Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > Bilgisayar Oyunu İndir > Action-Survivor-RPG (3rd Person)

Action-Survivor-RPG (3rd Person) Action-Survivor-RPG (3rd Person)(GTA,Max Payne,Prince Of Persia...)

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-11-2012, 12:39   #21 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 349
Rep Puanı : 14551
Rep Seviyesi : degenerated has a reputation beyond reputedegenerated has a reputation beyond reputedegenerated has a reputation beyond reputedegenerated has a reputation beyond reputedegenerated has a reputation beyond reputedegenerated has a reputation beyond reputedegenerated has a reputation beyond reputedegenerated has a reputation beyond reputedegenerated has a reputation beyond reputedegenerated has a reputation beyond reputedegenerated has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Assassin's Creed : 3 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Tüm seriyi indirdim.
Fakat ubisoftun resmi sitesinde Delux Edition diye ekleri falan oluyor.
Senaryosu ön planda olan şu oyun için bir sürü ek paketler içeriyorlar.

Adminim sonunda döndün ve bir ara şu serinin
SoundTracklarını ve ek paketlerinide yüklersen çok mutlu edeceksin.
Mesaj adedi yetersizliğinden istek yapamıyoruz zira ;)
Aşağıda İsimleriyle birlikte serinin sondan geriye doğru sıralıyorum.

Eline bileğine sağlık. (Sağlık problemini okumuştum önce geçmiş olsun bu arada)
-------------------------------------------------------
Assassin’s Creed® Revelations - Digital Exclusive EditionDIGITAL EXCLUSIVE EDITION
IN-GAME CONTENT
• Explore the prison of legendary Vlad the Impaler, the scourge of Constantinople who inspired the myth of Dracula. Seek out the hanging cell of the infamous leader to retrieve his personal blade, a deadly close quarters dagger capable of dispatching any foe.
• Capacity upgrades for your hidden gun bullets, bombs & crossbow arrows to give you a decisive advantage in battle.
• Play as two additional multiplayer characters: The Crusader & a new Harlequin revamped with a Constantinople flavour: the Ottoman Jester
• An Artbook featuring 50 pages of illustrations and concept art related to the game.
• Original game soundtrack

Assassin's Creed® Brotherhood - Deluxe Digital Edition

Extra content included in the Deluxe Edition:
2 EXCLUSIVE SINGLE-PLAYER MAPS
• Single-Player indoor map: The Trajan Market
•Single-Player outdoor map: The Aqueduct
2 MULTIPLAYER CHARACTERS: THE HARLEQUIN & THE OFFICER
• The Officer - Death's Finest Ally: Few have seen him. Even fewer have lived to tell about it. Fear is his friend, and Death is his ally.
• The Harlequin - The Walking Nightmare: Behind the gaudy costume and twisted smile lies the soul of a merciless Assassin.
1 EZIO SKIN: HELMSCHMIED DRACHEN ARMOR
Fashioned by the Helmschmied Armory in 1489, only a few sets were completed due to the weight of the metal. Very few men proved strong enough to wear it.
THE ORIGINAL CODEX WRITTEN BY ALTAÏR
Take a closer look at the history of the Assassins and art of Assassin’s Creed Brotherhood.
MULTIPLAYER CHARACTERS COLLECTIBLE TRADING CARDS
A set of trading cards featuring all the characters of Assassin's Creed Brotherhood Multiplayer, including their kill moves and biographies.
MAP OF ROME
ASSASSIN’S CREED LINEAGE : THE COMPLETE MOVIE
Explore the events that revolve around Ezio’s father, Giovanni Auditore da Firenze, and gain insight on the Assassin’s Creed story and universe.
MAKING-OF ASSASSIN’S CREED BROTHERHOOD : BEHIND THE BROTHERHOOD
Go behind the scenes with the development team to learn about how the game was made and Ezio’s continuing story.
GAME SOUNDTRACK
22 songs from the original game soundtrack by Jesper Kyd.

degenerated isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2012, 12:49   #22 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 207
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : ibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Arkadaşlar oyunda sorun yok lakin her oyuna girmek istediğimde tekrardan crack yapmak zorunda kalıyorum bide oyunun ilk bölümünde kaldım hiç bi şekilde geçemiyorum :( eğer oynayan arkadaşlar varsa bana yardımcı olurlarsa sevinirim.
ibiş123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2012, 13:11   #23 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

speak▲pencil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 100
Karizma
Rep Gücü : 18180
Rep Puanı : 1794521
Rep Seviyesi : speak▲pencil has a reputation beyond reputespeak▲pencil has a reputation beyond reputespeak▲pencil has a reputation beyond reputespeak▲pencil has a reputation beyond reputespeak▲pencil has a reputation beyond reputespeak▲pencil has a reputation beyond reputespeak▲pencil has a reputation beyond reputespeak▲pencil has a reputation beyond reputespeak▲pencil has a reputation beyond reputespeak▲pencil has a reputation beyond reputespeak▲pencil has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 4
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
ibiş123´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar oyunda sorun yok lakin her oyuna girmek istediğimde tekrardan crack yapmak zorunda kalıyorum bide oyunun ilk bölümünde kaldım hiç bi şekilde geçemiyorum :( eğer oynayan arkadaşlar varsa bana yardımcı olurlarsa sevinirim.
3. bölüme geldiğinde görürüm ben seni. bakalım sorun varmıymış yokmuşmuş

Alıntı:
enes_knk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Patch çıktıkdan sonra oynayabilirmiyim acaba yüksek ayarda
işlemcin oldukça iyi. fakat ekran kartının cins ve modelini de belirtmen gerekiyor ki yorum yapabilelim. ekran kartın dx11 desteklemiyorsa bu oyunda kasılma yaşaman muhtemel
speak▲pencil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2012, 13:16   #24 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 207
Rep Seviyesi : ibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond reputeibiş123 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
3. bölüme geldiğinde görürüm ben seni. bakalım sorun varmıymış yokmuşmuş
Tamam işte kardeşim yardımcı olda ilk bölümü bi geçelim ondan sonra bakalım sorun varmı yokmu diye
ibiş123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2012, 13:17   #25 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

darklion20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 218
Rep Seviyesi : darklion20 has a reputation beyond reputedarklion20 has a reputation beyond reputedarklion20 has a reputation beyond reputedarklion20 has a reputation beyond reputedarklion20 has a reputation beyond reputedarklion20 has a reputation beyond reputedarklion20 has a reputation beyond reputedarklion20 has a reputation beyond reputedarklion20 has a reputation beyond reputedarklion20 has a reputation beyond reputedarklion20 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Öncelikle adminimiz geçmiş olsun umarım kısa sürede eski sağlığınıza kavuşursunuz.
Arkadaşlara kolay gelsin ben ilk defa orjinal aldım.:)
darklion20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
assassin, creed, download, full, indir, oyun, yükle

Seçenekler
Stil