Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/76 123456789101151 ... SonSon
379 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  55
  Mesajlar
  10.912
  Konular
  2742
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 121/24
  Given: 108/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart 7 Sins - TORRENT - TURBOBIT Full indir

  Sürüm Adı : RELOADED +18+
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 1 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


  Oburluk, açgözlülük, tembellik, kıskançlık, şehvet, gurur ve öfke. 7 büyük günahımız var arkadaşlar ve bu yedisini yapanın cehennemde sonsuza dek kalacağı, şimdiye kadar insanlar arasında inanılan çoğu dinde bir şekilde belirtilmiş. Elbette ki bu tanım tüm dünya üzerinde kalıplaşmış; biz inanıyoruz ki bundan çok daha büyük günahlar var. Ben bunun dışında dikkatinizi başka bir şeye, 7 sayısının lanetine çekmek istiyorum. Bir haftada neden yedi gün vardır mesela (evet bana dert oldu)? Dünya ve gökyüzü neden yedi katmandan oluşur; üstelik cennet ve cehennemin de yedi kattan oluştuğu söylenir; niye ki? İslamiyet ve Hıristiyanlıkta da Yedi Uyurlar diye efsanevi bir olay söz konusu. Hadi ondan vazgeçtim; koskoca dünya üzerinde neden yedi harika var da buna Dünyanın 7 Harikası demişler, bir sekizincisini kendilerini kasıp da ekleyememişler? Çin Seddi pekala harika bir oluşum bence. Daha ayna kıran insanların yedi yıl uğursuzluk yaşayacağından ve bir prensese rağmen yedi tane cücenin varlığından bahsetmedim bile!!! İşte! Yedi tane de günahımız var, bir de bunun oyununu yaptılar! Bakalım ne vaat ediyor bu yedi büyük günah adı altında.

  Gözlerin o kadar güzel ki,,, yani o kadar olur...

  Her şeye başlamadan önce 7 Sinsin nasıl bir oyun olduğunun tanımını yapalım. Genele bir Singles havası hakim ve grafikler onu fazlasıyla anımsatıyor. Zamanında Sims 2 çıkmadan evvel Singlesa üç boyutlu Sims denmişti; 7 Sins ise görünüş itibariyle Singlesa oldukça benziyor. Yalnız sadece görünüş itibariyle benziyor; zira karakterinizin çişini yaptırıp yemeğini yedirmiyorsunuz. Oyunda Apple Cityde yaşayan yüzsüz mü yüzsüz, işgüzar mı işgüzar bir adamı kontrol ediyorsunuz. Apple City oldukça lüks bir yerleşim merkezi; hatta yerleşim merkezinden öte kumarhanelerin, lokantaların ve eğlence mekanlarının yer aldığı çok geniş bir gece yaşam merkezi. Kontrolümüzdeki karakterle ilk olarak kendi evinde bir bayanla beraberken tanışıyoruz. Oyunun ilk bölümü tutorial ve burayı atlama şansınız yok. Oldukça kısa olan bu bölüm sırasında bu hanım yardımıyla tanışacağınız insanlarla nasıl iletişim kuracağınızı öğreniyorsunuz, ondan sonra da bir butikte çalışmaya başlıyorsunuz. Burada yeterli miktarda para kazanarak hatunları yemeğe çıkarıyor ve kumarhanelerde oyunlar oynuyorsunuz; işte hepsi bu!

  Kiminle konuştuğunuza dikkat ederek adımlarınızı atmanız lazım. Butikte çalışıp müşterilere çeşitli eşyalar satarak para kazandığınız için onlara kibar yaklaşmalısınız. Müşterilerin yada herhangi birinin yanına gittiğinizde öncelikle ekranın alt satırı boyunca seçebileceğiniz ilişki kurma yöntemleri ekrana geliyor. Farenin sağ tıkı ile ekrana gelen en fazla dört tane olan tercih şıkkı arasında navigasyon yapabilir, sol tık ile de üzerine geldiğiniz seçeneği seçebilirsiniz. Seçeneklerin yan tarafında yer alan simgeler size onun ne tarz bir ilişki yolu olduğunu ifade ediyor. Yanında şeytanın çatallı mızrağını tasvir eden simge sizin günah işlemenize neden oluyor; başının üzerinde parlak çember taşıyan melek motifi de mevcut günahlarınızı siliyor. Birinin yanına gittiğinizdeyse ya kendisini bir reyona çekip o ürünü karşınızdakine satmaya çalışabilir; ya da ahlaksız bir teklifte bulunup elle taciz edebilir, günah işleyebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyle belli bir düzeye gelmeden enseye tokat sırta şaplak olayına girmeseniz iyi olur. Yoksa alacağınız ters tepkiyle suratınıza şamarı yemek şöyle dursun, işten bile kovulabilirsiniz.

