Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Simulasyon Oyunlar

Simulasyon Oyunlar (The Sims,Tycoon,18 Wheels of Steel ...)

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-05-2011, 13:43   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: Istanbul
Mesajlar: 11.116
Konular: 2895
Yaş: 53
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 156470051
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 611
Beğendikleri: 197
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 1

Standart The Sims 3: Generations - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle


: RELOADED/EK PAKET
: www.fulloyun.com
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 5 (1 GB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Sim’lerin hayatlarının belli dönemleri üzerine yoğunlaşacak olan ve oyuna tek bir alanda yenilikler getirmek yerine, oyunu çok sayıda farklı aktivite ile renklendirecek olan paket, oyundaki ana aktivitelerin genelde yetişkin simlere odaklanması probleminin önüne geçmeyi ve oyunculara her yaş evresinde yeni ve özel deneyimler kazandırmayı hedefliyor.


The Sims 3 Generations oyunculara Sim’lerinin yaratıcıklarını ifade edebilmeleri için yeni kutlamalardan dramatik olaylara kadar pek çok yeni yöntem sunuyor. Oyuncular oyun için kameraları ile Sim’lerinin önemli anlarını kaydedip yeni anı sistemi sayesinde www.TheSims3.com ve Facebook üzerinden paylaşabilecekler. Oyuncular çocukların hayal gücüyle dolu çocukluklarıyla başlayacak, dans dersleri alabilecek, hayali arkadaşlarıyla yaramazlık yapabilecek, uzay gemisi, ahşap kulübe veya prenses temalı ağaç evlerinde zaman geçirebilecekler. Oyuncular daha sonra gençliğin dram dolu yıllarına geçecek, patlayan tuvaletler, boyalı duşlar gibi şakalar yapabilecek, balo kralı veya kraliçesi olabilecek, veya okul dansını unutup ailelerinin evinde çılgın bir parti verebilecekler. Yeni kimya seti ile yaratıcılıklarını daha da ileri taşıyabilecekler ve dikkatli olmadıkları taktirde hayalete dönüşebilecekler. Oyuncular yetişkin Sim’ler ile daha da büyük bir özgürlüğe sahip olacak. Bekarlığa veda partilerine katılabilecek, evlilik törenleri düzenleyebilecek, saç rengini veya tarzlarını değiştirecekleri orta yaş krizlerine girebilecekler. Sims 3 Generations’ta Sim’lerinizin hayatları, yeni seçenek ve aktivitelerle çok daha ilgi çekici olacak.

The Sims 3 Generations – Gençlik Özellikleri

The Sims 3 Generations’taki Gençlik deneyimi, Sim’lerin yetişkinliğe geçmeden önce yaşadıkları kaprisli ve isyankar zamanlara yoğunlaşıyor. Aşağıda Sim’lerinizin ruh karmaşalarıyla dolu Gençlik dönemlerinde karşılaşacakları yepyeni özellik ve içeriklerin bazılarını göreceksiniz!

