Full Oyun

Torrent Oyun indir
Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Simulasyon Oyunlar

Simulasyon Oyunlar (The Sims,Tycoon,18 Wheels of Steel ...)

Konu Kapatılmıştır

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-04-2008, 21:39   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Tomb Raider
CEM
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: İstanbul
Mesajlar: 26.346
Konular: 2429
Yaş: 47
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : Tomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 74
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 3

Standart Deer Hunter 2005 - Full - Oyun indir - Download - Yükle


: +
: www.fulloyun.com
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 1 (1 GB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


Oyun dünyasında bolca çeşide sahip olmak aslında iyi bir görüntü. Örneğin, çiftçiliğin bile yakın geçmişte piyasaya sürülen oyununu bulmanız mümkün. Kaliteli olup olmaması burada bir önem teşkil etmemeli. Sonuçta var ve literatüre alternatifsiz bir oyun olarak kazındı, hatta polyannacılığın sınırını zorlasak türünün en iyisi de denebilir. Lakin değerlendirmeler bu kıstasa tabi tutulamaz tabi ki. Buna göre daha yazının başında çok karamsar bir tablo çizdiğimin farkındayım. Ama bu, Deer Hunter 2005 için değil, kendi tarzını ortaya koyan her oyun için geçerli olmalı değil mi? Böyle girişimleri tehlikeli olarak sınıflandırmak mümkün; zira olaya yeni tanımlamalar getiren şeylere oyun dünyası ve bir birey olarak oyuncu çok çabuk adapte olamıyor. Dolayısıyla başarısızlık kaçınılmaz. Belki de yapımcılar ileri zekalıdırlar da biz onları anlamıyoruzdur, orasını tam bilemeyeceğim. Neyse, bu işin esprisi tabi. Yani yeni deneyimlere genel olarak “riskli” denebilir. Bu da yapımcıların en büyük handikapı olsa gerek. Hoş, aslında diğerlerine nazaran Deer Hunter’in FPS’ye benzemek gibi çok da büyük bir avantajı var. Fakat gelgelelim acaba oyun kendine bu ölçütler dahilinde adamakıllı bir yer edinebiliyor mu? Yada aslında Deer Hunter’da geyik avlamak, Doom’da uzaylı zıbartmaktan bile zevkli mi? Dilerseniz Deer Hunter serisinin son oyununu olan 2005’in bu saydıklarımı iyi kullanıp kullanamadığı sorusunun yanıtını alt paragraflarda arayalım(?).

Geyiklere head shot yaparım, killing spree estiririm...

Deer Hunter’ın tarihi bundan yıllar önceye dayanıyor. 2003’te başlayan dizide son halkaya geliniyor ve yine dağlarda geyik ve bilimum küçük hayvanatı avlamaktan başka bir şey yapmamaya devam ediyoruz. Serinin bu son oyununun öncekilerden farkı; oyun alanının biraz daha genişlemiş olması, avlayabileceğimiz canlı türü sayısının artması ve yeni alanların eklenmiş olması. Tabi oyunun bundan önceki 2003 ve 2004 versiyonlarına aşina değilseniz oyundaki bu yeni eklenti size çok fazla bir şey ifade etmeyebilir, hatta oyunla ilk kez tanışacaksanız bu artıyı hissetmeyeceğinizden emin bile olabilirsiniz. Neden olarak da yeterli görünümün ve olması gereken sayıdaki canlı çeşitliliğinin bana gayet normal görünmüş olmasını örnek gösterebilirim. Oyundaki hayvanların görünümleri ve onlara ait bilgiler bir hayli detaylı olduğundan da bahsetmek gerekli. Bu iki bağlamda da dengeli bir yapıya sahip olduğundan bahsedilebilir Deer Hunter’in; yalnız, her şey bununla sınırlı değil doğal olarak.