  Karşımızdakilerden alacağımız tepkiler o anki ruh halimizi de fazlasıyla etkiliyor. Ekranın sol üst kısmında üç farklı bar var ve bunlar sırasıyla seks ihtiyacına, strese ve sinire dayanamazlık olarak yorumlanabilir. Etrafımızdakilerle konuşurken ve yaptığımız davranışlarla beraber bu yaptıklarımızı diğer insanların fark etmeleri üzerine bu üç değer artıp azalabiliyor. Konuştuğumuz esnada söylediğimiz herhangi bir şeye aldığımız yanıtın bizi etkilemesine göre; mesela yüzümüzü kızartabilecek bir yanıt aldıysak seks barı, ters bir cevap aldıysak da sinir barının seviyesi artmaya başlıyor. Diyelim ki herhangi biri iyice doldu ve artma şansı kalmadı. Bu noktada kahramanımızı artık kontrol edemez oluyoruz ve hangi bar bizim kontrolden çıkmamıza neden olduysa ona göre bir tepkiyle adamımız ortamı terk ediyor. Sinirlendiğinde birilerini tartaklıyor, sekse ihtiyacı olduğunda gidip birilerini taciz ediyor, stresine yenik düştüğünde ise kafasını kollarının arasına alıp uzaklaşıyor. Bu noktadan sonra istediği yere götürebilirsiniz kendisini.

  Bu akşam sinemaya gider miyiz? Üç film birden varmış ??!

  Etrafınızda bir sürü insan var ve bunlarla çeşitli yöntemlerle arkadaşlık kurabiliyorsunuz. Öncelikle belirtmem gereken şey her farklı kişinin kendine has bir karakteri olduğu. Konuştuğunuz her insanın ayrı ayrı zevkleri var ve bunların dışında kendilerine bir söz söylediğiniz takdirde ters bir cevap alma olasılığınız da yüksek. Bunun sonucunda da ilişkiniz zarar görebiliyor ve o kişiyle iyi bir dostluk kurmak için gerçekleştirdiğiniz her eylemi tekrar baştan yapmak zorunda kalabiliyorsunuz, ki bu hayli sıkıcı olabiliyor. Konuşmak istediğiniz insanın yanına yaklaşıp bir yere oturdunuz veya ayaküstü sohbet ediyorsunuz. Ekranın alt satırı boyunca alt alta yerleşmiş olan iki satır arasında farenin sağ tıkı ile geçiş yapabiliyorsunuz. Bu satırların birinde alelade konuşmak için seçeneklerinizi belirliyor, diğerinde ise ilişkinizi geliştirmek için ara sıra çıkan yıldızlı şıkkı veya çıkışı seçiyorsunuz. Az önce dediğim gibi, insanların hoşlandıkları muhabbet türleri birbirlerinden farklı; hangilerinden hoşlandıklarını oyunun başlarında deneme yanılma yöntemi ile belirliyorsunuz. Yanında pembe surat olan seçenekte güzel sözler söylüyorsunuz ve bu hemen herkesin hoşuna gidiyor. Konuştuğunuz insanlara göre seçeneklerde de değişimler meydana geliyor; defter, çanta gibi işaretlerle iletişime girebiliyorsunuz.

  Bu şekilde ilişkilerinizi geliştirdikten sonra yıldızlı sözler de aktif oluyor. Bunlar sayesinde karşınızdakine övgü dolu laflar edebilir, onun kalbini kazanmada büyük adımlar atabilirsiniz. Özellikle üçüncü seviyeden sonra ters çevrilmiş kalp motifi olarak resmedilen seks göstergesi bunlar arasında fazlasıyla yer almaya başlıyor ve bunlar üzerinde uğraşarak ahlaksız, terbiyesiz ve (aa AAAA!!!) ayıp şeyler yapabiliyorsunuz. Yine bu yollarla butikte müşterilerinize çeşitli şeyler satabilir ve paralarını cebe indirebilirsiniz. Bunu yapmak için bir reyonda karşınızdaki bayana bir şeyler sunup ekranın altında görünen satırlarda yan tarafında para ifadesi olan satırları kendilerine kabul ettirmelisiniz. Ayrıca oyunun adı zaten günah olduğu için aklınıza gelebilecek bütün kötü şeyleri yapma imkanına sahipsiniz. Hırsızlık, dikizcilik, etrafa işeme, hırsızlık gayet rutin şeyler. Tabii bu sayede, yani yaptığınız her günahın sonunda ekranın sol üstünde bulunan 7 tane günah işareti dolmaya başlıyor; onlar dolduktan sonra artık günah işleyemez oluyorsunuz. Onları boşaltmak için sevap işlemelisiniz. Mesela butikte reyonları düzenleyerek yada kabinde üzerini değiştiren hanımların rahatsız olmasını engellemek için perdenin önünde bekleyerek insanlara faydalı olabilirsiniz. Yalnız sevap işlediğinizde sinirleniyorsunuz, açıkçası bu da bana biraz garip geldi.

  Artan seks ihtiyacı, stres ve sinir değerlerini azaltmak için küçük oyunlar oynayabiliyorsunuz. Seks ihtiyacınızı azaltmak için hanımları gözlerinizle soyup soğana çevirebilirsiniz rahatlıkla. Mesela tezgahtar kızdan yüksekteki bir ayakkabıyı almasını rica edip, zaten mini etek giyen hatun kişisini röntgenleyebilirsiniz; bu sayede seks ihtiyacınız azalıyor (annem okumasın bu yazıyı; ben nasıl yazıyorum böyle bir oyunun yazısını hem). Stresinizi azaltmak için patronunuzla sohbet edebilir, sinirinizi azaltmak içinse reyonlardaki eşyaları dağıtabilirsiniz.

