Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/50 1234567891011 ... SonSon
250 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  25.778
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 6/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Deer Hunter 2005 - TORRENT - TURBOBIT Full indir

  Sürüm Adı : +
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 1 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


  Oyun dünyasında bolca çeşide sahip olmak aslında iyi bir görüntü. Örneğin, çiftçiliğin bile yakın geçmişte piyasaya sürülen oyununu bulmanız mümkün. Kaliteli olup olmaması burada bir önem teşkil etmemeli. Sonuçta var ve literatüre alternatifsiz bir oyun olarak kazındı, hatta polyannacılığın sınırını zorlasak türünün en iyisi de denebilir. Lakin değerlendirmeler bu kıstasa tabi tutulamaz tabi ki. Buna göre daha yazının başında çok karamsar bir tablo çizdiğimin farkındayım. Ama bu, Deer Hunter 2005 için değil, kendi tarzını ortaya koyan her oyun için geçerli olmalı değil mi? Böyle girişimleri tehlikeli olarak sınıflandırmak mümkün; zira olaya yeni tanımlamalar getiren şeylere oyun dünyası ve bir birey olarak oyuncu çok çabuk adapte olamıyor. Dolayısıyla başarısızlık kaçınılmaz. Belki de yapımcılar ileri zekalıdırlar da biz onları anlamıyoruzdur, orasını tam bilemeyeceğim. Neyse, bu işin esprisi tabi. Yani yeni deneyimlere genel olarak “riskli” denebilir. Bu da yapımcıların en büyük handikapı olsa gerek. Hoş, aslında diğerlerine nazaran Deer Hunter’in FPS’ye benzemek gibi çok da büyük bir avantajı var. Fakat gelgelelim acaba oyun kendine bu ölçütler dahilinde adamakıllı bir yer edinebiliyor mu? Yada aslında Deer Hunter’da geyik avlamak, Doom’da uzaylı zıbartmaktan bile zevkli mi? Dilerseniz Deer Hunter serisinin son oyununu olan 2005’in bu saydıklarımı iyi kullanıp kullanamadığı sorusunun yanıtını alt paragraflarda arayalım(?).

  Geyiklere head shot yaparım, killing spree estiririm...

  Deer Hunter’ın tarihi bundan yıllar önceye dayanıyor. 2003’te başlayan dizide son halkaya geliniyor ve yine dağlarda geyik ve bilimum küçük hayvanatı avlamaktan başka bir şey yapmamaya devam ediyoruz. Serinin bu son oyununun öncekilerden farkı; oyun alanının biraz daha genişlemiş olması, avlayabileceğimiz canlı türü sayısının artması ve yeni alanların eklenmiş olması. Tabi oyunun bundan önceki 2003 ve 2004 versiyonlarına aşina değilseniz oyundaki bu yeni eklenti size çok fazla bir şey ifade etmeyebilir, hatta oyunla ilk kez tanışacaksanız bu artıyı hissetmeyeceğinizden emin bile olabilirsiniz. Neden olarak da yeterli görünümün ve olması gereken sayıdaki canlı çeşitliliğinin bana gayet normal görünmüş olmasını örnek gösterebilirim. Oyundaki hayvanların görünümleri ve onlara ait bilgiler bir hayli detaylı olduğundan da bahsetmek gerekli. Bu iki bağlamda da dengeli bir yapıya sahip olduğundan bahsedilebilir Deer Hunter’in; yalnız, her şey bununla sınırlı değil doğal olarak.

  Oyunu kıyaslayabilmek, daha doğrusu kendisini size daha iyi örnekleyebilmek için yine yakın geçmişte piyasalarda vuku bulmuş In-Fisherman oyununu örnek göstereceğim. Birbirine benzer görünümlere sahipler, ve Fisherman’ı oynamışsanız Deer Hunter hakkında da fikir yürütmeniz mümkün. Oyuna bir karakter yaratarak başlıyorsunuz ve ardından da karşılaştığınız oyun modlarından birini vurarak,,, pardon seçerek yemyeşil dağlarda ve geniş ovalarda avcılık sporunun inceliklerini icra etmeye çalışıyorsunuz. Başlangıçta karakterinizi oluşturmak için bolca alternatife sahipsiniz. Oyundaki kişilerden birini seçtikten sonra çeşitli farklılıklarla dizayn edilmiş kıyafetlerle donatıyorsunuz ve onun görselliğini ortaya çıkarıyorsunuz. Ardından da ortalama bir büyüklükteki yelpazeye sahip olan silah ekranından beğendiklerinizi seçerek kendinizi dağlara vuruyorsunuz. Silahlar arasında beğeninize sunulan etkili sniper tüfekler, pompalılar var. Yanınıza alacağınız araç gereçler bununla sınırlı değil elbette. Bulunduğunuz yere ait bir harita, pusula, bilgisayarlı pusula, düdük ve at(?) her zaman sizinle beraber. Evet, altınızda yorulmak nedir bilmeyen düldülünüz var ve uzun mesafelerde fazlasıyla yararı dokunuyor. Koşarken veya yürürken toprağa bastığında ve kendinden çıkan hırlama sesleri hayli gerçekçi. Ekranda da kafası görünüyor, elinizi uzatıp sevesiniz geliyor.

  Hızlı giden geyiği tek seferde vurmak zordur...

