Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Simulasyon Oyunlar

Simulasyon Oyunlar (The Sims,Tycoon,18 Wheels of Steel ...)

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-01-2010, 15:09   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: Istanbul
Mesajlar: 11.119
Konular: 2898
Yaş: 53
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 156470051
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 612
Beğendikleri: 197
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 1

Standart 7 Sins - Full - Oyun indir - Download - Yükle


: RELOADED +18+
: www.fulloyun.com
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 4 (200 MB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


Oburluk, açgözlülük, tembellik, kıskançlık, şehvet, gurur ve öfke. 7 büyük günahımız var arkadaşlar ve bu yedisini yapanın cehennemde sonsuza dek kalacağı, şimdiye kadar insanlar arasında inanılan çoğu dinde bir şekilde belirtilmiş. Elbette ki bu tanım tüm dünya üzerinde kalıplaşmış; biz inanıyoruz ki bundan çok daha büyük günahlar var. Ben bunun dışında dikkatinizi başka bir şeye, 7 sayısının lanetine çekmek istiyorum. Bir haftada neden yedi gün vardır mesela (evet bana dert oldu)? Dünya ve gökyüzü neden yedi katmandan oluşur; üstelik cennet ve cehennemin de yedi kattan oluştuğu söylenir; niye ki? İslamiyet ve Hıristiyanlıkta da Yedi Uyurlar diye efsanevi bir olay söz konusu. Hadi ondan vazgeçtim; koskoca dünya üzerinde neden yedi harika var da buna Dünyanın 7 Harikası demişler, bir sekizincisini kendilerini kasıp da ekleyememişler? Çin Seddi pekala harika bir oluşum bence. Daha ayna kıran insanların yedi yıl uğursuzluk yaşayacağından ve bir prensese rağmen yedi tane cücenin varlığından bahsetmedim bile!!! İşte! Yedi tane de günahımız var, bir de bunun oyununu yaptılar! Bakalım ne vaat ediyor bu yedi büyük günah adı altında.

Gözlerin o kadar güzel ki,,, yani o kadar olur...

Her şeye başlamadan önce 7 Sinsin nasıl bir oyun olduğunun tanımını yapalım. Genele bir Singles havası hakim ve grafikler onu fazlasıyla anımsatıyor. Zamanında Sims 2 çıkmadan evvel Singlesa üç boyutlu Sims denmişti; 7 Sins ise görünüş itibariyle Singlesa oldukça benziyor. Yalnız sadece görünüş itibariyle benziyor; zira karakterinizin çişini yaptırıp yemeğini yedirmiyorsunuz. Oyunda Apple Cityde yaşayan yüzsüz mü yüzsüz, işgüzar mı işgüzar bir adamı kontrol ediyorsunuz. Apple City oldukça lüks bir yerleşim merkezi; hatta yerleşim merkezinden öte kumarhanelerin, lokantaların ve eğlence mekanlarının yer aldığı çok geniş bir gece yaşam merkezi. Kontrolümüzdeki karakterle ilk olarak kendi evinde bir bayanla beraberken tanışıyoruz. Oyunun ilk bölümü tutorial ve burayı atlama şansınız yok. Oldukça kısa olan bu bölüm sırasında bu hanım yardımıyla tanışacağınız insanlarla nasıl iletişim kuracağınızı öğreniyorsunuz, ondan sonra da bir butikte çalışmaya başlıyorsunuz. Burada yeterli miktarda para kazanarak hatunları yemeğe çıkarıyor ve kumarhanelerde oyunlar oynuyorsunuz; işte hepsi bu!

