Full Oyun indir Download

TÜM BANLAR AÇILMIŞTIR!! && YENİ ÜYELİK AÇILMIŞTIR!!

KIRIK LİNK BİLDİRİMLERİNİZİ BEKLİYORUZ!! BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

Facebook'ta Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-07-2010, 18:59   #1 (permalink)
Konu Sahibi
zajc
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 176
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : zajc has a reputation beyond reputezajc has a reputation beyond reputezajc has a reputation beyond reputezajc has a reputation beyond reputezajc has a reputation beyond reputezajc has a reputation beyond reputezajc has a reputation beyond reputezajc has a reputation beyond reputezajc has a reputation beyond reputezajc has a reputation beyond reputezajc has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart rome total war

Rome Total War - FULL indir - DOWNLOAD bu linkten rome total warı indirdim. oyunu partlardan çıkarttım ve cdlere yazdırdım.daha sonra ilk cd yi takıp oyunu yüklemeye başladım yükleme sorunsuz ilerliyordu ama daha ikinci cdye geçmeden şöyle bir hata verdi. program files/activision/rome total war/data/sounds/voice3.data bunun nedeni nedir bliyor musunuz gerçekten zor durumda kaldım yardım ederseniz sevinirim.

zajc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 02-07-2010, 19:42   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

nos34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 207
Karizma
Rep Gücü : 1117
Rep Puanı : 83055
Rep Seviyesi : nos34 has a reputation beyond reputenos34 has a reputation beyond reputenos34 has a reputation beyond reputenos34 has a reputation beyond reputenos34 has a reputation beyond reputenos34 has a reputation beyond reputenos34 has a reputation beyond reputenos34 has a reputation beyond reputenos34 has a reputation beyond reputenos34 has a reputation beyond reputenos34 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: rome total war

Cd'ye çekerken voice3.data dosyasını sorunlu veya hiç çekmemiş olabilir.İstersen bir daha çekip dene arkadaşım.
nos34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2010, 01:26   #3 (permalink)
Banned
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 214
Karizma
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 25766779
Rep Seviyesi : porsux has a reputation beyond reputeporsux has a reputation beyond reputeporsux has a reputation beyond reputeporsux has a reputation beyond reputeporsux has a reputation beyond reputeporsux has a reputation beyond reputeporsux has a reputation beyond reputeporsux has a reputation beyond reputeporsux has a reputation beyond reputeporsux has a reputation beyond reputeporsux has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

daha önce oyunu sisteminize yüklediniz mi? eğer yüklediyseniz o dosyayla çakışıklık olabilir onun için başlat/çalıştıra regedit yazın daha sonra o hata aldığınız dosyayı yazın ve silin ve oyunla ilgili diğer şeyleride aynı şekilde yapın sonra tekrar yükleyin.

Konu porsux tarafından (03-07-2010 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir..
porsux isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2010, 11:12   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

tomthejeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 39
Karizma
Rep Gücü : 236
Rep Puanı : 6554
Rep Seviyesi : tomthejeer has a reputation beyond reputetomthejeer has a reputation beyond reputetomthejeer has a reputation beyond reputetomthejeer has a reputation beyond reputetomthejeer has a reputation beyond reputetomthejeer has a reputation beyond reputetomthejeer has a reputation beyond reputetomthejeer has a reputation beyond reputetomthejeer has a reputation beyond reputetomthejeer has a reputation beyond reputetomthejeer has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

oyunu tekrar kur %90 düzelir
tomthejeer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2010, 17:52   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 140
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : elroad22 is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

ben 9 partı da indirdim ama bana 1309Error F:/data/data/engine diye bi hata veriyo daha sonra yüklemiyor
elroad22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
rome, total, war

Seçenekler
Stil