Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-08-2010, 13:58   #6 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

AeroSmith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 37
Karizma
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : -1847
Rep Seviyesi : AeroSmith is infamous around these partsAeroSmith is infamous around these partsAeroSmith is infamous around these partsAeroSmith is infamous around these partsAeroSmith is infamous around these partsAeroSmith is infamous around these partsAeroSmith is infamous around these partsAeroSmith is infamous around these partsAeroSmith is infamous around these partsAeroSmith is infamous around these partsAeroSmith is infamous around these parts
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim Bowling Master Champion! Top Banana Champion! X-Training Champion! The CCL Game Champion! ATV Winter Challenge Champion! 12 Many Champion! BombJack Arcade Champion! Bartender Champion! Destroy All Humans Champion! Centrifuge Champion! BMX Stunts Champion! The Black Knight Champion! BMX Park Champion! Monkey Cliff Diving Champion! Brain Force Champion! Bubble Blubbs Champion! Disc Dash Champion! BroomstiX Champion! Alphabet Soup Champion! What`s Her Bra Size? Champion! City Hunt Champion! Dog Game Champion! Block Buster Champion! Bonus Pong Champion! Bouncy The Ball Champion! Clay Kitten Shooting II Champion! Chinese Checkers Champion! Maze Game Champion! 2 Ball Pool Champion! 3 Card Poker Champion! 3D Tetris Champion! Aqua Massaqua Champion! Donkey Kong Champion! Dolphin Champion! Donkey Kong Champion! Dizzy Champion! Caray Snake Champion! Dibblez Memory Champion! Cyber Slots Champion! Ace Blackjack Champion! Croc Hunter... Feed Um Babies! Champion! Crack Man Champion! Spy Hunter Champion! Connect 4 Champion! Action Fish Champion! Agent Footy 1: Chasing Change Champion! Color Jumper Champion! Clock Legends Champion! Click The Colour Champion! aim and fire Champion! Cell-Out Champion! Chansey Champion! Chairlift Challenge Champion! Cavegirl Champion! Cat Death Auto Champion! Carmageddon Champion! Algar Champion! Alien Terminator Champion! George Wants Beer Champion! Bugpatrol Champion! Brainiac Champion! Bowling Champion! Bouncy n Bob Champion! Archery 2000 Champion! Asteroid Avalanche Champion! Atomica Champion! BlackJack Solitaire Champion! Badger Racing Champion! Scooby Doo: Defend Your Berry Bones Champion! Beat The Meter Champion! Beach Ball Control Champion! Balloon Drop Champion! Smack the Rabbit Champion! City Jumper Champion! Plastic Saucer Champion! Equilibrium Champion! Pedestrian Killer Champion!
Standart Cevap: X -Men Wolverine Bölüm geçme sorunu

http://www.fulloyun.com/f18/x-men-or...m-cozum-23134/
AeroSmith isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2010, 12:47   #7 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 152
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : dragoz is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

bilio musunuz ben bu oyunu xmen i bitirdim en son bana göre biraz zor bi bölüm
dragoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2010, 03:12   #8 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 148
Rep Seviyesi : gassol is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim 3 tane büyük heykel çıkyor atlanacak yerler açılıyor 2.ye atlıyorum ordan 3.ye geçemiyorum ordaki tahtayada atlayamıyorum
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg x-men.jpg (71.9 KB (Kilobyte), 25x kez indirilmiştir)
gassol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2010, 08:47   #9 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

alp007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 18
Karizma
Rep Gücü : 170
Rep Puanı : 1177
Rep Seviyesi : alp007 has much to be proud ofalp007 has much to be proud ofalp007 has much to be proud ofalp007 has much to be proud ofalp007 has much to be proud ofalp007 has much to be proud ofalp007 has much to be proud ofalp007 has much to be proud ofalp007 has much to be proud of
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
gassol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim 3 tane büyük heykel çıkyor atlanacak yerler açılıyor 2.ye atlıyorum ordan 3.ye geçemiyorum ordaki tahtayada atlayamıyorum

Hız önemli burada Ard Arda AÇ Kolu çEVİR ve HIZLI ol
alp007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2010, 16:00   #10 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 3
Karizma
Rep Gücü : 151
Rep Seviyesi : HelpMe is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
gassol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bak anlatıyorum kolu çevir sonra zaman kaybetmeden hemen ilk tahtaya zıpla sonra 2.ye burdan ordaki beton gibi yere zıplamak için zıplama tusuna yani space ye ard arda 2 kere basmalısın oraya çıktıktan sonrada hemen 3. ye yinede yapamıyorsan sinirlenme bende ilk oynadıgımda zor geçmistim biraz urastıktan sonra el alışıyor ve geçebiliyorsun

Alıntı:
hamzz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkdaşlar bir yardım edinde şu bölümü geçeyim ugraşıyom ugraşıyom olmuyo :confused:
hic durmadan mouse sağ tusuna bas sürekli ama 1 sn bile kaçırmamalısın
HelpMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
bölüm, geçme, men, sorunu, wolverine

Seçenekler
Stil