Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/50 1234567891011 ... SonSon
249 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  25.778
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 6/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Bad Boys II - 2003 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : DEVIANCE+
  Rar Şifresi : YOK
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Geçenlerde ilginç birşey başıma geldi. Yazıya başlamadan önce bundan bahsetmek istiyorum. Canım sıkılıyordu, film seyretmek istedim. Conan serisini ard arda izledim. Sonra da internette dolaşırken, Conan'ın oyununun çıktığını gördüm. Pek şaşırmadım. Birkaç gün sonra, Bad Boys'ları izledim, yine internette dolaştım ve Bad Boys'un oyununun çıktığını gördüm. İşte o zaman şaşırdım. Madem izlediğim filmlerin oyunları çıkıyor, gece televizyon seyretmemek lazım

  Bad Boys, severek izlediğimiz, klasik Amerikan Polisi aksiyonlarındandı. İlk film eğlenceliydi. Devam filminin geleceğini düşünmemiştim pek. Bu konuda en meşhur film sanırım Rush Hour. İki uç noktada polisin maceralarını konu alıyordu. Bad Boys öyle değil. İki zenciyi konu alıyor. Birbirleriyle devamlı tartışan, her zaman yarış halinde olan ama asla ayrılmayan bir ikili. Her zaman birbirlerini kolluyorlar ve her zaman birlikte göreve gidiyorlar. Görevleri de öyle basit görevler değil. Büyük uyuşturucu teslimatlarını durdurmak, kartellerin işlerini engellemek falan gibi görevler. Kolay değil.

  Oyunun adına Bad Boys 2 denmiş, çünkü ikinci filmin ardından çıktı oyun. Filmle pek alakası olmasa da, konusu eğlenceli. Gerçi klişe bir konu. Ama filmlerde de aynı konular kullanılıyor. Peşine düşülen süper zengin bir adam. Ortada dönen milyon dolarlar, polis kuvvetlerine arkasını dönen, ihanet eden polisler, tetör örgütüne katılmış eski polisler. Bunlar bu tür filmlerin başrol kahramanlarıdır.

  Oyunumuz 2 CD ve saf bir aksiyon. 3. şahıs perspektifinden oynanıyor. Aynı Tomb Raider gibi. Size çeşitli görevler veriliyor her bölümün başında. Görevleriniz ne olursa olsun, tüm bölümlerde yapmanız gereken, düşmanları öldürmek. Bundan başka yapacak birşeyiniz yok. Anahtar bulmak, koridorlarda kaybolmak gibi bir derdiniz yok. Sadece karşınıza çıkanları öldürün yeter. Tabi bu öldürmek eylemini çok çeşitli şekillerde yapıyoruz. O da ayrı bir konu.

  Oyunun kontrolleri oldukça kolay. İlk baştaki ayarlara baktığınız zaman, çok basit grafik ayarları göreceksiniz. Zaten konsoldan port edilmiş bir oyun olduğundan, grafik detayı konusunda da pek başarılı değil. Kontrol kısmına baktığınızda, çok az tuş göreceksiniz. WASD tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Sol mouse tuşu ile ateş ediyor, sağ tuş ile de el bombası atıyorsunuz. Q tuşu ile silah değiştiriyorsunuz ki, yanınızda 2 çeşit silah taşıyabiliyorsunuz. Bunlardan birisi, göreve başladığınızda elinizde olan tabancanız. Diğeri de cesetlerden alacağınız silahlar. SPACE tuşu, sütunların arkasına veya diğer objelerin arkasına saklanmaya yarıyor. Bu konuda detaya gireceğimden hemen atlıyorum. SHIFT tuşu ise, kapıları açmak için kullanılıyor. Normalde de takla atmak için kullanılıyor. Takla atmak, çoğu zaman hayatınızı kurtaracak bir hareket.

  Şu saklanma olayından bahsedelim. Oyunda, yerde ki renkli işaretler göreceksiniz. Bunlar mavi ve turuncu renkteler. uzakta olduklarınız mavi, yakında olanlar ise turuncu. SPACE tuşu ile, yakınında olduğunuz turuncu noktalara atlayabiliyor ve saklanabiliyorsunuz. Saklanma esnasında, karakterin gözünden görüyorsunuz. Sonra yön tuşları ile, silahınızı o yöne doğrultabiliyorsunuz. Bu şekilde hedef almak çok kolay. Bu nedenle, her köşede, her kapının iki yanında, her sandalye veya masa arkasında bu noktaları göreceksiniz. Genelde noktalar, düşmanın gelmesi muhtemel bölgelere yerleştirildiğinden, nereye siper alacağınızı da az çok kestirebiliyorsunuz. Normal yürüme modunda hedef almak biraz zor. Düşmanı öldürene kadar, onlar sizi yere serebiliyor. Bu nedenle, saklanma olayını çok kullanmanız gerekli. El bombalarını da, saklanma modundayken daha uzağa atabiliyorsunuz. Normal modda düğmeye ne kadar basılı tutarsanız tutun, yakına düşüp size de zarar veriyor.