Kiminle konuştuğunuza dikkat ederek adımlarınızı atmanız lazım. Butikte çalışıp müşterilere çeşitli eşyalar satarak para kazandığınız için onlara kibar yaklaşmalısınız. Müşterilerin yada herhangi birinin yanına gittiğinizde öncelikle ekranın alt satırı boyunca seçebileceğiniz ilişki kurma yöntemleri ekrana geliyor. Farenin sağ tıkı ile ekrana gelen en fazla dört tane olan tercih şıkkı arasında navigasyon yapabilir, sol tık ile de üzerine geldiğiniz seçeneği seçebilirsiniz. Seçeneklerin yan tarafında yer alan simgeler size onun ne tarz bir ilişki yolu olduğunu ifade ediyor. Yanında şeytanın çatallı mızrağını tasvir eden simge sizin günah işlemenize neden oluyor; başının üzerinde parlak çember taşıyan melek motifi de mevcut günahlarınızı siliyor. Birinin yanına gittiğinizdeyse ya kendisini bir reyona çekip o ürünü karşınızdakine satmaya çalışabilir; ya da ahlaksız bir teklifte bulunup elle taciz edebilir, günah işleyebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyle belli bir düzeye gelmeden enseye tokat sırta şaplak olayına girmeseniz iyi olur. Yoksa alacağınız ters tepkiyle suratınıza şamarı yemek şöyle dursun, işten bile kovulabilirsiniz.

Karşımızdakilerden alacağımız tepkiler o anki ruh halimizi de fazlasıyla etkiliyor. Ekranın sol üst kısmında üç farklı bar var ve bunlar sırasıyla seks ihtiyacına, strese ve sinire dayanamazlık olarak yorumlanabilir. Etrafımızdakilerle konuşurken ve yaptığımız davranışlarla beraber bu yaptıklarımızı diğer insanların fark etmeleri üzerine bu üç değer artıp azalabiliyor. Konuştuğumuz esnada söylediğimiz herhangi bir şeye aldığımız yanıtın bizi etkilemesine göre; mesela yüzümüzü kızartabilecek bir yanıt aldıysak seks barı, ters bir cevap aldıysak da sinir barının seviyesi artmaya başlıyor. Diyelim ki herhangi biri iyice doldu ve artma şansı kalmadı. Bu noktada kahramanımızı artık kontrol edemez oluyoruz ve hangi bar bizim kontrolden çıkmamıza neden olduysa ona göre bir tepkiyle adamımız ortamı terk ediyor. Sinirlendiğinde birilerini tartaklıyor, sekse ihtiyacı olduğunda gidip birilerini taciz ediyor, stresine yenik düştüğünde ise kafasını kollarının arasına alıp uzaklaşıyor. Bu noktadan sonra istediği yere götürebilirsiniz kendisini.

Bu akşam sinemaya gider miyiz? Üç film birden varmış ??!

Etrafınızda bir sürü insan var ve bunlarla çeşitli yöntemlerle arkadaşlık kurabiliyorsunuz. Öncelikle belirtmem gereken şey her farklı kişinin kendine has bir karakteri olduğu. Konuştuğunuz her insanın ayrı ayrı zevkleri var ve bunların dışında kendilerine bir söz söylediğiniz takdirde ters bir cevap alma olasılığınız da yüksek. Bunun sonucunda da ilişkiniz zarar görebiliyor ve o kişiyle iyi bir dostluk kurmak için gerçekleştirdiğiniz her eylemi tekrar baştan yapmak zorunda kalabiliyorsunuz, ki bu hayli sıkıcı olabiliyor. Konuşmak istediğiniz insanın yanına yaklaşıp bir yere oturdunuz veya ayaküstü sohbet ediyorsunuz. Ekranın alt satırı boyunca alt alta yerleşmiş olan iki satır arasında farenin sağ tıkı ile geçiş yapabiliyorsunuz. Bu satırların birinde alelade konuşmak için seçeneklerinizi belirliyor, diğerinde ise ilişkinizi geliştirmek için ara sıra çıkan yıldızlı şıkkı veya çıkışı seçiyorsunuz. Az önce dediğim gibi, insanların hoşlandıkları muhabbet türleri birbirlerinden farklı; hangilerinden hoşlandıklarını oyunun başlarında deneme yanılma yöntemi ile belirliyorsunuz. Yanında pembe surat olan seçenekte güzel sözler söylüyorsunuz ve bu hemen herkesin hoşuna gidiyor. Konuştuğunuz insanlara göre seçeneklerde de değişimler meydana geliyor; defter, çanta gibi işaretlerle iletişime girebiliyorsunuz.

