C:\Assassin's Creed Revelations". Ubisoft game launcher'i de otomatik olarak kuracak zaten, ona karışmanıza gerek yok.Bunları gerçekleştirdikten sonra skidrow'daki crack dosyalarının hepsini oyunun içine kopyalıyoruz ve ondan sonra oyunu çalıştırıyoruz ve mutlu son. :)
Dediklerim biraz karışık geldiyse şu videoyu adım adım takip edebilirsiniz, zaten ordan buldum ben de :)

sagolasın cok yardımcı oldun ...
mustibaron isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
acrspexe, assassin, creed, hatası, revelations

Seçenekler
Stil