Eşek Şakaları ve Bubi Tuzakları

Eşek Şakaları ve Bubi Tuzakları, Sim’lerinizin Gençlik öfkelerini dışa vurmalarının en iyi yollarındandır.
Genç Sim’ler evlerindeki çeşitli eşyaları kullanarak Bubi Tuzağı hazırlayabilir, sonra da arkasına yaslanıp masum bir arkadaşlarının veya aile bireyinin tuzağına düşmesini bekleyebilir. Bubi Tuzağı yapılabilecek eşyalar arasında duşlar, tuvaletler, lavabolar, bilgisayarlar ve koltuklar bulunmaktadır. Gençler, telefonda dalga bile geçebilirler.
Arsadaki belli bir Sim’e özel tuzak hazırlamak için “Set Booby Trap for…” etkileşimini kullanabilir, Sim’i evinize çağırıp eşyayı kullanmaya ikna edebilirsiniz!
Bubi Tuzaklarına ek olarak şehirdeki diğer masum komşular ve Sim camiasının diğer üyeleri üzerinde Eşek Şakaları da yapabilirsiniz. Bir Eşek Şakası yapmak için evinde olan bir komşuyu bulun ve evine tıklayın. Tıkladığınızda Genç Sim’inize kapıyı çalıp kaçmak, yanan torba atmak, kapıya yumurta fırlatmak gibi farklı şakalar yapmasını söyleyebilirsiniz.
Diğer bir Sim’in başını döndürmek, hatta midesini bulandırmak ister misiniz? Yeni Kimya Setinde ustalaşan gençler Koku İksiri keşfedebilir ve bunu şehirdeki evler üzerinde kullanabilirler.
Bir Bubi Tuzağı veya Eşek Şakasını başarıyla gerçekleştirdiğinizde Sim’iniz Başarılı Şaka ruh durumunu kazanacaktır. Yakalanmadan belli sayıda başarılı şaka yapabilen gençler ise daha güçlü Süper Şakacı ruh durumunu kazanabilirler.
Şakaya maruz kalan Sim’in kişiliğine bağlı olarak, yaptığınız şakayı komik bulabilir ve Şakalandı ruh durumunu alabilirler. Eğer huysuz bir Sim ise alacağı Şakalandı ruh durumu olumsuz olacaktır.
Dikkatli olmayı da unutmayın, Eşek Şakası yapmak ve Bubi Tuzakları kurmak her zaman eğlence ve oyun anlamına gelmeyebilir. Sim’ler Yetişkinler ve Polis tarafından yakalanabilir, diğer bir Genç veya Çocuk tarafından ispiyonlanabilirler ve karşılığında Ceza alabilirler.

Ceza

Sim’ler artık Azarlanmanın yanı sıra pek çok farklı yöntemle cezalandırılabilirler!
Sim’inizin yaptığı işin ciddiyetine bağlı olarak (şaka yaparken yakalanmak, kardeşle kavga etmek, yatma zamanından sonra dışarı çıkmak vs), ayakta dikilme cezası, evdeki en sevdiği eşyaları kullanmama cezası ve hatta odadan çıkmama cezası bile alabilirler.
Ayakta dikilme cezası alan Sim’ler olumsuz Ayakta Dikilme Cezası Aldım ruh durumu kazanırlar ve köşede ayakta dikilerek işlediği suçu düşünürler. Eğer etkileşimi bozarsanız ve Sim’iniz yakalanırsa başı daha da büyük derde girebilir!
Eğer Genç Sim’iniz en sevdiği eşyalardan birini kullanmama cezası aldıysa (Bilgisayar veya Video Oyun Sistemi gibi), Sim’iniz çaktırmadan eşyayı kullanma seçeneğine sahip olacaktır. Ama eğer bir yetişkin sizi eşyayı kullanırken yakalarsa daha da fazla ceza alırsınız!
Yetişkinler Oda Cezasını en büyük suçlar için veya Genç Sim’ler başlarını beladan uzak tutamıyorlarsa (eve Polis tarafından getirilmek bu cezayı garantiler) kullanırlar. Oda cezası alan Genç, başını ne kadar belaya soktuğuna bağlı olarak süresi değişen, olumsuz Oda Cezası Aldım ruh durumuna sahip olur.
Oda Cezası almışken evden dışarı çaktırmadan çıkmaya çalışmak en cesur Sim’ler için bir seçenek olacaktır ve başarılı olursanız Kaçabildim! ruh durumunu kazanırsınız. Başarısız olursanız ceza süresi uzayacaktır.
Genç Sim ceza aldığında cezasından kurtulmak için Yetişkinlerden Af Dileyebilir. Evde yemek pişirmek veya ortalığı temizlemek gibi işler yaparak affedilme şansınızı arttırabilirsiniz!

Asi Kişilik Özelliği

Sim’ler artık yeni Asi Kişilik Özelliğine sahip olabilirler.
Bu kişilik özelliğine sahip Gençlerin, Eşek Şakası yapar veya Bubi Tuzağı kurarken yakalanma şansları daha düşüktür, ayrıca yatma zamanı sonrası dışarı çıktıklarında da yakalanmaları daha zor olacaktır!
Asi Gençler ayrıca dövme yaptırmak, birinin ev ödevini kopyalamak veya bir bebek evini yıkmak gibi kötü aktiviteler gerçekleştirdiklerinde Güce Karşı Savaş ruh durumunu kazanırlar.