Oyunu kıyaslayabilmek, daha doğrusu kendisini size daha iyi örnekleyebilmek için yine yakın geçmişte piyasalarda vuku bulmuş In-Fisherman oyununu örnek göstereceğim. Birbirine benzer görünümlere sahipler, ve Fisherman’ı oynamışsanız Deer Hunter hakkında da fikir yürütmeniz mümkün. Oyuna bir karakter yaratarak başlıyorsunuz ve ardından da karşılaştığınız oyun modlarından birini vurarak,,, pardon seçerek yemyeşil dağlarda ve geniş ovalarda avcılık sporunun inceliklerini icra etmeye çalışıyorsunuz. Başlangıçta karakterinizi oluşturmak için bolca alternatife sahipsiniz. Oyundaki kişilerden birini seçtikten sonra çeşitli farklılıklarla dizayn edilmiş kıyafetlerle donatıyorsunuz ve onun görselliğini ortaya çıkarıyorsunuz. Ardından da ortalama bir büyüklükteki yelpazeye sahip olan silah ekranından beğendiklerinizi seçerek kendinizi dağlara vuruyorsunuz. Silahlar arasında beğeninize sunulan etkili sniper tüfekler, pompalılar var. Yanınıza alacağınız araç gereçler bununla sınırlı değil elbette. Bulunduğunuz yere ait bir harita, pusula, bilgisayarlı pusula, düdük ve at(?) her zaman sizinle beraber. Evet, altınızda yorulmak nedir bilmeyen düldülünüz var ve uzun mesafelerde fazlasıyla yararı dokunuyor. Koşarken veya yürürken toprağa bastığında ve kendinden çıkan hırlama sesleri hayli gerçekçi. Ekranda da kafası görünüyor, elinizi uzatıp sevesiniz geliyor.

Hızlı giden geyiği tek seferde vurmak zordur...

Bilhassa görsellikte çok iyi bir payede değerlendirmek mümkün Deer Hunter'i. Ağırlıklı olarak geyiklerin ve diğer küçük hayvanlar olarak bahsettiğim kunduz, köstebek ve kuşların duruşları çok gerçekçi. Elbette ki doğal oluşumların bu kadar iyi olmasının beklendiği böylesi oyunlarda ağaçların, çimenlerin ve akarsuların güzelliği es geçilmemeli. Yapımcıların da bunun bilincinde davrandıklarını görmek güzel. Adımınızı attığınız her yerde oyun oynuyor olmanın enteresan baskısını hissetseniz bile geyikleri filan kendi hallerine bırakarak bir ağacın gölgesinde uyuma isteği hissine kapılmanız kuvvetle muhtemel. Güzel grafikler tam anlamıyla göz okşar cinsten. Yalnız bunun sadece doğal oluşumlar için işlenmiş olması dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle atınıza yakından baktığınızda oyuncakmışçasına basit bir dolgu ile karşılaşmak hoş değil. Her ne kadar aynı şeyi hayvanların genelinde görmek mümkün değilse de dediğim gibi dolguları çok gerçekçi değil işte. Yalnız çizimleri de buna ters orantılı olacak şekilde hoş. Animasyonlarına da anca idare eder diye bir tanımlama getirmek, o hayvancıkların vurulduktan sonraki her seferinde yere düşüşlerini hakir görmemden öteye geçmeyecektir. Buna göre hayvanları koruma derneği benim aleyhime dava açabilir.

Her şeye rağmen bir de oyundaki aşırı monoton hava, Deer Hunter 2005'in beline kazmayı acımadan geçirmekten geri kalmıyor. Her ne kadar seslerin gayet dinlendirici olduğundan şimdi bahsediyor olsam da bu aşırı sessizlik insanı bir noktadan sonra sıkmaktan başka bir işe yaramıyor. Bunun tam aksi istikametinde de silahların sesleri karşıma çıkıyor ki, onların efektlerini de ortalamanın üzerinde değerlendirmeden geçmek de istemem. Yazıya ve şu ana kadar okuduklarınıza göre oyundan çok hoşlanmadığım fikrine kapılabilirsiniz. Bunda yerden göğe kadar haklısınız, üstelik ben de bunu yalanlayacak değilim. Fakat, oynadığınız oyunun en nihayetinde bir geyik avlama oyunu olduğunu da hesaba katarsanız; oyunun oynanabilirliğinin değil, sizin bu oyunu oynayabilirliğinizi dikkate almış olacaksınız. Bu daha önemli yanılmıyorsam.

