Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/37 1234567891011 ... SonSon
184 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2741
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 113/22
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Asterix & Obelix XXL - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Sürüm Adı : RELOADED - İstek+
    Rar Şifresi : YOK
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 1 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Asterix ve Obelix, sinemadan sonra PC'de de Romalı pataklamaya devam ediyor

Atari, popüler çizgifilm karakterlerinin oyunlarını yapmayı sürdürüyor Atariden çıkan çizgifilm oyunlarında Dragon Ballz için yapılmış sayısız örneğin arasında Warner Brosun Tazmanya Şeytanı için de bir oyun yapılmıştı Günümüzde popülerliği tartışılır olsa da, sinema filmleriyle günümüz çocuklarına yeniden tanıtılan Asterix için de bir kaç oyun yapıldı Asterix and Obelix: XXL da bu oyunlardan birisi

Bi osmanlı tokadı tamamdır Boyu yere yakın, haliyle korkulacak asabi adam Astérix ve bebekken sihirli iksir kazanına düşmüş, obez ve saf Obelixin, doğrudan Fransız sanatçılar René Goscinny ve Albert Uderzo (meraklısına: Albert Uderzonun ailesi Fransaya İtalyadan göç etmiştir) tarafından çizilip PC ortamına aktarılmış bir macerasıyla karşı karşıyayız

Roma İmparatorluğu'nun korkulu rüyası ikili

Roma İmparatoru Sezar, Galyalı yenilmez köylüleri alt etmek için sinsice bir plan hazırlar Köyün en yağız, en kuvvetli iki delikanlısı(!) Asterix ve Obelix avlanmaya gittikleri bir sırada çok kalabalık bir ordu ile köye saldırır ve köylüler sihirli iksire davranmadan hepsini paketleyip imparatorluğun dört bir yanına sürgün eder Bu konunun oyun olması için de şöyle birşey gerçekleşir: Sezarın imparatorluğun haritası çizilmiş büyükçe bir taş plakası vardır Sezar bu harita kimsenin elinde geçmesin diye onu kırar Ama kaderin cilvesi işte, köylü sürgünlerden her bir grup bu haritanın bir parçasını almayı başarır Bundan sonra Asterix ve Obelixin avdan döndükten sonra olayları Sezarın işten attığı casusundan öğrenmesi ve onun yol göstermesi ile arkadaşlarını kurtarması macerası ortaya çıkar Her kurtarılan gruptan haritanın diğer parçası elde edilir, diğer bir grup kurtarılmak üzere yola çıkılır ve klasik boncuk topla, düşman döv oyunlarından birisi daha başlar

Romalı kalelerini yıkmak için birebir Oyun Asterix hayranlarını bence tatmin edecek şekilde güzel grafiklerle hazırlanmış Çizgifilmin bütün esprileri oyuna başarıyla aktarılmış Roma askerlerinin Galyalı delikanlılardan korması ve kaçmaya başlamaları, dayak yerken her vurduğunuzda akordiyon gibi boylarının uzayıp kısalması kesinlikle çok komik ve oynamayı eğlenceli hale getiriyor Bazı bölümlerde Obelixin göbeğine oturan Asterix ile buz dağında kızak yapmak gibi ufak oyunlar da oyunun içine serpiştirilmiş Ayrıca renkler açısından da oldukça zengin olan oyunda, savaş sırasında çıkan kavga ve hız efektleri de başarılı Yalnız bütün bu tarz oyunlarda olduğu gibi kamera açılarıyla arada sırada başımız belaya giriyor Burada kameranın istediğimiz açılara gelmemekte inat etmesi oyunun kontrolleriyle ilgili problemle kesişiyor Çünkü, saolsun PC klavyelerimiz 3-4 tane tuştan fazlasına aynı anda basılmasına imkan vermiyor Oyun da öncelikle konsollara göre tasarlandığı için şöyle problemler yaşıyorsunuz: Aynı anda çapraz bir yöne zıplamaya çalıştığınızda oyun bunu algılamıyor ve karakteriniz zıplamıyor ve mesela kutulardan aşağı düşüyor Bu nedenle önce kamerayı o yöne ayarlayıp düz zıplamak icabediyor Ama kamera bazen o yöne dönmemek için inat ediyor ve sinirleri geriyor (Bu duruma birden fazla bilgisayar ve klavyede şahit oldum)

