Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-03-2010, 15:01   #1 (permalink)
Konu Sahibi
O.Sahin
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 5
Karizma
Rep Gücü : 196
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : O.Sahin has a reputation beyond reputeO.Sahin has a reputation beyond reputeO.Sahin has a reputation beyond reputeO.Sahin has a reputation beyond reputeO.Sahin has a reputation beyond reputeO.Sahin has a reputation beyond reputeO.Sahin has a reputation beyond reputeO.Sahin has a reputation beyond reputeO.Sahin has a reputation beyond reputeO.Sahin has a reputation beyond reputeO.Sahin has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Gta 4ü Joystick İle Oynamak

Arkadaşlar gta IV'ü PC'de joystick ile oynayamıyormuyuz ?? ben ps 2 gta sa ve ps 3 de de alıştığım için klavye zor geliyor.analoglu joystick'i pc'ye taktım fakat hiç bir şekilde gta IV görmüyor.ne oyunda ne de menüde işlemiyor.kesinlikle usb ve joystick ile ilgili bir sorun yoktur.elimde senelerdir kullandığım 2 3 joystick var hepsini denedim.sadece GTA IV görmüyor.menüde kontrollere geldiğimde zaten klavye/gamepad gibi bir seçenek yok.ikiside bir arada verilmiş.fakat dediğim gibi her hangi bir reaksiyon yok.bilgisi olan lütfen yardım etsin ..

Arkadaşlar bu yazıyı başka biyerden aldım ama benim sorunumda aynı bu şekildedir yardımlarınızı bekliyorum flood için çok özürdilerim

O.Sahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 21-03-2010, 15:17   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 226
Karizma
Rep Gücü : 194122
Rep Puanı : 19377992
Rep Seviyesi : Mélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Gta 4ü Joystick İle Oynamak

Tam olarak emin değilim ama bende denemiştim joystikle okumamıştı heralde pcde oyun için desteklemiyor olabilir.
Mélyy_41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2010, 15:21   #3 (permalink)
-Jeff Hardy-
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

-LeonidaS- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 179
Karizma
Rep Gücü : 165540
Rep Puanı : 16521725
Rep Seviyesi : -LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Bu işinize yarayabilir ;)

Tüm oyunları Pc nizde Joystik ile oynamak
-LeonidaS- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2010, 16:22   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

BRKTNL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 20
Karizma
Rep Gücü : 172
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : BRKTNL is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

XPADDER diye program var hacı onu dene kesin çözersin

ve ya sen oyunda takarsan joystick i okumaz oyuna girmeden önce takmalısın mutlaka
BRKTNL isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
4ã¼, ä°le, gta, ile, joystick, oynamak

Seçenekler
Stil