Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/30 1234567891011 ... SonSon
149 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2742
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 115/22
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Top Gun: Hard Lock - TORRENT - TURBOBIT Full indir

Sürüm Adı : RELOADED
    Rar Şifresi : www.fulloyun.com
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 3 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Çocuktum ufaktım, Tom Cruise, Kelly McGillis ve Val Kilmer’ın başrolünde oynadığı Top Gun filmi vizyona girmişti. Berlin’in ünlü parçası Take My Breath Away dillere dolanmıştı. O zamanlar sinemada seyredemedim, ancak yıllar sonra televizyonda denk geldi karşıma. Pilotluk hayalleriyle yanıp tutuşurken hayat başka yerlere sürükledi beni. Hayatımdan daha fazla bahsetmeden konuya geçiş yapalım. Eski filmlerin yeniden çevrilmesine veya oyunlarının yapılmasına aslında alıştık. Headstrong Games, bundan yola çıkarak Top Gun: Hard Lock’ı hazırlıyor, ne güzel de yapıyor!

Maverick’e selamlar!

Oyun eski moda arcade tarzda uçuş simülasyonu olarak hazırlanıyor. Konu ise alternatif kurgusal devam. Filmde başkarakter Maverick ve arkadaşları eğitmen olmuşlardır. Biz de haliyle onların yetiştirdiği çaylak rolüne bürünüyoruz. Yapım rahat ve kolay kontroller sunacak, genel olarak gözüken bu şekilde. Havada hareket için birçok seçeneğiniz olacak, özel hileler ve hareketler yapabileceksiniz. Uçağın hızını öldüren ünlü “Kobra Duruşu” yapabilecekleriniz arasında mesela.

Top Gun: Hard Lock’ta ismini de veren “Hard Lock” sistemi var. Düşmanların arkasına geçip, uçağı kilitleyince kamera sinematik açıya geçecek. Ace Combat: Assault Horizon’da bu sistemin benzeri vardı. İt dalaşında sinematik açılar devreye giriyordu, ona benzer diyebiliriz. Kilitlenen düşmanlarla birlikte uçağınız otomatik olarak uçacak. Kilitleme sekansı içinde makineli tüfek düşmana zarar verecek, ancak füze kilitleme işi için biraz daha uğraşmak gerekecek. Eğer Hard Lock uzun sürerse işi tamamlamak için devreye Quick Time Event (QTE) girecek. Avcı olarak devam etmek isterken, av da olabilirsiniz. Bu durumda da önemli manevralar ve QTE özelliği ön planda.

Uçak kullanma kılavuzum nerede?

Rakibi havada patlatmak sahnede kazandırıyor, asıl skor yapma ise Hard Lock işinde gizli. Ne kadar bu sisteme girerseniz o kadar daha çok puan kazanacaksınız. Multiplayer 16 kişiye kadar destek sağlayacak. Yapımda kötü bir yön olduğu söyleniyor, kilitleme sistemi her uçak modeli için destekli olmayabilir. Bazılarında eski yöntemleri konuşturmak gerekebilir. Yayımlanan ekran görüntüleri de fena değil. Daha önce The Lord of the Rings: Aragorn's Quest ve The House of the Dead: Overkill projelerine imza atan Headstrong Games oyun üzerine titriyor. Top Gun isminin altından kalkmak ve en iyisini sunmak için çalışıyor.

İşlemci: Core 2 Duo E6305 1.87GHz,Athlon II X2 260u
    Ram: 2 GB
    Sabit Disk: 8 GB
    Ekran Kartı: GeForce 510,Radeon HD 2900 GT

Kod:
    http://turbobit.net/x9ca1zficc7y/OYUN2056.part1.rar.html
    http://turbobit.net/y3coj3tm31be/OYUN2056.part2.rar.html
    http://turbobit.net/eikeqe76zrf3/OYUN2056.part3.rar.html
    Kod:
    http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN2056.rar

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    Aκıncı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    Đűиγά
    Konular
    51
    Tecrübe Puanı
    137864
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Standart Cevap: Top Gun: Hard Lock - 2012 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

Saolasın adminim teşekkürler.
    Full oyuna ne oluyor böyle adminim full oyun her zaman bir adım öndeydi şimdi ise geride yeni oyunlar her zaman ilk burda olurda...

Status
    juba5899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    antalya
    Konular
    10
    Tecrübe Puanı
    12301
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: Top Gun: Hard Lock - 2012 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

vaayy nostalji Janes Advanced: Strike Fighters oyununu indirdim kurdum fakat directx hatasından çalıştıramadım neyse şansımı bunda denicem paylaşım için teşekkürler
    not :
    Janes Advanced: Strike Fighters çalıştıramadım ..şikayet olmadığı için bir sorun olarak yazmıyorum üstünde uğraşacağım
    ekran kartı güncellemelerini yapıp tekrar denicem
    sanırım baya sağlam bir ekran kartı istiyor benimki yetmeyebilir
    Konu juba5899 tarafından (06-06-2012 Saat 10:59 ) değiştirilmiştir.

Status
    AZRAIL1.4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Beğendim/Beğenmedim

Vayyy be :) Bu oyunu ilk defa gamestar ateride oynamıştım. En fazla 2 kişilik oynayabiliyorduk. Fulloyunu açtığımda resim geç geldi ama tobgun yazısını görür görmez anladım uçak oyunu olduğunu. Paylaşım için teşekkürler.
    (SAYGILAR...)

Status
    koca kafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    177
    Beğendim/Beğenmedim

yok bu da olmadı...teşekkürler elinize sağlık..

Sayfa 1/30 1234567891011 ... SonSon