Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-10-2012, 19:23   #1 (permalink)
Konu Sahibi
ajandoka
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 6
Karizma
Rep Gücü : 196
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : ajandoka has a reputation beyond reputeajandoka has a reputation beyond reputeajandoka has a reputation beyond reputeajandoka has a reputation beyond reputeajandoka has a reputation beyond reputeajandoka has a reputation beyond reputeajandoka has a reputation beyond reputeajandoka has a reputation beyond reputeajandoka has a reputation beyond reputeajandoka has a reputation beyond reputeajandoka has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Euro Truck Simulator 2 Ürün Etkinleştirme Sorunu

Oyunda 6. Seviye kadar ulaştım sorunsuz oynadım daha sonra 1.1 patch kuruluydu 1.3 patchi kurdum daha sonra etkinleştirme kodunu yazdım 1.3 olduğundan heralde ürünü aktive edemedim daha sonra eskisine geri çevirdim ürün anahtarını kabul etti ve 5 dk sonra esc'ye bastığımda ürün etkinleştirme tekrardan istiyor artık esc ye basmaktan korkar oldum bütün keyleri denedim sonuç gine aynı internet bağlantımı kestim gine aynı save dosyamıda silmek istemiyorum baya ilerledim çözümünü bulan arkadaşlar varsa lütfen konuya

arkadaşlar herhalde sorun savde başka save indirdim yapmadı bana bi 6. veya 7. seviyede olanlar save dosyasını bi atabilirmi

ajandoka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 29-10-2012, 22:51   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Deni454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 29
Karizma
Rep Gücü : 4923
Rep Puanı : 471424
Rep Seviyesi : Deni454 has a reputation beyond reputeDeni454 has a reputation beyond reputeDeni454 has a reputation beyond reputeDeni454 has a reputation beyond reputeDeni454 has a reputation beyond reputeDeni454 has a reputation beyond reputeDeni454 has a reputation beyond reputeDeni454 has a reputation beyond reputeDeni454 has a reputation beyond reputeDeni454 has a reputation beyond reputeDeni454 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Euro Truck Simulator 2 Ürün Etkinleştirme Sorunu

Oyunda çok skıntı var ya etkinleştirme konusunda özellikle :)
Deni454 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
etkinleştirme, euro, simulator, sorunu, truck, ürün

Seçenekler
Stil