Ben bu güzelliğe kıyamam, yüce Tanrı yaratmış bir kere...

Farklı oyunlar oynamanın iyi bir deneyim olduğu kanısındayım ben de; ama bu, Deer Hunter 2005'in çok tek düze bir oyun olduğunu değiştirmez. İlk başlarda evet benim gayet hoşuma gitmişti, hatta yabancı sitelerdeki reklamlarında sağlam bir yapımla karşılaşabileceğime dair fikirlerim pekişmişti oyunun öncesinde; fakat, görüyoruz ki bu sefer sıkıcılık ile eğlence arasındaki ince sınır aşılamamış. Bu benim şahsi kanaatim. Oyunda sıkılmanızı kuvvetle muhtemel görüyorum, yine de bu sözlerimi oyunun denemeye değer olduğu gerçeğini değiştirecek değil. Sırf grafikleri için denerseniz, dağlarda serin bir oksijeni ciğerlerinize doldurduğunuz hissini fazlasıyla verecek düzeyde kalitede bir yapım. Ama oynanabilirlik alt seviyelerde. Bu tarz bir oyun isterseniz In-Fisherman sizi iyice paklayacaktır. Deer Hunter ile 2006'da tekrar görüşüp değişmeleri yerinde izleyeceğiz. Araştırmacı yazarınız olay mahallinden bildirdi.İşlemci: 700 MHz
RAM: 256 MB
Ekran Kartı: 64 MB


YOKLink Kodu:
http://turbobit.net/1r5oe58b4k9d/OYUN1876.rar.html
Link Kodu:
http://www.nitroflare.com/view/E7383880DCD0549/OYUN1876.rar


İmza
FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22


♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir..
Tomb Raider isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Site Reklamları..
Alt 18-04-2008, 13:16   #2 (permalink)
engincik
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart


Saol
ArkadaŞ

Alt 24-04-2008, 12:05   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 2
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 293
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : erendil10 has a reputation beyond reputeerendil10 has a reputation beyond reputeerendil10 has a reputation beyond reputeerendil10 has a reputation beyond reputeerendil10 has a reputation beyond reputeerendil10 has a reputation beyond reputeerendil10 has a reputation beyond reputeerendil10 has a reputation beyond reputeerendil10 has a reputation beyond reputeerendil10 has a reputation beyond reputeerendil10 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart saol


bende bu oyunu arıyordum saol

erendil10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Alt 24-04-2008, 18:31   #4 (permalink)
ali_bak857
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim

ben de deer hun ter vardı ve silindi hiçbiryerde bulamadım çook tesekkürler:D:):rolleyes:

Alt 26-04-2008, 15:01   #5 (permalink)
turnuva
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart


süper oyun kardeş emeğine sağlık:):p:cool:

Konu Kapatılmıştır

Tags
2005, deer, download, full, hunter, indir, oyun, yükle

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Deer Avenger 4: The Rednecks Strike Back - Full - Oyun indir - Download - Yükle Tomb Raider Action-Survivor-RPG (3rd Person) 62 13-10-2013 23:14
Deer Hunter 2005 (PC Oyun Hileleri) caligula Oyun Hileleri 6 21-08-2013 12:38
Deer Hunter 2005 - No CD/DVD - Crack 2 - İndir Berat ALDIRMAZ Oyun Crackleri ve Patchleri 0 31-08-2010 10:30
Deer Hunter 2005[İnceleme] Max Payne Oyun Anlatımları ve İncelemeleri 22 26-11-2009 21:23
Deer Hunter 2005 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack Tomb Raider Oyun Crackleri ve Patchleri 9 19-11-2009 16:02


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:37 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258