Ruh Çalkantıları

Sim’ler Gençlik Yıllarında bazen kişiliklerini değiştirecek Ruh Çalkantıları yaşayabilirler.
Bir sabah uyandığınızda Genç Sim’lerinizden birinin Ruh Çalkantısı yaşadığı uyarısını alabilirsiniz. Bu durumda Sim’iniz Ruh Çalkantısı Yaşıyor ruh durumuna sahip olacaktır.
Gün içinde Sim’iniz bazı Sim’leri terslemek, okulu asmak, diğerlerine kötü davranmak gibi kötü veya asi aktivitelerde bulunmak isteyebilir.

Gençlik Partileri

Genç Sim’ler Yetişkinler evde değilken çılgın ev partileri verebilirler.
Sim’in gençlik yılları sırasınca, evdeki yetişlinler kendi başlarına tatile çıkma şansını elde edebilirler. Bu durumda yetişkinler evde yokken eve ‘göz kulak olmak’ Gençlere kalacaktır.
Yetişkinler gittiğinde, Gençler telefonu kullanarak diğer genç arkadaşlarını ev partisine çağırabilirler!
Partinin çok çılgınlaşmamasına dikkat edin, eğer komşular parti verdiğinizi fark ederlerse polis çağırabilirler. Sim’leriniz bu durumda Partiyi Dağıt etkileşimini kullanarak polis gelmeden önce evi temizlemeye çalışabilirler!

Okul Sonrası Aktiviteleri ve Okul Dansları

Gençler okul sonrası kulüplere, derslere ve hatta Balo gibi danslara katılabilirler!
Gençler Spor Kulübü veya Müzik Kulübü gibi okul sonrası kulüp ve sınıflara katılabilirler. Gençler okul sonrası gidecekleri bu kulüpler sayesinde ilgili yetenekleri öğrenip geliştirebilirler.
Gençlerin Lise döneminde çeşitli Okul Dansları düzenlenecektir. Sim’iniz bu danslara giderken, kendine bir de randevu bulması gerekecektir.
Danstayken Sim’iniz Balo Kralı / Kraliçesi seçebilir, ilk öpücüklerini alabilir ve hatta randevusu ile ilişkisini sürdürmeye bile karar verebilir.

The Sims 3 : Generations - Yetişkin Özellikleri

The Sims 3 Generations’ta Yetişkin olarak oynarken yetişkinliğe geçişin eğlencesini ve yaşlılıkla yüzleşirken geçirilebilecek zorlu yılları yaşayacaksınız. Aşağıda Yetişkin olarak oynamayı daha eğlenceli ve daha zorlu hale getirecek yepyeni özellik ve içeriklerden bazılarını öğrenebilirsiniz!

Bekarlığa Veda Partileri

Yetişkinliğin ilk yıllarını, kontrolden çıkmış bir bekarlığa veda partisi ile kutlamaktan daha eğlenceli bir yol düşünebiliyor musunuz?
Başarılı bir şekilde evlenme teklif ettikten (veya edildikten) sonra, Sim’iniz Bekarlığa Veda Partisi verebilir.
Telefon yoluyla parti seçeneğini seçtikten sonra Nişanlı Sim’leriniz parti türünü ve kostümünü seçebilir. Bir Sim nişan başına yalnızca tek bir Bekarlığa Veda Partisi verebilir, seçiminizi iyi yaptığınızdan emin olun!
Bekarlığa Veda Partileri evinizde, mahalledeki kamu arsalarında ve hatta The Sims 3 Late Night kuruluysa Bar ve Kulüplerde verilebilir!
Parti başladığında Sim’iniz çılgın Bekarlığa Veda Partisi kostümünü giyecek ve partiye katılan diğerleriyle yepyeni etkileşimlere girebilecektir.
Sim’iniz diğer Sim’leri Köpüklü Nektar ile sulamakla kalmayacak, yaklaşan evliliği için konuşma yapmalarını isteyebilecektir. Bu onuru yalnızca aralarında güçlü ilişki olan Sim’ler kabul eder, bu yüzden partiye Sim’inizin en iyi arkadaşlarını çağırmaya özen gösterin!
Bazen partiye katılanlar eğlence amaçlı bir veya iki tane ‘özel misafir’ de çağırabilirler. Parti Dansçıları! Eğer parti yeterince eğlenceliyse, performansları bittikten sonra da partide kalabilirler. Ama unutmayın, uygunsuz davranışlar fark edilecektir.