Bu şekilde ilişkilerinizi geliştirdikten sonra yıldızlı sözler de aktif oluyor. Bunlar sayesinde karşınızdakine övgü dolu laflar edebilir, onun kalbini kazanmada büyük adımlar atabilirsiniz. Özellikle üçüncü seviyeden sonra ters çevrilmiş kalp motifi olarak resmedilen seks göstergesi bunlar arasında fazlasıyla yer almaya başlıyor ve bunlar üzerinde uğraşarak ahlaksız, terbiyesiz ve (aa AAAA!!!) ayıp şeyler yapabiliyorsunuz. Yine bu yollarla butikte müşterilerinize çeşitli şeyler satabilir ve paralarını cebe indirebilirsiniz. Bunu yapmak için bir reyonda karşınızdaki bayana bir şeyler sunup ekranın altında görünen satırlarda yan tarafında para ifadesi olan satırları kendilerine kabul ettirmelisiniz. Ayrıca oyunun adı zaten günah olduğu için aklınıza gelebilecek bütün kötü şeyleri yapma imkanına sahipsiniz. Hırsızlık, dikizcilik, etrafa işeme, hırsızlık gayet rutin şeyler. Tabii bu sayede, yani yaptığınız her günahın sonunda ekranın sol üstünde bulunan 7 tane günah işareti dolmaya başlıyor; onlar dolduktan sonra artık günah işleyemez oluyorsunuz. Onları boşaltmak için sevap işlemelisiniz. Mesela butikte reyonları düzenleyerek yada kabinde üzerini değiştiren hanımların rahatsız olmasını engellemek için perdenin önünde bekleyerek insanlara faydalı olabilirsiniz. Yalnız sevap işlediğinizde sinirleniyorsunuz, açıkçası bu da bana biraz garip geldi.

Artan seks ihtiyacı, stres ve sinir değerlerini azaltmak için küçük oyunlar oynayabiliyorsunuz. Seks ihtiyacınızı azaltmak için hanımları gözlerinizle soyup soğana çevirebilirsiniz rahatlıkla. Mesela tezgahtar kızdan yüksekteki bir ayakkabıyı almasını rica edip, zaten mini etek giyen hatun kişisini röntgenleyebilirsiniz; bu sayede seks ihtiyacınız azalıyor (annem okumasın bu yazıyı; ben nasıl yazıyorum böyle bir oyunun yazısını hem). Stresinizi azaltmak için patronunuzla sohbet edebilir, sinirinizi azaltmak içinse reyonlardaki eşyaları dağıtabilirsiniz.

Biraz öyle, biraz böyle...

Ama oyun sadece bundan ibaret. Yapabilecekleriniz çok sınırlı ve hepsi de sıkıcı, yüzeysel. Üç dakika önce tanıştığınız bir hatunla üç dakika sonra yatabiliyorsunuz, derinlik yok ve bütün ilişkileri aynı şekilde gerçekleştiriyorsunuz. İnsanların verebilecekleri tepkileri de bir süre sonra ezberliyorsunuz ve oyun aşırı derecede kolaylaşmaya başlıyor. En sonunda da oynamaz oluyorsunuz. Mini oyunların da yaratıcılıktan uzak ve çok kolay oluşu başlarda insanı cezbetse de bir süre sonra can sıkıcı oluyor. Oyun sırasında karşılaşabileceğiniz yeni bir şey yok. Sadece farklı insanların farklı tepkileri ve değişik ruh hallerine sahip oluşları dikkat çekici ve, hakkını da vermem lazım ki oyunun en iyi yönlerinden birisi bu. Etrafta olup bitenlerden, özellikle de sizin yaptığınız şeylerden haberdar olmaları fazlasıyla hoş; etrafı dağıttığınızda yada saksıya işediğinizde Seni terbiyesiz,,, seni ahlaksız diye gelip size çatabiliyorlar. Grafikleri ise Singlesa yaklaşık, ondan biraz daha çizgi filmvari olduğu için iyi gibi. Ortaya çıkabilecek ayıp şeyler ise herkesin aklına gelebilecek düzeyde açık değil; en ekstrem şeyi gerçekleştirseniz bile insanların üzerlerinde iç çamaşırları yer alıyor.

