Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-01-2011, 19:10   #6 (permalink)
Konu Sahibi
BeRaTCaNN
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 226
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : BeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Call of Duty - Black Ops ( Siyah Ekran ve Oyundan Atma )

Tekrar Tekrar okudum.Yaptım ama olmadı.
*3-4 adet crack denedim.
*Update 4 denedim
*Driverları güncelledim. ( Ati Radeon x1600-1650 Model )
*Daha aklıma gelmeyen 3-4 tane şeyi denedim...Sonuç " 0 "..

Animasyonlarda sorun yok kasmada yok.Sonra son bir animasyon geliyor.Geçiyor siyah ekran geliyor 2 dakika pc donmuyor.2 dakikadan sonra atıyor.Ship consol hatası veriyor..

Max12 İyi güzel diyorsunda,Bir oyun için pc vista yada 7 yapılmaz ki be abi :)

İşte Buda Tam Olarak Hatanın Fotosu ;

BeRaTCaNN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2011, 19:14   #7 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Oyuncu91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 6
Karizma
Rep Gücü : 198
Rep Seviyesi : Oyuncu91 has a reputation beyond reputeOyuncu91 has a reputation beyond reputeOyuncu91 has a reputation beyond reputeOyuncu91 has a reputation beyond reputeOyuncu91 has a reputation beyond reputeOyuncu91 has a reputation beyond reputeOyuncu91 has a reputation beyond reputeOyuncu91 has a reputation beyond reputeOyuncu91 has a reputation beyond reputeOyuncu91 has a reputation beyond reputeOyuncu91 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
BeRaTCaNN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
*3-4 adet crack denedim.
*Update 4 denedim

Animasyonlarda sorun yok kasmada yok.Sonra son bir animasyon geliyor.Geçiyor siyah ekran geliyor 2 dakika pc donmuyor.2 dakikadan sonra atıyor.Ship consol hatası veriyor..

Güzel kardeşim hiç uğraşma bırak yorma hem kendi beynini hem pc nin beynini, çünkü bunun çaresi yok, tmm bazı pc lerde sorunsuz oynuyolar, hatta arkadaşımın pc de kurduğu gibi oynadık beraber bitirdik ama aynı dvd yi bnm pc e kuruyoz sonuç senn ki gibi naptıksda olmadı.... ha şunuda söylim biz oynadık ama afedersin oyun bi b---- yaramıyo konu bakımından çok saçma grafikte desen bi milim aşamamışlar.. boşverrrrrr, oynamaya değer daha güzel oyunlar var ;)
Oyuncu91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2011, 20:01   #8 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

max12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 7
Karizma
Rep Gücü : 238
Rep Puanı : 2171
Rep Seviyesi : max12 has a reputation beyond reputemax12 has a reputation beyond reputemax12 has a reputation beyond reputemax12 has a reputation beyond reputemax12 has a reputation beyond reputemax12 has a reputation beyond reputemax12 has a reputation beyond reputemax12 has a reputation beyond reputemax12 has a reputation beyond reputemax12 has a reputation beyond reputemax12 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
*3-4 adet crack denedim.
*Update 4 denedim

E Arkadas Haklısında Oyunu Oynamak Istıyorsan Tek Yolu Bu :)
max12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2011, 20:18   #9 (permalink)
Konu Sahibi
BeRaTCaNN
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 226
Rep Seviyesi : BeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond reputeBeRaTCaNN has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

O Zaman Activision Out ! :) Hiç İşim oLmaz bir oyun için faLan :)
Bütün Arkadaşlara Teşekkür Ederim YorumLarınız İçin.ALLAH Razı Olsun :) Hayırlı Akşamlar.
BeRaTCaNN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20-02-2011, 13:20   #10 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 227
Rep Seviyesi : csbaho has a reputation beyond reputecsbaho has a reputation beyond reputecsbaho has a reputation beyond reputecsbaho has a reputation beyond reputecsbaho has a reputation beyond reputecsbaho has a reputation beyond reputecsbaho has a reputation beyond reputecsbaho has a reputation beyond reputecsbaho has a reputation beyond reputecsbaho has a reputation beyond reputecsbaho has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
Hayırlı forumlar arkadaşlar :)

Ben bugün Call of Duty - Black Ops yükledim.Oyuna giriyor.Tanıtımlarda ve videolarda kasma yok.Daha sonra menü geliyor.Menüden Oyunu başlamaya giriyorum.Fakat daha sonra bir oyun içi video mu deyim geliyor.Videonun sonunda adam suratı var :D :D İşte sonra ekran kararıyor oyun başlamak için.Bekliyorum 2 dakika kadar oyundan atıyor masaüstüne.Hata sesi çıkıyor fakat hata vermiyor.Donuyor kalıyor o şekilde.Beya şey denedim sorun çözülmedi arkadaşlar.Son çare bu konuyu açıyorum :) Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim :)

Resimde Olduğu Gibi Ship Consele'de Hata

aynısı bendede oluo ama arkadaşın pcde xp onda çalışıyor ben can you run ıt den falan heryerden baktım pc kaldırıoda sp2ydi sp3 yaptım yine olmadı
csbaho isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
atma, black, call, duty, ekran, ops, oyundan, siyah

Seçenekler
Stil