Romantik İtibar

Mahalledeki komşular ve Sim’ler herkesin gözü önünde yapılan sevgi gösterilerini fark edeceklerdir!
The Sims 3 Generations’da mahalledeki Sim’ler randevuları, romantik etkileşimleri ve sevgi gösterilerini fark edecektir.
Sim’inizin diğer bir Sim’le kaç kez görüldüğü, Sim’inizin diğer Sim’lerle kaç kez görüldüğü, Sim’inizin daha önce sevgilisini aldatırken yakalanıp yakalanmadığı gibi faktörlere bağlı olarak, Sim’iniz aşk hayatının geleceğini etkileyecek Romantik İtibar sahibi olacaktır.
Tek bir eşle birlikte olduğu gözlenen Sim’ler “Sadık”, uzun süreli tek eşli bir ilişkisi olan Sim’ler “Sonsuza Dek Sadık” itibarına sahip olacaklardır.
Aynı anda birden fazla Sim’le romantik durumlarda yakalanan Sim’ler, yaptıklarının seviyesine bağlı olarak “Zampara” veya “Aldatan” itibarları kazanabilirler. Gelecekte gerçek aşkı bulmaları o kadar da kolay olmayacaktır!
Yaşamları boyunca bir çok ilişkiye girip çıkmış Sim’ler “Kazanova” veya “Don Juan” itibarları kazanabilirler. Bu Sim’lerle VuHu yaptığınızda, “İnanılmaz Zaman Geçirdim” ruh durumunu kazanabilirsiniz.
Yeni Defter sayesinde itibar, aşk sayısı, diğer Sim’leri aldatma sayısı gibi romantizm istatistiklerinizi görebilirsiniz.
Sim’leriniz ayrıca diğer Sim’lere aşklarını ilan etmek, bir Sim’i kendisini aldatmakla suçlamak ve hatta bu durumu arkadaşlarına aldatmak için yeni Romantik etkileşimlere sahip olacaklardır.
İtibar kazanmak zordur, eğer Sim’iniz sevdiği bir itibarı elde ederse bu durumu batırmamak için elinizden geleni yapın!

Düğünler ve Evlilik

Düğünler üzerinde yapılan yenilikler ve evlilik sonrası yaşam sayesinde Sim’iniz evliliğin güzel yanlarının keyfini çıkarabilecek!
Yeni Düğün Kemeri eşyası sayesinde Sim’leriniz düğün törenleri üzerinde daha çok kontrol sahibi olacaklar. Satın Alma Modu sayesinde bir arsaya yerleştirdiğinizde, Sim’ler tören için orada toplanmaları gerektiğini öğrenecektir.
Törenin başlama zamanı geldiğinde kemer üzerinde “Evlen” seçeneğini seçin, Sim’ler başlama zamanı geldiğini anlayacaktır. Damat ve Gelin yeminlerini etmek üzere kemere doğru geleceklerdir!

Törenin sonunda arsaya Düğün Pastası konursa, yeni evli çift pasta kesme kısmına geçeceklerdir. Bu, parti zamanının geldiğini gösterir.
Büyük gün sona erdiğinde yeni evliler güçlü “Yeni Evlendik” ruh durumunu kazanırlar. Diğer şeylerin yanı sıra Sim’leriniz eşleriyle daha sık VuHu yapmayı dileyebilir, hatta yeni “Yerinde Durama” etkileşimini de kullanabilirler.
Eğer The Sims 3 World Adventures kuruluysa yeni evlileri balayına çıkarabilirsiniz!
Yeni evliler posta yoluyla hediye de alırlar. Hediye aldıktan sonra Sim’inizin posta kutusuna tıklayıp Teşekkür Kart yazabilirsiniz. Aile ve arkadaşlar, hediyelerinin beğenildiğini öğrenmekten memnuniyet duyacaklardır.