  Biraz öyle, biraz böyle...

  Ama oyun sadece bundan ibaret. Yapabilecekleriniz çok sınırlı ve hepsi de sıkıcı, yüzeysel. Üç dakika önce tanıştığınız bir hatunla üç dakika sonra yatabiliyorsunuz, derinlik yok ve bütün ilişkileri aynı şekilde gerçekleştiriyorsunuz. İnsanların verebilecekleri tepkileri de bir süre sonra ezberliyorsunuz ve oyun aşırı derecede kolaylaşmaya başlıyor. En sonunda da oynamaz oluyorsunuz. Mini oyunların da yaratıcılıktan uzak ve çok kolay oluşu başlarda insanı cezbetse de bir süre sonra can sıkıcı oluyor. Oyun sırasında karşılaşabileceğiniz yeni bir şey yok. Sadece farklı insanların farklı tepkileri ve değişik ruh hallerine sahip oluşları dikkat çekici ve, hakkını da vermem lazım ki oyunun en iyi yönlerinden birisi bu. Etrafta olup bitenlerden, özellikle de sizin yaptığınız şeylerden haberdar olmaları fazlasıyla hoş; etrafı dağıttığınızda yada saksıya işediğinizde Seni terbiyesiz,,, seni ahlaksız diye gelip size çatabiliyorlar. Grafikleri ise Singlesa yaklaşık, ondan biraz daha çizgi filmvari olduğu için iyi gibi. Ortaya çıkabilecek ayıp şeyler ise herkesin aklına gelebilecek düzeyde açık değil; en ekstrem şeyi gerçekleştirseniz bile insanların üzerlerinde iç çamaşırları yer alıyor.

  Oyunda yer alan farklı tiplerdeki insanlar birazcıcık zor bir oyun yapısıyla birleştirilebilseymiş en azından tekrar oynanabilirliği yüksek bir oyun olabilirmiş 7 Sins; ama bu haliyle sadece iki veya maksimum üç gece(!) insana keyif(?!$&%) verebilir. Denemesi size kalmış; çok fazla bir şey beklemeyin derim.  İşletim Sistemi: Windows 98/2000/Me/XP
  İşlemci: Celeron 1 GHz
  RAM: 128 MB
  HDD: 900 MB
  Ekran Kartı: 3D / 32 MB DirectX 9


  YOK


  Oyun +18 dir.İndirecek olan arkadaşlar bunu göz önünde bulundurarak indirsinler.

  Kod:
  http://turbobit.net/5zm1k6pklycm/OYUN1961.rar.html
  Kod:
  http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN1961.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  oguzselekk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Mesajlar
  38
  Konular
  2
  Tecrübe Puanı
  311
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: 7 Sins - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  güzel oyuna benziyo ellerine saglık adminim prison break oyunu cıkınca ekler misin??:confused::cool:

  Konu oguzselekk tarafından (06-01-2010 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.

 3. #3
  Status
  Offline
  AnqeLu$ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  May 2009
  Mesajlar
  57
  Konular
  15
  Tecrübe Puanı
  322
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: 7 Sins - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  ilk yorum benden ellerine sağlık.

 4. #4
  Status
  Offline
  racing41m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Yaş
  27
  Mesajlar
  1
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  298
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: 7 Sins - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  güzel bir oyun

 5. #5
  Status
  Offline
  kdeniz92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2009
  Mesajlar
  103
  Konular
  1
  Tecrübe Puanı
  306
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: 7 Sins - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  daha once arkadaslar vasitasiyla denedığım bi oyun eğlenceli :D

Sayfa 1/76 123456789101151 ... SonSon

Benzer Konular

 1. NBA 2K16 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Spor - Yarış
  Cevaplar: 101
  Son Mesaj: 21-07-2017, 14:53
 2. Mad Max - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 106
  Son Mesaj: 21-07-2017, 14:07
 3. Don’t Starve - FLT - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 18
  Son Mesaj: 22-06-2017, 15:23
 4. Ben And Ed - HI2U - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj: 25-01-2016, 21:43
 5. The Age Of Decadence - CODEX - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 03-01-2016, 04:18

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

7 sins indir

16yasporno

porno cep seks 7 indir2010 sayfa porno seks 7 mb ücretsiz cin porno indirpornolu oyunlar indir 128 160 ekranbedava porno imdir huklefull seks p**** indir indir indir7 sins oyunu indir7 sins oynaporno saglam indirslz pornou indir bedava ceptemobil porno indir izle pornosex7kisa oynar porno ındır16lıkporno seyret ücretsizporno indir saglam indirporno seks yuklu indir vPorno indir full indirporno seks indir fullporna indir tam indir220240 porno oyunu indirporno indir az mb likBedava sex oyunları mobil indircepten bedava indir Stan pornosu indir yükleucretsiz sex oyun indir

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261