Komboların ustası Asterix

Meşhur galyalı ziyafeti Oyunu diğer bu tarz oyunlardan ayıran bir özellik olarak kombo imkanı eklenmiş Kombo mantığı oyunda şöyle işliyor, dövüştükçe ve etrafta buldukça romalı er ve komutan miğferleri topluyoruz Etraftaki kutuları kırdıkça da X3, X10 şeklinde çarpanlar buluyor ve bu çarpan aktifken mesela bulduğumuz her miğfer 50 sayısı ile çarpılıp birikiyor Sonunda bu miğferlerle alışveriş yapıp, sağlık, kalkan gibi malzemeleri alabildiğimiz gibi yeni kombolar da öğrenebiliyoruz Bu komboları kullanmak için adam dövdükçe dolan bir çubuğu izliyoruz Çubuk gösterge maksimum olduğunda kombolar aktif oluyor ve çeşitli tuş kombinasyonları ile eğlencemize eğlence katıyoruz

Oyunun seslerinde fazla göze çarpan bir yenilik yok Bütün seslendirmeler en küçük çocuğun (İngilizce bilen bir çocuk) anlayabileceği şekilde tane tane yapılmış Hemen hemen bütün diyaloglar seslendirilmiş Diyaloglar dışında vurma, kırma sesleri bulunuyor ama bunlar da standart kalitede

Asterix ve Obelix hayranı bir gençlik geçirmişseniz, nostalji olsun diye bu oyunu oynayabilirsiniz Ben oynarken bir çok yerde gülümsediğim oldu Bunun yanında evinizi ziyarete gelen küçük çocukların da hoşca vakit geçirmesi için hazırda bulundurulabilecek bir oyun ...

İşletim Sistemi: Windows XP
    İşlemci: Pentium lll 1.2 GHz
    RAM: 512 MB
    Ekran Kartı: 64 MB DirectX 9 / (GeForce 4 level and above, except MX series and embedded video)
    HDD: 1.2 GB

Successfully complete the game to unlock a new costume for Asterix.

Collect all the Gold Laurels in the indicated province to unlock the corresponding alternate costume:

Asterix's Bathing suit: Egypt
    Asterix's Pirate costume: Greece
    Asterix's Roman costume: Gaul
    Obelix's Bathing suit: Normandy
    Obelix's Redbeard the Pirate costume: Helvetia
    Obelix's Roman costume: Rome

Kod:
    http://letitbit.net/download/66102.66d0179f438d377ef7d26ef4743e/OYUN0264.rar.html
    Kod:
    http://turbobit.net/hpx2dmh1sx5a/OYUN0264.rar.html
    Kod:
    http://www.nitroflare.com/view/FEF659417873B4B/OYUN0264.rar
    Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 01:16 ) değiştirilmiştir.

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    painkiller14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    Ankara
    Konular
    12
    Tecrübe Puanı
    318
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Standart Cevap: Asterix & Obelix XXL - Full - Oyun indir - Download - Yükle

İlk yorum benden ellerine sağlık :D Küçükken çok severdim ama artık kardeşime nasipmiş böyle oyunlar :) Zaman geçirmek için birebir :) Tekrar teşekkürler :)

Status
    Sensation White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mustafa Anıl ÇELİK
    Konular
    96
    Tecrübe Puanı
    181191
    Beğendim/Beğenmedim

bu oyunu çok bitirdim...:D

ÇoK öZüR DiLiOrUm ELLeRiNi tUttUğUm iÇiN,
    ÇoK öZüR DiLiOrUm gÖzLeRiNe bAkTIğIm iÇiN,
    ÇoK aMa ÇoK ÖzÜr DiLiOrUm,
    SeNi İnSaN yErİnE KoYuP SeVdİğİm iÇiN..

Sensation White

Status
    osmanovic13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    296
    Beğendim/Beğenmedim

eline sağlık :)

Status
    BY Yusuf 15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    Burdur/Bucak
    Konular
    39
    Tecrübe Puanı
    0
    Beğendim/Beğenmedim