  Bilhassa görsellikte çok iyi bir payede değerlendirmek mümkün Deer Hunter'i. Ağırlıklı olarak geyiklerin ve diğer küçük hayvanlar olarak bahsettiğim kunduz, köstebek ve kuşların duruşları çok gerçekçi. Elbette ki doğal oluşumların bu kadar iyi olmasının beklendiği böylesi oyunlarda ağaçların, çimenlerin ve akarsuların güzelliği es geçilmemeli. Yapımcıların da bunun bilincinde davrandıklarını görmek güzel. Adımınızı attığınız her yerde oyun oynuyor olmanın enteresan baskısını hissetseniz bile geyikleri filan kendi hallerine bırakarak bir ağacın gölgesinde uyuma isteği hissine kapılmanız kuvvetle muhtemel. Güzel grafikler tam anlamıyla göz okşar cinsten. Yalnız bunun sadece doğal oluşumlar için işlenmiş olması dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle atınıza yakından baktığınızda oyuncakmışçasına basit bir dolgu ile karşılaşmak hoş değil. Her ne kadar aynı şeyi hayvanların genelinde görmek mümkün değilse de dediğim gibi dolguları çok gerçekçi değil işte. Yalnız çizimleri de buna ters orantılı olacak şekilde hoş. Animasyonlarına da anca idare eder diye bir tanımlama getirmek, o hayvancıkların vurulduktan sonraki her seferinde yere düşüşlerini hakir görmemden öteye geçmeyecektir. Buna göre hayvanları koruma derneği benim aleyhime dava açabilir.

  Her şeye rağmen bir de oyundaki aşırı monoton hava, Deer Hunter 2005'in beline kazmayı acımadan geçirmekten geri kalmıyor. Her ne kadar seslerin gayet dinlendirici olduğundan şimdi bahsediyor olsam da bu aşırı sessizlik insanı bir noktadan sonra sıkmaktan başka bir işe yaramıyor. Bunun tam aksi istikametinde de silahların sesleri karşıma çıkıyor ki, onların efektlerini de ortalamanın üzerinde değerlendirmeden geçmek de istemem. Yazıya ve şu ana kadar okuduklarınıza göre oyundan çok hoşlanmadığım fikrine kapılabilirsiniz. Bunda yerden göğe kadar haklısınız, üstelik ben de bunu yalanlayacak değilim. Fakat, oynadığınız oyunun en nihayetinde bir geyik avlama oyunu olduğunu da hesaba katarsanız; oyunun oynanabilirliğinin değil, sizin bu oyunu oynayabilirliğinizi dikkate almış olacaksınız. Bu daha önemli yanılmıyorsam.

  Ben bu güzelliğe kıyamam, yüce Tanrı yaratmış bir kere...

  Farklı oyunlar oynamanın iyi bir deneyim olduğu kanısındayım ben de; ama bu, Deer Hunter 2005'in çok tek düze bir oyun olduğunu değiştirmez. İlk başlarda evet benim gayet hoşuma gitmişti, hatta yabancı sitelerdeki reklamlarında sağlam bir yapımla karşılaşabileceğime dair fikirlerim pekişmişti oyunun öncesinde; fakat, görüyoruz ki bu sefer sıkıcılık ile eğlence arasındaki ince sınır aşılamamış. Bu benim şahsi kanaatim. Oyunda sıkılmanızı kuvvetle muhtemel görüyorum, yine de bu sözlerimi oyunun denemeye değer olduğu gerçeğini değiştirecek değil. Sırf grafikleri için denerseniz, dağlarda serin bir oksijeni ciğerlerinize doldurduğunuz hissini fazlasıyla verecek düzeyde kalitede bir yapım. Ama oynanabilirlik alt seviyelerde. Bu tarz bir oyun isterseniz In-Fisherman sizi iyice paklayacaktır. Deer Hunter ile 2006'da tekrar görüşüp değişmeleri yerinde izleyeceğiz. Araştırmacı yazarınız olay mahallinden bildirdi.  İşlemci: 700 MHz
  RAM: 256 MB
  Ekran Kartı: 64 MB


  YOK
  Kod:
  http://turbobit.net/1r5oe58b4k9d/OYUN1876.rar.html
  Kod:
  http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN1876.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.
  FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

  156.154.70.22

  156.154.71.22


  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
  YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  engincik
  engincik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  Saol
  ArkadaŞ

 3. #3
  Status
  Offline
  erendil10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  2
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  359
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart saol

  bende bu oyunu arıyordum saol

 4. #4
  ali_bak857
  ali_bak857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!
  ben de deer hun ter vardı ve silindi hiçbiryerde bulamadım çook tesekkürler:D:)

 5. #5
  turnuva
  turnuva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  süper oyun kardeş emeğine sağlık:):p:cool:

Sayfa 1/50 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 137
  Son Mesaj: 24-05-2017, 15:22
 2. Cabela`s Big Game Hunter 2009 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Simulasyon Oyunlar
  Cevaplar: 170
  Son Mesaj: 05-06-2014, 20:48
 3. Deer Hunter 2005 (PC Oyun Hileleri)
  By caligula in forum Oyun Hileleri
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 21-08-2013, 12:38
 4. Deer Hunter 2005 - No CD/DVD - Crack 2 - İndir
  By Berat ALDIRMAZ in forum Oyun Crackleri ve Patchleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 31-08-2010, 10:30
 5. Deer Hunter 2005[İnceleme]
  By Max Payne in forum Oyun Anlatımları ve İncelemeleri
  Cevaplar: 22
  Son Mesaj: 26-11-2009, 21:23

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

deer hunter indir

Cabelas Big Game Hunter 2004 Season crack.rar

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261