Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-08-2009, 10:16   #11 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 238
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : etem06 has a reputation beyond reputeetem06 has a reputation beyond reputeetem06 has a reputation beyond reputeetem06 has a reputation beyond reputeetem06 has a reputation beyond reputeetem06 has a reputation beyond reputeetem06 has a reputation beyond reputeetem06 has a reputation beyond reputeetem06 has a reputation beyond reputeetem06 has a reputation beyond reputeetem06 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Yardım: Prototype Helikopter Sorunu Bölümü gecemiyorum

kardeşim helicoper bölümü çok saçma olmuş sabit durup ateş etsem ne oluyo sanki??
etem06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2009, 13:20   #12 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 248
Rep Seviyesi : hackcihad has a reputation beyond reputehackcihad has a reputation beyond reputehackcihad has a reputation beyond reputehackcihad has a reputation beyond reputehackcihad has a reputation beyond reputehackcihad has a reputation beyond reputehackcihad has a reputation beyond reputehackcihad has a reputation beyond reputehackcihad has a reputation beyond reputehackcihad has a reputation beyond reputehackcihad has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

o helikopter bölümünde 30-40 tane ben patlattım bi türlü geçemiyorum ordaki meterin dolmasımı lazım yoksa baoşalmasımı
hackcihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2009, 23:40   #13 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 209
Rep Seviyesi : haskof has a reputation beyond reputehaskof has a reputation beyond reputehaskof has a reputation beyond reputehaskof has a reputation beyond reputehaskof has a reputation beyond reputehaskof has a reputation beyond reputehaskof has a reputation beyond reputehaskof has a reputation beyond reputehaskof has a reputation beyond reputehaskof has a reputation beyond reputehaskof has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Oradaki meterin dolması lazım değil meter sıcak soğuk görevini yapıyor meter doluysa yakınsın azaldı ise uzaksın
haskof isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2009, 09:38   #14 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 238
Rep Seviyesi : muratrecon has a reputation beyond reputemuratrecon has a reputation beyond reputemuratrecon has a reputation beyond reputemuratrecon has a reputation beyond reputemuratrecon has a reputation beyond reputemuratrecon has a reputation beyond reputemuratrecon has a reputation beyond reputemuratrecon has a reputation beyond reputemuratrecon has a reputation beyond reputemuratrecon has a reputation beyond reputemuratrecon has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Oradaki meterin dolması lazım değil meter sıcak soğuk görevini yapıyor meter doluysa yakınsın azaldı ise uzaksın

selam arkadaslar ben meter doldurdum amac galıba ıcınde canavar olan tek bır tane su varılını bulmak o varıle ne kadar yakınsan o kadar meter yukselıyor sonra varılı buluyosun zaten tepesınde de hemen ok ısaretı cıkıyor fakat bende bu buldugum varılı ne yaptıysam patlatamıyorum.tab'a bas dıyor sonra scan cıkıyor ama scan tusu hangısıdır bılmıyorum tum tuslara basdım optıons dan scan tusunu aradım yok.defalarca ates actım hıc bır sey olmuyor.nasıl gececem yardım edın lutfen
muratrecon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2009, 13:17   #15 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

RISE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 12
Karizma
Rep Gücü : 3321
Rep Puanı : 307765
Rep Seviyesi : RISE has a reputation beyond reputeRISE has a reputation beyond reputeRISE has a reputation beyond reputeRISE has a reputation beyond reputeRISE has a reputation beyond reputeRISE has a reputation beyond reputeRISE has a reputation beyond reputeRISE has a reputation beyond reputeRISE has a reputation beyond reputeRISE has a reputation beyond reputeRISE has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

içine mikrop bulaşmış su tanklarını imha görevi ve birtanesinde arkadaşın dediği gibi canavar var bizim bunları teker teker yok edip canavara ulaşmamız gerekiyor, bunun içinde yukardaki göstergeyi sıcak soğuk oyununa göre kullanabiliriz :D

Alıntı:
etem06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kardeşim helicoper bölümü çok saçma olmuş sabit durup ateş etsem ne oluyo sanki??

canavarlar sana araba atıo patlıyosun istersen sabit dur
RISE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
bölümü, gecemiyorum, helikopter, prototype, sorunu, yardım

Seçenekler
Stil