Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-01-2009, 22:54   #1 (permalink)
Konu Sahibi
sefaishere
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 230
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : sefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
internetten indirilen oyunları cd'ye veya dvd ye aktarma ?

arkadaslar forumu gezdım dolastım konuyu nereye acıyım nereye acıyım dıye dusundum en uygun burayı buldum eger yanlıs yere actıysam sımdıden ozur dılerım :)

arkadaşlar bikaç oyun indirdim rar halinde.

bunları setup olarak cd ye veya boyutu kucukse dvd ye bırkac oyunu bırden nasıl akrarırım.

yani satın aldığımız cd lerdeki oyunlar gibi :confused:

ınternette arastırdım ama net bırsey bulamadım ha bıde ben fazla anlamıyorum bu bın ıso vs yanı hangısı ne ıse yarıyo anlamıyorum :(

eger yardımcı olabılecek bır arkadas olursa bana ayrıntılı bır cozum onerebılır mı ?

sımdıden tesekkur ederım ...

sefaishere isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 28-01-2009, 18:35   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

∂αякρяιη¢єтя - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 14
Karizma
Rep Gücü : 21475103
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : ∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: internetten indirilen oyunları cd'ye veya dvd ye aktarma ?

eğer boyutu küçük bir kaç oyunu dvdye basacaksan oyunun içindeki bütün dosyaları bir klasörde topla klasör halinde yazdır boyutu küçüklerin hepsini bu şekil yap sığdığı kadar dvdye bas ama satın aldıkların gibi olmaz yani dvdyi takınca autorunı çalışmaz sen klasöre girer ordan setupına tıklar öyle kurarsın
internetten indirdiklerinide boyutu büyükse winrarla 4483 mblık partlar halinde böl her partı bir dvdye yazdır kuracağın zaman bilgisayarda birleştirir kurarsın
winrarla dosya bölmeyide google amcadan çok rahat bulursun
umarım yardımcı olur
∂αякρяιη¢єтя isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-01-2009, 19:51   #3 (permalink)
Konu Sahibi
sefaishere
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 230
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : sefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond reputesefaishere has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

hımm tesekkur ederım kardesım demekkı ben netten ındırdıgım oyunu rardan cıkarıp klasor halınde dvd ye atsam kurcam zaman dvd yı takp setup u tıklasam bır problem olmaz :dsagol kardes
sefaishere isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-01-2009, 20:47   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

∂αякρяιη¢єтя - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 14
Karizma
Rep Gücü : 21475103
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : ∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute∂αякρяιη¢єтя has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

önemli deil kardeş başka bi sorun olursa buralardayız:)
∂αякρяιη¢єтя isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2009, 00:54   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Sessiz CıqLıq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 25
Karizma
Rep Gücü : 135375
Rep Puanı : 13515902
Rep Seviyesi : Sessiz CıqLıq has a reputation beyond reputeSessiz CıqLıq has a reputation beyond reputeSessiz CıqLıq has a reputation beyond reputeSessiz CıqLıq has a reputation beyond reputeSessiz CıqLıq has a reputation beyond reputeSessiz CıqLıq has a reputation beyond reputeSessiz CıqLıq has a reputation beyond reputeSessiz CıqLıq has a reputation beyond reputeSessiz CıqLıq has a reputation beyond reputeSessiz CıqLıq has a reputation beyond reputeSessiz CıqLıq has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Her part'ı ayrı bascaksan nero ile basabilirsin ama aynı yapcaksan hepsini bi klasöre topla rara at öyle yaz nero ile. Tam emin değilim ama..
Sessiz CıqLıq isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
indirilen, internetten

Seçenekler
Stil