  Görevlerimiz çok basit. Dediğim gibi, yapmanız gereken sadece düşmanları öldürmek. Çevredekileri öldürdükçe, gitmeniz gereken yerler açılıyor. Yani etrafınızda gördüğünüz adamları kesinlikle öldürmeniz gerekiyor. Bazı bölümlerde ortağınız da yanınızda oluyor. Onu korumanız gerekebiliyor. Hatta bazen, yüksek bir yere çıkıp, sniper tüfekle onu korumanız gerekebiliyor. Görevleri iki karakterle de oynayabiliyorsunuz. Aynı görevleri demiyorum, sıra ile gibi birşey. Bir karakter gidip bir yerden kapıyı açıyor, diğer karakter devam edip işlerine yoluna sokuyor. Görevlerin çeşitli olmaması biraz sıkıcı olabilir. Zaten oyunu 4 saatte bitirdim. Kısa ve kolay bir oyun olduğundan. Biraz da yetenekliyim herhalde

  Atmosfer ve eğlence faktörüne baktığımız zaman, oyun benden tam puan alıyor. Bir kere karakterler çok komik. Filmdeki esprilerin havası, aynen oyuna taşınmış. İki adam da her zaman birbirini taşlıyor. En kötü anda bile, birbirlerine söyleyecek birşeyleri oluyor. Bunları izlemek oldukça komik. Kolay oynanabilir bir oyun olması da, zorlanmadan ilerlemesi anlamına geliyor. Kafanızı fazla karıştırmadan ve yorulmadan, oyunu bitiriyorsunuz. Bu da bence bir artı.

  Bölümlerde, yapmanız gereken bir diğer şey de, gizli kanıtları bulmak. Her bölümde 3-5 tane kanıt var. Bunları bulsanız da olur bulmasanız da. Ama buldukça değişik modlar açılıyor. Mesela yeni bir atış poligonu. Bu kanıtlar, genelde kutu arkalarında, ıssız odaların köşelerinde oluyor. Bunları toplamanızda fayda var. Her bölümün sonunda, patron size birşeyler söylüyor. Genelde dalga geçiyor ama eğer üzerinize düşeni düzgün yaptıysanız, söyleyecek birşeyi olmuyor.

  Patronu sevindirmek için yapmanız gerekenler sadece kanıt toplamak değil. Düşmanı çeşitli yerlerinden vurabildiğiniz için, onları öldürmek yerine silahlarına ateş edip de teslim olmalarını sağlamak size artı puan kazandırıyor. uzaktaki düşmana hedef almak için, saklanma modunda SHIFT tuşuna basmalısınız. Daha kolay hedef alacaksınız. Elindeki silahı vurduğunuz bir düşman, direk yere oturuyor ve teslim oluyor. Gidip kelepçe takmanıza gerek yok tabi. 3-4 saniye sonra kayboluyorlar.

  Oyunda harika detaylara yer verilmiş. Mesela, herşeye zarar verebiliyorsunuz. Bir tuvalete girdiğinizde, klozetleri parçalamanız mümkün, kırılıyor ve su fışkırıyor. Gidip de el kurutma makinesine ateş ettiğiniz zaman, patlıyor veya elektrik kaçağı oluşuyor. Her zeminde, kurşun izleri farklı. Düşman, kurşunu yediği bölgeyi elleriyle tutuyor, kıvranıyor. En sevdiğim detay ise, tahta ile kapatılmış pencerelere ateş ettiğinizde, tahtada kurşun delikleri oluşuyor. Bu deliklerden güneş ışıkları süzülüyor. Aldığım ekran görüntülerinde var. Splinter Cell'deki gibi olmasa da, benim hoşuma gitti. Buna benzer birçok detay var oyunda. Minik detaylar ama mükemmel yapıyorlar oyunu. Ha, mesela bir cama ateş ettiğinizde, bazen bir delik açılıyor, cam çatıyor ve kendiliğinden düşüyor. Bazen de direk kırılıyor. Hoş...

  Oyun kusursuz değil tabi. Kötü çocukların da kusurları var. Oyunda bazı hatalarla karşılaştım ama görmezden geldim. Mesela bir düşmanın elindeki silahı vurduğunuzda, silah kayboluyor ve düşman öylece ayakta kalıyor. Eğilmiyor. Ama yine de 3-4 saniye sonra kayboluyor. Ard arda size doğru koşan düşmanların en önündekinin silahını vurursanız, o teslim olmak için eğiliyor ve arkasından gelenler de onun arkasında takılıyorlar. O kaybolsa bile, düşmanlar ilerlemiyor. Bir de, hata olarak sayılmalı mı bilmiyorum ama, oyunda sık sık araya giren video görüntüleri, çok kötü kalitedeler. Oyun içinde karakterler gerçek hallerine benzese de, vide görüntülerdeki karakterlerin alakaları yok. Oyun içindeki konuşmalarda, ağız hareketleri daha uyumlu iken, video görüntülerde böyle birşey yok. Bunun tam tersi olması gerekiyordu ama olmamış. Garip.

