Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-11-2009, 19:41   #16 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 200
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : MuratGerra has a reputation beyond reputeMuratGerra has a reputation beyond reputeMuratGerra has a reputation beyond reputeMuratGerra has a reputation beyond reputeMuratGerra has a reputation beyond reputeMuratGerra has a reputation beyond reputeMuratGerra has a reputation beyond reputeMuratGerra has a reputation beyond reputeMuratGerra has a reputation beyond reputeMuratGerra has a reputation beyond reputeMuratGerra has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: call of duty modern warfare 2 egitim bölümü nasıl gecilir

arkadaşım bende de aynı sorun var yazıların grafikleri karışık renkli yazılar okunmuyor eğitim bölümünü de geçemiyorum
bende ati radeon x1650 erkran kartı var ama grafikler arada bi karışıyor
neden anlayamadım gitti Ram 1GB acaba ramden mi yapar bilen varmı acil yardım....:(
MuratGerra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2009, 20:35   #17 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 231
Rep Seviyesi : abuzittin has a reputation beyond reputeabuzittin has a reputation beyond reputeabuzittin has a reputation beyond reputeabuzittin has a reputation beyond reputeabuzittin has a reputation beyond reputeabuzittin has a reputation beyond reputeabuzittin has a reputation beyond reputeabuzittin has a reputation beyond reputeabuzittin has a reputation beyond reputeabuzittin has a reputation beyond reputeabuzittin has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
MuratGerra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşım bende de aynı sorun var yazıların grafikleri karışık renkli yazılar okunmuyor eğitim bölümünü de geçemiyorum
bende ati radeon x1650 erkran kartı var ama grafikler arada bi karışıyor
neden anlayamadım gitti Ram 1GB acaba ramden mi yapar bilen varmı acil yardım....:(
evet aynı sorun bende de var ve benim de ekran kartım ve ram im aynı.. biri bize yardımcı olabilir mi?:confused:

Bir de oynarken bir anda eböyle bir hata çıktı bende:

"SaveDevice_PC-TempSaveGame:cannot open file for saving"

bunun hakkında bir bilgisi olan varsa yazsın lütfen...

Konu abuzittin tarafından (30-11-2009 Saat 20:48 ) değiştirilmiştir..
abuzittin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2009, 03:06   #18 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 200
Rep Seviyesi : teomahan has a reputation beyond reputeteomahan has a reputation beyond reputeteomahan has a reputation beyond reputeteomahan has a reputation beyond reputeteomahan has a reputation beyond reputeteomahan has a reputation beyond reputeteomahan has a reputation beyond reputeteomahan has a reputation beyond reputeteomahan has a reputation beyond reputeteomahan has a reputation beyond reputeteomahan has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
seyyahseyyah´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ya ben 2 gundur egıtım bolumunu gecemedım zaten menulerdende bısey anlasılmıyor yazılar bozuk gırunuyor ama ekranda vıdeoda bı sorun yok sadece menulerde sorun var .eksıkmı ne yukledım ati radeon x1650 ekran kartı guncel yazılımda bulamadım bı zahmet yardım etsenız sevımırım. bide egıtım bolumunde hedeflerı vuruyorum sureklı yıne hedef cıkıyor bıtmıyor bı turlu herseyı denedım ama ekranda uyarı olsa bıle yazıalr gorunmedıgı ıcın bısey yapamıyorum bı zahmet yardım lütfen

Eğitim bölümünde 11 adet SİVİL var onları vurmayacaksınız.Giysileri asker giysisi olmayanları vurmayın...Kolay gelsin iyi oyunlar....
teomahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2009, 13:21   #19 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

scarface TonyMontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 251
Karizma
Rep Gücü : 247686
Rep Puanı : 24724596
Rep Seviyesi : scarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

yapmanız gereken hedefleri en hızlı şekilde vurabilmek eğer grafik hatası alıyorsanız sisteminiz yetersizdir
scarface TonyMontana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2009, 15:50   #20 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 199
Rep Seviyesi : chief53 has a reputation beyond reputechief53 has a reputation beyond reputechief53 has a reputation beyond reputechief53 has a reputation beyond reputechief53 has a reputation beyond reputechief53 has a reputation beyond reputechief53 has a reputation beyond reputechief53 has a reputation beyond reputechief53 has a reputation beyond reputechief53 has a reputation beyond reputechief53 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

arkadaşlar karlı bı bolum var bır askerı alana saldırıyor zaman cıkıyor 2 dk ıcınde denızaltının oraya gıtmek mı ne gerekıyor kafayı yıcem ucakla bombalıyorum zaman yetmıyor kendım saldırıyorum ozaman ölduruyorlar bır püf noktası olmalı gecen varsa bır yardımcı olabılırmı acaba ?? tesekkurler sımdıden...
chief53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
bölümü, call, duty, egitim, gecilir, modern, nasıl, warfare

Seçenekler
Stil