Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Oyun Hakkında Sorunlarınız

Oyun Hakkında Sorunlarınız Oyunlar hakkında bütün soru ve sorunlarınızı bu bölümde sorabilir, sitemizdeki üyelerimizden veya yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-04-2010, 20:07   #1 (permalink)
Konu Sahibi
JeeLyuS
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

JeeLyuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 56
Karizma
Rep Gücü : 3097
Rep Puanı : 289741
Rep Seviyesi : JeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Yüzüklerin efendisi - The Return OF The King (Multiplayer Yardım)

arkadaşlar benbunu playstationdan arkimle oynıyodum ama sımdı pcye yukledım we abımle oynamak ıstıorum lan veya multıplayer dıe birşey yokmu ?

Oyunda CO-OP diye yer war acaba o olabilirmi dye soracaktım?
eğer o ise bende tıklanmıyor nası çözücez baya bi bölümde gittim ?

işte buda resim;

CO-op mu arkadaşlar abimle oynamak istiyorumda evde 2 pc var :(

Eğer o değilse nasıl olacak bir yardım lütfen

JeeLyuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 17-04-2010, 20:20   #2 (permalink)
-Jeff Hardy-
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

-LeonidaS- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 179
Karizma
Rep Gücü : 165546
Rep Puanı : 16521725
Rep Seviyesi : -LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Yüzüklerin efendisi - The Return OF The King (Multiplayer Yardım)

Co-Op , bir bilgisayardan iki kişini oynayabilmesi demektir. Yani iki farklı bilgisayardan oynanamaz...
-LeonidaS- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2010, 20:21   #3 (permalink)
Konu Sahibi
JeeLyuS
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

JeeLyuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 56
Karizma
Rep Gücü : 3097
Rep Puanı : 289741
Rep Seviyesi : JeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond reputeJeeLyuS has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Yüzüklerin efendisi - The Return OF The King (Multiplayer Yardım)

Ee nabcaz ozaman bro ?_? oynanmazmı yanı
JeeLyuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2010, 20:42   #4 (permalink)
-Jeff Hardy-
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

-LeonidaS- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 179
Karizma
Rep Gücü : 165546
Rep Puanı : 16521725
Rep Seviyesi : -LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Aynı bilgisayarda oynayabilirsiniz sadece. Oda anca birkaç bölüm geçince ya da oyun bitince açılır...
-LeonidaS- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2010, 22:35   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 7
Karizma
Rep Gücü : 199
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : 44dejavu44 has a reputation beyond repute44dejavu44 has a reputation beyond repute44dejavu44 has a reputation beyond repute44dejavu44 has a reputation beyond repute44dejavu44 has a reputation beyond repute44dejavu44 has a reputation beyond repute44dejavu44 has a reputation beyond repute44dejavu44 has a reputation beyond repute44dejavu44 has a reputation beyond repute44dejavu44 has a reputation beyond repute44dejavu44 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

o oyun onlıne oynanmıo arkadasım conquestı onlıne oynarsın o daa ii onu tawsıye ederm
44dejavu44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
efendisi, king, multiplayer, return, yardım, yüzüklerin

Seçenekler
Stil