Çocuk Bakıcılığı ve Çocuk Büyütme Kişilik Özelliği

Yetişkin Sim’ler, yeni Bakıcılık Mesleğine katılarak evlerinden para kazanabilirler!
Sim’ler Gazete veya Bilgisayar yoluyla Çocuk Bakıcılığı mesleğine başvurabilirler.
Başvurduktan sonra işe bir sonraki iş günü başlarsınız, sabah olduğunda komşularınız çocuklarını evinize bırakacaktır.
Çocuk Bakıcılığı mesleğinde başarılı olmak için bakımınıza verilen çocuğun gün boyunca mutlu olmasını sağlamalısınız. İster ağlayan bir bebeği susturmak, aç bir bebeği doyurmak veya diğer acil durumlarla başa çıkmak olsun, çocuk ne kadar mutlu olursa Sim’inizin iş performansı da o kadar iyi olacaktır!
Günün sonunda aileler çocuklarını almak için gelecektir, ama hemen iş sonrası için plan yapmayın. Aileler her zaman zamanında gelmeyebilir …
Çocuğun ruh haline bağlı olarak işiniz için ekstra bahşiş de kazanabilirsiniz.
Diğer yandan, işleri için gereksinimleri karşılayamayan Sim’ler Sosyal Çalışan tarafından disiplin edilecek, hatta Çocuk Bakımı lisansları ellerinden alınabilecektir. Bu durumda lisansınızı geri alabilmek için Belediye Binasındaki Ceza Sınıfına katılmanız gerekir.
Yeni Çocuk Büyütme Kişilik Özelliğine sahip olan simler Çocuk Bakıcılığı mesleğinde doğuştan başarılı olurlar. Yalnızca Çocuklarla daha hızlı ilişki kurmakla kalmazlar, çocuklar ödevlerini yapmaları gibi isteklere de daha olumlu karşılık verirler. “Süper Babaanne” yaşam ödülünü kazanmış Sim’leri durdurmak mümkün değildir!


Orta Yaş Krizi

Bazı Sim’ler yaşam deneyimlerine bağlı olarak Orta Yaş Kriziyle karşı karşıya gelebilirler.
Sim’inizin genç evlenmesi, yetenek seviyelerini düşük olması gibi faktörler, Yetişkin yaşamına geçişte Orta Yaş Krizi ile karşılaşmasına neden olabilir.
Eğer Sim’iniz Orta Yaş Krizi geçiriyorsa, onları farklı şekillerde etkilemeye başlayacak “Orta Yaş Krizi Geçiriyor” ruh durumu kazanacaktır.
Başlangıçta Sim’iniz yüzünü kırışıklık için kontrol etmeye başlayacak, hatta aynada kilolarından dert yanacaktır!
Daha sonra Sim’iniz yaşamında değişiklik yapmak için özel Orta Yaş Krizi Dilekleri almaya başlayacaktır. Saçlarının şeklini ve rengini değiştirmek, evlerini yeniden dekore etmek, hatta boşanmak veya işlerini bırakmak gibi şeyler yapmak isteyeceklerdir.
Pahalı bir araba veya motora sahip olan Sim’ler krizin etkilerini azaltmak için seyahate çıkabilir ve “Yaşadığımı Hissediyorum!” ruh durumunu kazanabilirler.
Sim’inizin kriz süresince Orta Yaş Krizi Dileklerinden kaçını gerçekleştirdiğine bağlı olarak, Sim’iniz “Tatmin Olamadım” ile “Tamamen Tatmin Oldum” arasında değişen güçlü ruh durumları kazanacaktır.
Orta Yaş Krizi ile uğraşacak zamana sahip olmayan Sim’ler hastanede Terapiye katılamayabilirler. Ama bu oldukça pahalıya patlayacaktır!

Vücut Kılları

Sim’inizin omuzlarından başlayarak ayaklarına kadar uzanan kıllar!
Bir Sim Yaratmak ekranında Ergen, Yetişkin ve Yaşlı erkek Sim’lere çeşitli Vücut Kılı stilleri uygulayabilirsiniz.
Üst sırt kılı, alt sırt kılı, göğüs kılı, göbek kılı, kol kılı, bacak kılı ve hatta ayak kılı seçebilirsiniz!
Vücut kıllarından hoşlanmayan Sim’ler Günlük Spa’ya giderek ağda yaptırabilirler.

