Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2742
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 120/22
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Car Mechanic Simulator 2014 - TORRENT - TURBOBIT Full indir

Sürüm Adı : RELOADED
    Rar Şifresi : YOK
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 1 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Aramızda arabalara merakı olmayan var mı? PlayWay S.A. oyun şirketi de bu şekilde düşünmüş ve ortaya bu enteresan bir o kadar da zevkli oyunu çıkarmış. Car Mechanic Simulator 2014’ün ismini ilk duyduğumda “Evvet sonunda beklediğim oyun “ dedim ve açıkçası sabırsızlanmaya başladım. Fakat içimde bir yandan bir tereddüt duygusu vardı; ya oyun beklentilerimi karşılamazsa? Sonuçta bağımsız bir oyun stüdyosu ve bu oyundan önce çıkardıkları oyun (Professional Farmer 2014) grafikleri ve oynanış açısından herkesi tatmin edememişti. Neyse ki bütün bu telaşım boşunaymış.

Açıkçası oyunun grafikleri gerek kaplamalar gerek modellemeler olsun çok tatmin edici, özellikle tamire gelen aracın içine oturup ön panelini incelediğiniz zaman gerçekten bir arabaya oturuyo hissine kapılıyorsunuz, oyunda ki araç modelleri oldukça başarılı, bir çoğu piyasadaki araç modellerinin neredeyse birebir aynısı.

Oyunun kendisine gelicek olursak kariyer modunda ufak bir tamirhanede çalışmaya başlıyoruz daha sonra yaptığımız işler ve kazandığımız mebla arttıkça iş yerimizi büyütüyoruz. Tamirhanemizin atmosferini de gayet başarılı buldum, kimi zaman rafda duran radyoyu kurcalayabiliyorsunuz , kimi zaman duvarlarda asılı olan posterler gözünüze çarpıyor, benim en çok hoşuma giden ise sağa sola atılmış olan pet şişeler.

Car Mechanic Simulator 2014’te bize aracını getiren her müşteri farklı taleplerde bulunuyor, kimisi balataları değiştirtiyor, kimisi “bujilerim sorunlu fakat gelmişken lastiklere de bi baksana ustam” diyor. Oyunda arabanın neredeyse bütün parçalarını söküp takabiliyoruz; egzozundan polen filtresine, balata diskinden rot balans ayarına kadar araçları kurcalayabilmek mümkün. Oyunda bazı müşteriler sizden parça değişimi bazıları ise parça tamiri isteyebiliyor,işte burda yardımımıza nacizane bilgisayarımız yetişiyor. Hemen tarayıcımızı açıp internetten kullanılmamış yada 2. El parçalar sipariş edebiliyoruz (Tavsiyem genelde 2.el parça alıp atölyede tamir edip takmak daha karlı oluyor). Oyunun bir diğer can alıcı noktası ise tamir ettiğiniz araçları test sürüşüne çıkarabiliyorsunuz. Yol tutuşunu, frenleri , hızlanmasını boş bir alanda kukalarla çalışarak test edebiliyoruz.Benim söyleyeceklerim bu kadar motor yağınız bol olsun. Bu arada oyunu Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Minimum:
    İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Vista / 7/8
    İşlemci: Core 2 Duo 1.8GHz veya AMD eşdeğeri
    Hafıza: 2 GB RAM
    Grafik: GeForce 9800GT ya da daha iyisi 512MB VRAM w /
    Sabit Disk: 1200 MB kullanılabilir alan

Önerilen:
    İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Vista / 7/8
    İşlemci: Core i5 veya AMD eşdeğeri
    Bellek: 4 GB RAM
    Grafik: GeForceGTX 650 Ti veya daha 1024MB VRAM w /
    Sabit Disk: 1200 MB kullanılabilir alan

Kod:
    http://turbobit.net/et7jsbgmjy08/OYUN1405.rar.html
    Kod:
    http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN1405.rar

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    kiesto_afri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    BURSA
    Konular
    15
    Tecrübe Puanı
    334
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 2/0
    Given: 0/0

Standart Cevap: Car Mechanic Simulator 2014 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

paylaşım için sağol

Status
    RedScaLL103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    306
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0

Standart Cevap: Car Mechanic Simulator 2014 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

arabalar ilginizi çekiyosa mutlaka indirin çok zevkli 60 küsür bölüm geçtim 1 günde sarıyo yani

Status
    TheKing67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    23
    Tecrübe Puanı
    468
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0

Herkese Tavsiye Ederim Gerçekten Güzel Oyun

Status
    HOHEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    62
    Tecrübe Puanı
    388
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 2/0
    Given: 1/0

Teşekkürler,listeme ekledim.

Sayfa 1/7 1234567 SonSon