Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    kalemokzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    2
    Tecrübe Puanı
    264
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Oyunları D sürücünden çalıştırmak ve Reg ayarları + Deep Freze hakkında

Merhabalar ;

Benim sizlere danışmak istediğim öncellik le bir çok yerde araştırma yaptım ama bir sonuç alamadım.

Benim Yeğenlerime 3 adet pc aldık 3 ay önce ve sizin sitenizin yardımıyla full oyunlar bölümünde bir çok indirdik kurduk. Fakat Sorun şu bizim yeğenler bu pc leri 1 ayda bozuyorlar format atmak zorunda kalıyorum. Ve oyunları tekrar tekrar kurmak zahmet verici oluyor.
    Oyunlar da Fifa 2008 -09 10 Conter gta 4 gta vice citey crix transformen vb.. oyunlar.
    1- Bunları D ye kursam sonra format atınca çalıştırmaya çalışınca çalışmadılar. Sanırım reg ayarları ve bazı dosyalar olması gerekiyor. Bununla ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız memnun kalırım. Teşekkürler.
    2- İkinci olarakda Deep Freze kurmak istiyorum. C korumalı olarak Belgelerim klasörünü D ye taşıdım ordan kullanıyoruz Bu oyunların kayıt yerleri oluyormuş onları nasıl deep freze den kurtarabiliriz yani bu oyunun bu kayıt yerlerini de d sürücüsüne kaydettirsek bununla ilgilide bilgilerinize ihtiyacım var

Eğer bunları yapabilirsek bir dahaki Windows kurumda sadece Windows kurduk mu oyunları direk reg ayarları kurduk mu sanırım işimiz kolaylaşak. Şimdiden de teşekkür ediyorum.

Ayrıca etraftan eş dos da istiyor bu oyunları direk onlara da d lerine atıp reg yapınca çalıştırmak istiyorum. Bununla ilgili lütfen bilgilendirirseniz Çok sevinirim. Teşekkürler.

Status
    KevVeLL_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    exclusive üye
    Yer
    Doğaninternetcafe
    Konular
    62
    Tecrübe Puanı
    14491
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: Oyunları D sürücünden çalıştırmak ve Reg ayarları + Deep Freze hakkında

1. Soruna Cevap : Oyunları C den D ye taşırken atcagın oyunun program files de kurulu oldugu klasör olması lazım oyunu kopyalarken o klasörü önce program filesden dışarı çıkar sonra D ye at çalışması lazım oyun kopyalarken direk program filesden alıp atsan olmaz oyun çalışmaz önce dışarı çıkarman lazım oyunun simgesine gelıp hedef bul yapıp ordakı dosyaları kopyalarsan yine çalışmaz ben internet cafeciyim bir çok oyunu pcden pcye bu şekılde kopylalıyorum oyun klasörlerını D ye attıkdan sonra C ye bas formatı format attıkdan sonra D deki oyun klasörlerini yine program filese at
    2.Soruna Cevap : Bende deepfreeze kullanıyorum pclerimde save olayını oyunu savelemek isteyenler gösterdım oyunu ya msn kaydediyorlar yada usb ye sende bu şekılde yapabılırsın format atmadan önce

umarım anlatabılmışımdır :)

Status
    charizma4141 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    91
    Tecrübe Puanı
    257187
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: Oyunları D sürücünden çalıştırmak ve Reg ayarları + Deep Freze hakkında

oyunların reg kaydını almak için gerekli bilgiye linkten ulaşabilirsin

http://www.fulloyun.com/f91/oyunlarin-reg-kaydini-almak-22224/

Status
    kalemokzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    2
    Tecrübe Puanı
    264
    Beğendim/Beğenmedim

Alıntı KevVeLL_20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.Soruna Cevap : Bende deepfreeze kullanıyorum pclerimde save olayını oyunu savelemek isteyenler gösterdım oyunu ya msn kaydediyorlar yada usb ye sende bu şekılde yapabılırsın format atmadan önce
    güzel anlatmışsın teşekkür ederim fakat reg olayını atlamışsın :) onuda altta vermişler teşkkürler.
    Fakat bu save denilen dosyalar nerde bulunur yani bunlar her oyunda farklımıdır. Nerde olurlar.

Status
    KevVeLL_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    exclusive üye
    Yer
    Doğaninternetcafe
    Konular
    62
    Tecrübe Puanı
    14491
    Beğendim/Beğenmedim

Alıntı kalemokzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel anlatmışsın teşekkür ederim fakat reg olayını atlamışsın :) onuda altta vermişler teşkkürler.
    Fakat bu save denilen dosyalar nerde bulunur yani bunlar her oyunda farklımıdır. Nerde olurlar.
    Save dosyaları genelde ya belgerımde olur yada oyunun kurulugu oldugu yerde