Full Oyun indir Download

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

Facebook'ta Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-02-2010, 09:00   #1 (permalink)
Konu Sahibi
portakallı
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 5
Karizma
Rep Gücü : 185
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : portakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
OpenAL32.dll hatası çözümlenemiyor.

resimli anlatımdaki gibi denilenlerin hepsini yaptım. PHYSX in de yüklü olduğundan eminim. Direct X te tamam. Ama hala open.dll hatası alıyorum. Sitede o hatayı alanlar şunu şunu yapsın denmiş yapmama rağmen hâlâ aynı hata.
http://www.fulloyun.com/f109/darkest...-yardim-26745/

Konu Tomb Raider tarafından (14-04-2010 Saat 23:23 ) değiştirilmiştir..
portakallı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 08-02-2010, 09:04   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 226
Karizma
Rep Gücü : 194118
Rep Puanı : 19377992
Rep Seviyesi : Mélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: OpenAL32.dll hatası çözümlenemiyor.

OpenALLdll 32 nette bul windows system içine at.Gene olmassa temiz bir format çekmen gerek anca yerine gelir pc.
Mélyy_41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2010, 09:06   #3 (permalink)
Konu Sahibi
portakallı
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Seviyesi : portakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond reputeportakallı has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Zaten netten indirip denedim. Ama format neden onu anlamadım_? Daha bilgisayar temiz. Bir kaç hafta oluyor formatlayalı. Hiç bi oyun hata vermiyor. Hepsi takır takır çalışıyor_?
Alt 08-02-2010, 09:10   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 226
Karizma
Rep Gücü : 194118
Rep Puanı : 19377992
Rep Seviyesi : Mélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond reputeMélyy_41 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Windows systemde eksikler var hata veriyor durmadan temiz bi formt çek ama biliyorsan çek ben bilmiyordum önceden pc sapıtmıştı.:D
Mélyy_41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2010, 09:12   #5 (permalink)
Konu Sahibi
portakallı
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Oyun Birinciliklerim

Biliyorum tabikide benim anlamadığım şu. Oyunun kurulumunu resimli anlatan birader bi şekilde açmış oyunu. Verilecek hatalarıda yazmış. Ben bu hatayı dediği gibi aynen yapmama rağmen aynı hatayı alıyor. system ve 32 nin içinde olmasına rağmen o dosya yok diyor hâlâ. Demekki bunlarında dışında bi yere daha atmamız gerekiyor bu dosyayı_? (oyunun kurulu olduğu yerede attım)

Tags
çözümlenemiyor, hatası, openal32dll

Seçenekler
Stil