Full Oyun indir Download

TÜM BANLAR AÇILMIŞTIR!! && YENİ ÜYELİK AÇILMIŞTIR!!

KIRIK LİNK BİLDİRİMLERİNİZİ BEKLİYORUZ!! BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

Facebook'ta Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-06-2009, 21:22   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Niqhts_Qf_Kinq
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Niqhts_Qf_Kinq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 210
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : Niqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond reputeNiqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond reputeNiqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond reputeNiqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond reputeNiqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond reputeNiqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond reputeNiqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond reputeNiqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond reputeNiqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond reputeNiqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond reputeNiqhts_Qf_Kinq has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Yardım: Crysis Warhead Bölüm Geçme

Slm arkadaşlar, Crysis Warhead'a başladım, biraz ilerledim, ancak bi bölümde takıldım, çıkış bulamıorum, Albay Le geminin öbür tarafında diyo, ama öbür trafa geçemiyorum..:confused: bilen var mı? Geminin içine giriyorum, alt kata iniyorm ama bişey yok, hatta gemiye ilk girince sağ bölümde çatışmaya giriyon, ondan sonra orda bi delik var tavanda, ordan çıkmak için oraya bişeyler getirmeye ugrastım, oda olmadı... Yaardımızını bekliyorum...

Niqhts_Qf_Kinq isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 16-06-2009, 21:31   #2 (permalink)
j0kErrr!!
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

j0kErrr!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 197
Karizma
Rep Gücü : 480546
Rep Puanı : 48021056
Rep Seviyesi : j0kErrr!! has a reputation beyond reputej0kErrr!! has a reputation beyond reputej0kErrr!! has a reputation beyond reputej0kErrr!! has a reputation beyond reputej0kErrr!! has a reputation beyond reputej0kErrr!! has a reputation beyond reputej0kErrr!! has a reputation beyond reputej0kErrr!! has a reputation beyond reputej0kErrr!! has a reputation beyond reputej0kErrr!! has a reputation beyond reputej0kErrr!! has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Yardım: Crysis Warhead Bölüm Geçme

Sağ Tarafa doğru ilerliy0rsun ve Güvenli m0d'a alarak Aşşa iniy0rsun Hatırladığım kadarıyla Ben böyle geçmiştim :)
j0kErrr!! isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2009, 23:44   #3 (permalink)
Emin101
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

AltınBaşak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 216
Karizma
Rep Gücü : 350418
Rep Puanı : 35004829
Rep Seviyesi : AltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

O deikten yukarı çıkacaksın böle kola dolabı gibi bi dolap var hani jeton atıp alırsın ya onun gibi. fakat Maxsimum zırh ta oluyorsun. çok yuükseğe zıplatan mod. oradan sıpla devam et zaten çıkacaksın. iyi oyunlar

Konu kararda101 tarafından (16-06-2009 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir..
AltınBaşak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2009, 18:56   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 217
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : ensico has a reputation beyond reputeensico has a reputation beyond reputeensico has a reputation beyond reputeensico has a reputation beyond reputeensico has a reputation beyond reputeensico has a reputation beyond reputeensico has a reputation beyond reputeensico has a reputation beyond reputeensico has a reputation beyond reputeensico has a reputation beyond reputeensico has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

ben daha oyunun başındayım da ilerletemiorum adamı.sadece e ve q ile yana yatıor başka bişey yapamıorum
ensico isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2009, 00:30   #5 (permalink)
V For.Vendetta
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 30
Karizma
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim

Geminin Üstüne Zıplamıyacaksın Aşağıda , Sağda Yeşil Işıklı Kapı Var Oradan Gireceksin Daha Sonrada Geminin Altına Gideceksin Bir Oda Var Oraya Gireceksin Ve Nano Giysili Adamları Öldürdükten Sonra Kola Makinelerinin Üstündeki Tavan Deliğinden Albay Lee'yi Takip Edeceksin ... Haydi Kolay Gelsin :)

Tags
bölüm, crysis, geçme, warhead, yardım

Seçenekler
Stil