Full Oyun

Üyelerimiz bi bakabilir mi?:)

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-08-2011, 01:45   #1 (permalink)
Konu Sahibi
xmania30
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

xmania30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 15
Karizma
Rep Gücü : 2382
Rep Puanı : 217464
Rep Seviyesi : xmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Gta 4 ve EFLC açılmıyor

Arkadaşlar başlıkta da bahsettiğim gibi , bizim bilgisayar geçen takılmıştı reset attım sonra Disk Boot Failure, İnsert Disk and Press Enter yazıyodu sonra bilgisayarcıya götürdük kablolarıyla ilgiliymiş değiştirdi düzeldi bilgisayar. Ama şimdi EFLC'ye girdiğimde açılmadı, belki Gta 4 açılıyordur diye denedim, o da açılmadı. Ama yine de ben Harddisk problemiyle alakalı olduğunu sanmıyorum, hani belki bir dosyasını silmiş olabilir yanlışlıkla ancak, save dosyalarıyla ilgili de olabilir. Bir çare önerin, tekrar yüklemek istemiyorum EFLC'yi ******* olarak indirmiştim, nedense çok uzun sürüyor. Ama yani gerekliyse tekrar yükleyebilirim.

Sizce ne yapmalıyım, Şimdiden teşekkürler.

xmania30 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 27-08-2011, 05:50   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

emrecanay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 195
Rep Puanı : 5462
Rep Seviyesi : emrecanay has a reputation beyond reputeemrecanay has a reputation beyond reputeemrecanay has a reputation beyond reputeemrecanay has a reputation beyond reputeemrecanay has a reputation beyond reputeemrecanay has a reputation beyond reputeemrecanay has a reputation beyond reputeemrecanay has a reputation beyond reputeemrecanay has a reputation beyond reputeemrecanay has a reputation beyond reputeemrecanay has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Gta 4 ve EFLC açılmıyor

yükleme. exe den tekrar onar yap eksik dosya warsa o yükler...(olmassa da patchleri yap bidaha ...)
emrecanay isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2011, 09:00   #3 (permalink)
Banned
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 235
Karizma
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 24879784
Rep Seviyesi : Sheяlock Holmes has a reputation beyond reputeSheяlock Holmes has a reputation beyond reputeSheяlock Holmes has a reputation beyond reputeSheяlock Holmes has a reputation beyond reputeSheяlock Holmes has a reputation beyond reputeSheяlock Holmes has a reputation beyond reputeSheяlock Holmes has a reputation beyond reputeSheяlock Holmes has a reputation beyond reputeSheяlock Holmes has a reputation beyond reputeSheяlock Holmes has a reputation beyond reputeSheяlock Holmes has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Oyunu burdan indirmediyseniz malesef yardımcı olamıyoruz..
Sheяlock Holmes isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2011, 14:54   #4 (permalink)
Konu Sahibi
xmania30
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

xmania30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 15
Karizma
Rep Gücü : 2382
Rep Puanı : 217464
Rep Seviyesi : xmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond reputexmania30 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Hayır patch falan yaparım da yüklemesi çok uzun sürüyor, 1 saat falan beklemiştim nedense. Ama olabilir diyorsanız denerim.
xmania30 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2013, 16:02   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

enamise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 241
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : enamise has a reputation beyond reputeenamise has a reputation beyond reputeenamise has a reputation beyond reputeenamise has a reputation beyond reputeenamise has a reputation beyond reputeenamise has a reputation beyond reputeenamise has a reputation beyond reputeenamise has a reputation beyond reputeenamise has a reputation beyond reputeenamise has a reputation beyond reputeenamise has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

bendede şöyle sorun var oyunu açıyorum start dedikten sonra gta eflc deki karakterler çıkıyo ondan sonra hep öyle devam ediyo bitmiyo hatta orda çalan müzikte kapanıyor hep ctrl alt delete tuşlarıyla kapatmak zorunda kalıyorum bu sorun ne olabilir bilen varsa yardım etsin
enamise isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
açılmıyor, eflc, gta

Seçenekler
Stil