Oyunda yer alan farklı tiplerdeki insanlar birazcıcık zor bir oyun yapısıyla birleştirilebilseymiş en azından tekrar oynanabilirliği yüksek bir oyun olabilirmiş 7 Sins; ama bu haliyle sadece iki veya maksimum üç gece(!) insana keyif(?!$&%) verebilir. Denemesi size kalmış; çok fazla bir şey beklemeyin derim.İşletim Sistemi: Windows 98/2000/Me/XP
İşlemci: Celeron 1 GHz
RAM: 128 MB
HDD: 900 MB
Ekran Kartı: 3D / 32 MB DirectX 9


YOK


Oyun +18 dir.İndirecek olan arkadaşlar bunu göz önünde bulundurarak indirsinler.Link Kodu:
http://netload.in/dateimkQJZsOQAv/YESI.FO.Max.Payne.part1.rar.htm
http://netload.in/dateifeidh3Eniv/YESI.FO.Max.Payne.part2.rar.htm
http://netload.in/datei1HO9HIulFf/YESI.FO.Max.Payne.part3.rar.htm
http://netload.in/dateiOGULXOoy7K/YESI.FO.Max.Payne.part4.rar.htm
Link Kodu:
http://uploaded.net/file/oxz8bvil/YESI.FO.Max.Payne.part1.rar
http://uploaded.net/file/36btkavs/YESI.FO.Max.Payne.part2.rar
http://uploaded.net/file/23wg744o/YESI.FO.Max.Payne.part3.rar
http://uploaded.net/file/im8wrmrs/YESI.FO.Max.Payne.part4.rar
Link Kodu:
http://filefactory.com/file/1wazgt6og0zh/n/YESI_FO_Max_Payne_part1_rar
http://filefactory.com/file/536kl15gkwbl/n/YESI_FO_Max_Payne_part2_rar
http://filefactory.com/file/4d7gpeoz1mo1/n/YESI_FO_Max_Payne_part3_rar
http://filefactory.com/file/5hox3hlgbne7/n/YESI_FO_Max_Payne_part4_rar
Link Kodu:
http://letitbit.net/download/55283.50e439cef6777170653746b81a3c/YESI.FO.Max.Payne.part1.rar.html
http://letitbit.net/download/70725.79fcb03c29868e503446d4fb5058/YESI.FO.Max.Payne.part2.rar.html
http://letitbit.net/download/60742.6a294314bc1a0d9410f05c123fb4/YESI.FO.Max.Payne.part3.rar.html
http://letitbit.net/download/32248.345cf2a3590bf3a85c2f815b4d62/YESI.FO.Max.Payne.part4.rar.html
Link Kodu:
http://turbobit.net/uq9hnxrkhoay/YESI.FO.Max.Payne.part1.rar.html
http://turbobit.net/rnpzdqilzzge/YESI.FO.Max.Payne.part2.rar.html
http://turbobit.net/78ixvno2g0ew/YESI.FO.Max.Payne.part3.rar.html
http://turbobit.net/do9lq360yvbx/YESI.FO.Max.Payne.part4.rar.html
Link Kodu:
http://rapidgator.net/file/d4703c613e559ed66205e33c86084fdb/YESI.FO.Max.Payne.part1.rar.html
http://rapidgator.net/file/87351164/YESI.FO.Max.Payne.part2.rar.html
http://rapidgator.net/file/839ac605bb6ad21379714d705bc6b2d2/YESI.FO.Max.Payne.part3.rar.html
http://rapidgator.net/file/292409822153a944893d7fb32ced3c92/YESI.FO.Max.Payne.part4.rar.html


İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..


Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║


Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 21:22 ) değiştirilmiştir..
Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 04-01-2010, 15:12   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
oguzselekk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Dec 2009
Mesajlar: 41
Konular: 2
Karizma
Rep Gücü : 250
Rep Puanı : 3398
Rep Seviyesi : oguzselekk has a reputation beyond reputeoguzselekk has a reputation beyond reputeoguzselekk has a reputation beyond reputeoguzselekk has a reputation beyond reputeoguzselekk has a reputation beyond reputeoguzselekk has a reputation beyond reputeoguzselekk has a reputation beyond reputeoguzselekk has a reputation beyond reputeoguzselekk has a reputation beyond reputeoguzselekk has a reputation beyond reputeoguzselekk has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: 7 Sins - Full - Oyun indir - Download - Yükle


güzel oyuna benziyo ellerine saglık adminim prison break oyunu cıkınca ekler misin??:confused::cool:Konu oguzselekk tarafından (06-01-2010 Saat 12:43 ) değiştirilmiştir..
oguzselekk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2010, 15:12   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
AnqeLu$ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: May 2009
Mesajlar: 57
Konular: 15
Karizma
Rep Gücü : 262
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : AnqeLu$ has a reputation beyond reputeAnqeLu$ has a reputation beyond reputeAnqeLu$ has a reputation beyond reputeAnqeLu$ has a reputation beyond reputeAnqeLu$ has a reputation beyond reputeAnqeLu$ has a reputation beyond reputeAnqeLu$ has a reputation beyond reputeAnqeLu$ has a reputation beyond reputeAnqeLu$ has a reputation beyond reputeAnqeLu$ has a reputation beyond reputeAnqeLu$ has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: 7 Sins - Full - Oyun indir - Download - Yükle


ilk yorum benden ellerine sağlık.

AnqeLu$ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2010, 15:14   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Dec 2009
Mesajlar: 1
Konular: 0
Yaş: 25
Karizma
Rep Gücü : 237
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : racing41m has a reputation beyond reputeracing41m has a reputation beyond reputeracing41m has a reputation beyond reputeracing41m has a reputation beyond reputeracing41m has a reputation beyond reputeracing41m has a reputation beyond reputeracing41m has a reputation beyond reputeracing41m has a reputation beyond reputeracing41m has a reputation beyond reputeracing41m has a reputation beyond reputeracing41m has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: 7 Sins - Full - Oyun indir - Download - Yükle


güzel bir oyun

racing41m isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2010, 15:15   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Nov 2009
Mesajlar: 104
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 246
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : kdeniz92 has a reputation beyond reputekdeniz92 has a reputation beyond reputekdeniz92 has a reputation beyond reputekdeniz92 has a reputation beyond reputekdeniz92 has a reputation beyond reputekdeniz92 has a reputation beyond reputekdeniz92 has a reputation beyond reputekdeniz92 has a reputation beyond reputekdeniz92 has a reputation beyond reputekdeniz92 has a reputation beyond reputekdeniz92 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: 7 Sins - Full - Oyun indir - Download - Yükle


daha once arkadaslar vasitasiyla denedığım bi oyun eğlenceli :D

kdeniz92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
download, full, indir, oyun, sins, yükle

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Railworks 3: Train Simulator 2012 Deluxe - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle Max Payne Simulasyon Oyunlar 140 15-08-2015 03:34
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 200 22-11-2014 02:22
Cars Toon: Mater's Tall Tales - 2010 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 183 23-09-2014 17:37
Sins of a Solar Empire Trinity - 2010 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Max Payne Strateji (3D) 141 12-09-2013 16:51
Sins Of A Solar Empire - Full - Oyun indir - Download - Yükle Tomb Raider Simulasyon Oyunlar 89 09-12-2012 20:10


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:19 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36