Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-10-2010, 16:09   #1 (permalink)
Konu Sahibi
radres_serdar
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 15
Karizma
Rep Gücü : 223
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : radres_serdar has a reputation beyond reputeradres_serdar has a reputation beyond reputeradres_serdar has a reputation beyond reputeradres_serdar has a reputation beyond reputeradres_serdar has a reputation beyond reputeradres_serdar has a reputation beyond reputeradres_serdar has a reputation beyond reputeradres_serdar has a reputation beyond reputeradres_serdar has a reputation beyond reputeradres_serdar has a reputation beyond reputeradres_serdar has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Nfs most wanted tr yama sorunu

arkadaşlar ben nfs most wanted i yükledim ama oyun italyanca sitedeki türkçe yamayı indirdim ve kurdum ama bişey değişmedi bana bu tr yama işini açıklayabilcek olan varmı acaba ??

radres_serdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 09-10-2010, 16:11   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

-ARTHAS- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 134
Karizma
Rep Gücü : 10661
Rep Puanı : 1042308
Rep Seviyesi : -ARTHAS- has a reputation beyond repute-ARTHAS- has a reputation beyond repute-ARTHAS- has a reputation beyond repute-ARTHAS- has a reputation beyond repute-ARTHAS- has a reputation beyond repute-ARTHAS- has a reputation beyond repute-ARTHAS- has a reputation beyond repute-ARTHAS- has a reputation beyond repute-ARTHAS- has a reputation beyond repute-ARTHAS- has a reputation beyond repute-ARTHAS- has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Nfs most wanted tr yama sorunu

Türkçe yamayı doğru kuramamışsındır çünkü bende bu siteden indirmiştim ve olmuştu tekrar kurmayı dene oyunu kurduğun dizini seçmeyi unutma.
-ARTHAS- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2010, 16:13   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

C R Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 35
Karizma
Rep Gücü : 5858
Rep Puanı : 565448
Rep Seviyesi : C R Y has a reputation beyond reputeC R Y has a reputation beyond reputeC R Y has a reputation beyond reputeC R Y has a reputation beyond reputeC R Y has a reputation beyond reputeC R Y has a reputation beyond reputeC R Y has a reputation beyond reputeC R Y has a reputation beyond reputeC R Y has a reputation beyond reputeC R Y has a reputation beyond reputeC R Y has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

başka bir paket yükle yada oyunu başka cd den kur =)
C R Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2011, 17:44   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

erolhaklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 243
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : erolhaklı has a reputation beyond reputeerolhaklı has a reputation beyond reputeerolhaklı has a reputation beyond reputeerolhaklı has a reputation beyond reputeerolhaklı has a reputation beyond reputeerolhaklı has a reputation beyond reputeerolhaklı has a reputation beyond reputeerolhaklı has a reputation beyond reputeerolhaklı has a reputation beyond reputeerolhaklı has a reputation beyond reputeerolhaklı has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Arkadaşlar ben türkçe yamayı yükledim güzelce çalışıyor ama yamayı yükleyince videolar açılmıyor ya :( ben oyunu bitirdimde güzel değil ya videosuz güzel olmuyo bu siteden indirdim videolar normalde war ama tr yükleyince açılmıyor
bana bir yardım edin arkadaşlar lütfen
hem türkçe hem videolarının çalışmasını istiyorum...
erolhaklı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
nfs, sorunu, wanted, yama

Seçenekler
Stil