Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-01-2009, 15:50   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Ruhicosta
|Psikopat Yaza®.!|
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Ruhicosta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 85
Karizma
Rep Gücü : 138211
Rep Puanı : 13798196
Rep Seviyesi : Ruhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Yardım:The godfather exe. hatası

arkadaslar ilk yüklediğimde oyuna girdim daha sonra oyunda cıktım sonra tekrar giriyim dedi. oyuna girdim tam menü gelince exe hatası verio.sildim bi daha yükledim gene anı hata ne yapmam lazım acill yardım plss:confused:

Ruhicosta isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 24-01-2009, 16:47   #2 (permalink)
Desmond
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Schalke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 34
Karizma
Rep Gücü : 136204
Rep Puanı : 13595863
Rep Seviyesi : Schalke has a reputation beyond reputeSchalke has a reputation beyond reputeSchalke has a reputation beyond reputeSchalke has a reputation beyond reputeSchalke has a reputation beyond reputeSchalke has a reputation beyond reputeSchalke has a reputation beyond reputeSchalke has a reputation beyond reputeSchalke has a reputation beyond reputeSchalke has a reputation beyond reputeSchalke has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: The godfather exe. hatası =(

godfather.exe dosyasına sağ tuş tıkla uyumluluktan windows 2000 yap dene olmazsa baska bir yerden crack dosyası indir yap
Schalke isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2009, 17:05   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

fb_hunter1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 480
Karizma
Rep Gücü : 483727
Rep Puanı : 48345937
Rep Seviyesi : fb_hunter1907 has a reputation beyond reputefb_hunter1907 has a reputation beyond reputefb_hunter1907 has a reputation beyond reputefb_hunter1907 has a reputation beyond reputefb_hunter1907 has a reputation beyond reputefb_hunter1907 has a reputation beyond reputefb_hunter1907 has a reputation beyond reputefb_hunter1907 has a reputation beyond reputefb_hunter1907 has a reputation beyond reputefb_hunter1907 has a reputation beyond reputefb_hunter1907 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

http://www.fulloyun.com/f20/the-godf...ma-crack-5177/

Crack değiş ciğerim bide böyle dene
fb_hunter1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2009, 17:17   #4 (permalink)
Konu Sahibi
Ruhicosta
|Psikopat Yaza®.!|
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Ruhicosta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 85
Karizma
Rep Gücü : 138211
Rep Puanı : 13798196
Rep Seviyesi : Ruhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond reputeRuhicosta has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

öncelikle konuyla ilgilendiniz için teşekkürler fakat ikiniznde sölediği olmadı :S
Ruhicosta isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20-02-2009, 15:25   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 250
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : xkadirx has a reputation beyond reputexkadirx has a reputation beyond reputexkadirx has a reputation beyond reputexkadirx has a reputation beyond reputexkadirx has a reputation beyond reputexkadirx has a reputation beyond reputexkadirx has a reputation beyond reputexkadirx has a reputation beyond reputexkadirx has a reputation beyond reputexkadirx has a reputation beyond reputexkadirx has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

bunu çözen yok kardeş
xkadirx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
exe, godfather, hatası, yardımthe

Seçenekler
Stil