Video Kamera Özelliği

Yeni Video Kamera eşyası ile Sim’inizin yaşantısındaki önemli anları kaydedebilirsiniz.
Satın Alma Modunda bulunan bu eşyalar satın alındıklarında Sim’inizin arsasına eklenirler.
Sim’leriniz bu eşyayı alarak envanterlerine koyabilir veya doğrudan çekim yapmaya başlayabilirler.İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşlemci: Intel Pentium 4 @ 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2000+
RAM: 1 Gb
HDD: 6.3 Gb
Ekran Kartı: nVidia GeForce FX 5900 / ATI Radeon 9500 / 64 Mb

Link Kodu:
http://turbobit.net/bysgq7evejjt/OYUN1386.part1.rar.html
http://turbobit.net/j8mcb1sd01wf/OYUN1386.part2.rar.html
http://turbobit.net/47x8bpcwmwyg/OYUN1386.part3.rar.html
http://turbobit.net/255bzafjmfbd/OYUN1386.part4.rar.html
http://turbobit.net/4hnrhbgb4tfo/OYUN1386.part5.rar.html
Link Kodu:
http://www.nitroflare.com/view/9309CCEECAD2FDD/OYUN1386.part1.rar
http://www.nitroflare.com/view/03DDC6943EDDCE7/OYUN1386.part2.rar
http://www.nitroflare.com/view/8731387951F66FD/OYUN1386.part3.rar
http://www.nitroflare.com/view/A82DCE89102F18F/OYUN1386.part4.rar
http://www.nitroflare.com/view/87994B2AA9563BD/OYUN1386.part5.rar


İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..


Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 29-05-2011, 13:44   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
msskral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jan 2010
Mesajlar: 229
Konular: 9
Karizma
Rep Gücü : 250
Rep Puanı : 2713
Rep Seviyesi : msskral has a reputation beyond reputemsskral has a reputation beyond reputemsskral has a reputation beyond reputemsskral has a reputation beyond reputemsskral has a reputation beyond reputemsskral has a reputation beyond reputemsskral has a reputation beyond reputemsskral has a reputation beyond reputemsskral has a reputation beyond reputemsskral has a reputation beyond reputemsskral has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: The Sims 3: Generations - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle


Çok Sağolun İlk Yorum Benden Olsun Adminim :)

msskral isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2011, 13:53   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
codmw2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Aug 2010
Mesajlar: 385
Konular: 9
Karizma
Rep Gücü : 207
Rep Puanı : 90
Rep Seviyesi : codmw2 will become famous soon enough
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: The Sims 3: Generations - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle


saol admin 2. yorum benden

codmw2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2011, 13:53   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
freeman1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: May 2009
Mesajlar: 158
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 267
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : freeman1 has a reputation beyond reputefreeman1 has a reputation beyond reputefreeman1 has a reputation beyond reputefreeman1 has a reputation beyond reputefreeman1 has a reputation beyond reputefreeman1 has a reputation beyond reputefreeman1 has a reputation beyond reputefreeman1 has a reputation beyond reputefreeman1 has a reputation beyond reputefreeman1 has a reputation beyond reputefreeman1 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: The Sims 3: Generations - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle


merak ettim kac tane serisi var bu oyunun ... tesekurler

freeman1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2011, 13:54   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
musallat258 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 180
Konular: 14
Yaş: 17
Karizma
Rep Gücü : 202
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : musallat258 is an unknown quantity at this point
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: The Sims 3: Generations - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle


Teşekkürler 4. Yorumda Benden :D

musallat258 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
2011, download, full, generations, indir, oyun, sims, yükle

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
The Sims 3: Town Life Stuff - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle Max Payne Simulasyon Oyunlar 97 05-07-2015 17:26
The Sims: Medieval Pirates and Nobles - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle Max Payne Simulasyon Oyunlar 91 03-03-2015 11:38
Super Street Fighter IV: Arcade Edition - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 605 18-11-2014 20:33
Kings Bounty Crossworlds: Game of The Year Edition - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 87 18-11-2014 19:48
Atomic City Adventures: The Case of the Black Dragon - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oy Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 65 18-11-2014 19:46


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:09 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36