Full Oyun indir Download

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

Facebook'ta Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-12-2009, 15:58   #1 (permalink)
Konu Sahibi
thesado
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

thesado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 220
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : thesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Captain Tsubasa (PS2)

http://www.fulloyun.com/f26/captain-tsubasa-ps2-2649/

Bu Linkteki Tsubasayı İndirdim İso'ya Çevirdim Ps2'nin Hdd'sine Attım. Yalnız Oyun Açılmıyor Neden Olabilir? Oyun Pal mı ?, Ntsc mi ?

thesado isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 17-12-2009, 16:01   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

zararda101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : -363812
Rep Seviyesi : zararda101 is infamous around these partszararda101 is infamous around these partszararda101 is infamous around these partszararda101 is infamous around these partszararda101 is infamous around these partszararda101 is infamous around these partszararda101 is infamous around these partszararda101 is infamous around these partszararda101 is infamous around these partszararda101 is infamous around these partszararda101 is infamous around these parts
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Captain Tsubasa (PS2)

yanlış yapmıisındır. sitede bildiğim kadarıyla nero ile nasıl var res. anlatım oradan bak.
zararda101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2009, 16:08   #3 (permalink)
σηℓу gσ∂ ¢αη נυ∂gє мє
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

T@rıquE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 642
Karizma
Rep Gücü : 246084
Rep Puanı : 24548546
Rep Seviyesi : T@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
thesado´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
http://www.fulloyun.com/f26/captain-tsubasa-ps2-2649/

Bu Linkteki Tsubasayı İndirdim İso'ya Çevirdim Ps2'nin Hdd'sine Attım. Yalnız Oyun Açılmıyor Neden Olabilir? Oyun Pal mı ?, Ntsc mi ?
http://www.fulloyun.com/f26/ps2-oyun...ro-oem%5D-171/ burdan bak istersen bide
T@rıquE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2009, 16:29   #4 (permalink)
Konu Sahibi
thesado
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

thesado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 220
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : thesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond reputethesado has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Yok Dostum Bu İlk Attığım Oyun Değik.Biraz Bilgim Var. Ner0'da Çevirdim İso'ya Ps2'ye Yüklediğimde Oyun Seçme Yerinde Görünüyor Giriyorum Geliyor Gibi Oluyor Devamı Sihay Ekran Hiç Bişey Yok :S
thesado isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2009, 16:40   #5 (permalink)
σηℓу gσ∂ ¢αη נυ∂gє мє
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

T@rıquE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 642
Karizma
Rep Gücü : 246084
Rep Puanı : 24548546
Rep Seviyesi : T@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
thesado´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yok Dostum Bu İlk Attığım Oyun Değik.Biraz Bilgim Var. Ner0'da Çevirdim İso'ya Ps2'ye Yüklediğimde Oyun Seçme Yerinde Görünüyor Giriyorum Geliyor Gibi Oluyor Devamı Sihay Ekran Hiç Bişey Yok :S
allah allah valla tam bilmiyorum ama yapmaması lzım istersen bi,daha çek cd dene belki bir hata oluşmuştur
T@rıquE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
captain, ps2, tsubasa

Seçenekler
Stil