Full Oyun

Üyelerimiz bi bakabilir mi?:)

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-05-2011, 22:33   #41 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 3
Karizma
Rep Gücü : 201
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : MySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Yardım:Assassin's Creed Brotherhood Kasma Sorunu

Alıntı:
olne´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
option grapich teki rakamları yarı yarıya düşür öyle oyna ben öyle yaptım kasma azaldı.bence donanımda sorun var
Vsync On ise Onu Off Konumuna Getirip Tekrar Denermisin ?
Nvıdıanın sitesine gir kardeşim ordan indir son güncellemeleri.
YOK KARDEŞİM BUNLAR DEĞİL ÇÖZÜM ŞU VE KESİNLİKLE OYUNA GİRERSİNİZ HİÇ DE KASMAZ...OYUN SEVER 67 DEN ALLAH RAZI OLSUN SAYESİNDE OYUN OYUNA ÇOK RAHAT GİRDİM
''' Kardeşim masaüstü sağ tık yap Nvıdıa denetim masasına gir ordan masağstğne tıkla ordanda grafik işelmciyle calısdırı göstere tıkla sonra oyuna sağ tıkla varsayılan grafik işlemciyi deiştir de sonra ekle den ac yi sec onun altındakş butondanda ekran kartını yüksek performanslı seç uygula de oyuna gir kasma yaşamassın sanırım.'''
Kardeşim problem şu NVIDIA Denetim Masasına girince orda masaüstü diye bişey göremiyorum.
Ve ayrıca AC simgesine sağ tıkladığım zamanda grafik işlemciyle çalıştır diye bir seçenek yok. Siz resimli anlatım şeklinde yazarsanız iyi olur.

Ben durumun ss'sini vereyim eğer bir yerde eksiğim varsa siz söyleyin :

MySKyN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2011, 21:41   #42 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 130
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : olne is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

valla ben acemiyimdir resimli anlatım bilemem
windows 7 için işlem basamakları;
1.masaüstüne gelin
2.sağ tıklayın sanırım 8.sırada NVDIA denetim masası tıklayın
3.video görüntü ayarları vs yazması gerek sağda 3D ayarları yönetimi var
4.genel ayarlar kısımında tercih edilen grafik işlemci yazar burada YÜKSEK PERFORMANSLI NVIDIA işlemciye çevirin sanırım olması gerek ama daha iyi resimli anlatabilecek arkadaşlar var ise oyuna giremeyen arkadaşlara yardımcı olmalılar hep bana hep bana olmaz 2 dk ayırın anlatın

msykn
arkadaşım bak senin resminde görülüyor olayı çözmüşsün tek yapman gereken solda 3D ayarları onun 2 altında 3D ayarlarının yönetilmesi var oraya gir karşına ekran gelecek güncelleştirmeleri yönet diyor onun hemen solunda tercih edilen grafik işlemci var onu YÜKSEK PERFORMANSLI NVDIA yap oyuna gir ve oyna hiç kasmaz..senin 10 saniyelik işin kalmış..sorun çözülünce buraya çözüldü yazarsan diğer arkadaşlara da yardımcı olmuş oılursun
olne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10-05-2011, 20:08   #43 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 3
Karizma
Rep Gücü : 201
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : MySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond reputeMySKyN has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Sorunum çözüldü kasılma gerçekten epey azaldı yardımın için teşekkürler olne
yalnız şöyle bişey var kolezyum gibi açık alanlara gidince tekrar aynı kasılmayla karşılaşıyorum. 800x600 yapınca harika oluyor 0 kasılma. Ama o zamanda görüntüden zevk alamıyorum. Bunun bi çaresi var mı

Konu MySKyN tarafından (10-05-2011 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir..
MySKyN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2011, 08:12   #44 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 130
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : olne is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

aslında kasılma olmaması gerekir ama bu tür lokal kasılmalar varsa sorun donanımdan kaynaklanabilir ya da oyunu yeniden kurup farklı bir crack deneyebilirsiniz. bazı crackler oyunu hakikaten can sıkıcı yaparlar.
olne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2011, 09:40   #45 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

chris316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 25
Karizma
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : -15357
Rep Seviyesi : chris316 is infamous around these partschris316 is infamous around these partschris316 is infamous around these partschris316 is infamous around these partschris316 is infamous around these partschris316 is infamous around these partschris316 is infamous around these partschris316 is infamous around these partschris316 is infamous around these partschris316 is infamous around these partschris316 is infamous around these parts
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
Oyunsever67´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar assassin's creed brotherhood indirdim krudum güzel herşeyi yapdım ama oyun çok kasma yapıyor sistem gereksimlerinin çok düşük olduğunu sanmıyorum ama yazıyım yinede
-Intel Core İ5-460M pRocessor-2.53ghz
-Nvıdıa GeForce GT 420M
-3GB DDR3 Memory
Felaket Donma yapıyor 800x600 oynasamda aynı en ufak fark yok acaba crack veya patch mi beklemem gerekiyor yeni?

Oyunu açmadan pencereleri kapa... veya patch bekle...
chris316 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
brotherhood, creed, kasma, sorunu, yardımassassin

Seçenekler
Stil