  Bundan sonra, yapay zekadan bahsetmek lazım. Bir kere, ortağınız için endişelenmenize gerek yok. Genelde bir yere gidiyor ve saklanıyor. Size de etrafı temizlemek düşüyor. Etraf temizlendiği zaman, ortağınız ilerlemeye devam ediyor. Nadiren etrafa ateş ediyor. Başı sıkıştığı zaman, karşısına çıkan düşmanı öldürebiliyor. Herşeyi size bırakmıyor. Düşman yapay zekası ise, uç noktalarda dolaşıyor. Az önce bahsettiğim takılma problemi ve salak gibi size doğru koşmaları eksi bir olay. Ayrıca, yakınlarında patlayan el bombalarına bile tepki vermemeleri, hepsinin sağır olduğunu kanıtlıyor. Bir adam, yanında ölen arkadaşını da görmezden geliyor. Ama sıkışan bir düşman, bir odaya gidip, kalabalık bir ordu ile geri gelebiliyor. Madem bunu düşünebiliyorsunuz, neden bu kadar aptalsınız be kardeşim!


  Oyunun aslen bir konsol oyunu olması, motorunun da PC'ye pek uygun olmaması anlamına geliyor. Yükleme süreleri kısa. Bölümler de öyle. Konsollarda genelde bölümler kısa tutulur. Bunda da öyle. Ayrıca, bir odada düşmanlar sizleri beklemiyorlar, sizin görmediğiniz biryerde, yoktan var oluyorlar. Bu da konsollara özgü bir özellik. Oyunun motoru başarılı gibi olsa da, aslında pek de süper özellikleri yok. Bu nedenle oyunun grafikleri çok detaylı değil.

  Detay derken, yanlış anlamayın. Aslında grafikler güzel. Ama çözünürlük düşük. Duvarlarda gördüğünüz resimler, eski 256 renk resimlere benziyor. Hatta 16 renk falan olabilirler. Çevrede her türlü cisme rastlamak mümkün ama bunların poligon sayısı, kaplama detayları çok düşük. Karakterler neyse ki güzel modellenmişler. Hareketleri de gerçekçi. Düşman da fena değil. 5-6 çeşit düşman var. Bunlar genelde aynı hareketi yapıyorlar. Etrafta bazen lens flare efektleri görebiliyorsunuz. Zemin de çevreyi yansıtıyor bazen. Oyun iç ve dış mekanlarda geçtiğinden, motorun bu değişiklikleri kaldırması gerekiyor. Kaldırmış ta. Özellikle iç mekanlarda iyi iş yapıyor. Video görüntülerin kötü olmasından burada da bahsediyorum. BINK Video kullanılmasına rağmen, çok düşük çözünürlüklü videolar kullanılmış.

  Seslere gelecek olursak, ilk önce seslendirmelerden bahsetmek istiyorum. Bizim karakterlerin sesleri gerçek sesleri. Konuşmaları çok gerçekçi, espriler bayat değil. Silah sesleri de idare ediyor. Mükemmel değiller ama atmosferi bozmuyorlar. Düşmanlar pek konuşmuyor. Oyunda, hem video görüntülerde hem de oyun içinde altyazı desteği var. Kahramanlarımızın çenesi düşük olduğundan, bu yazıları okumak için devamlı ekranın altına bakmanız gerekecek. Müzikler de, sinema havasında çalan, dinamik müzikler. Konuşmalar da dinamik gerçi. Duruma göre ortağınız birşeyler söyleyebiliyor. Mesela bir bölümde, piyanoya ateş ettiğinizde, ortağınız size piyano çalıp çalmadığınızı soruyor. Genelde, yaptığınız hemen her harekete bir laf yetiştiriyor.

  Silahlar. Oyunda önemli yeri olan şeyler. Bölümlere tabancanız ile başlıyorsunuz. Öldürdüğünüz kişilerin silahlarını alamıyorsunuz ama tutukladığınız kişilerin alabiliyorsunuz. Oyunda tabanca, kafadan tek atışta öldürebiliyor. 2-3 çeşit de otomatik tüfek var. AK47, MP5 gibi silahlar da oyunda kendine yer bulmuş. Uzun menzilli 2 tüfek ve el bombası da oldukça kullanışlı. Bu silahlardan aynı anda 2 tane taşıyabiliyorsunuz. Ben genelde silah kullanarak düşmanı hep kafasından vurdum. özellikle son bölümlerde, düşmanı kafasından tek atışta vurmak hayati önem kazanıyor.

  Oyunun köşe yumuşatma özelliği var. Ama bunun pek bir etkisi olmadığını gördüm. Karakterler yine köşeli görünüyordu. Bir de, oyun en fazla 1280x960 çözünürlüğü destekliyor. Bu da demek oluyor ki, fazla güçlü bir sisteme gerek duymayan bir oyun. 1Ghz işlemci ve 64Mb RAM'i olan bir ekran kartı, oyunu rahatça çalıştırabilir.

  Oyunu az önce bitirdim ve aklıam birşey takıldı. Boss karakterler genelde öldürülmesi zor kişiler. Son boss'a geldiğimde, onu zar zor öldürdüm. Sonra bir video görüntü araya girdi ve son bir kurşun atmam için bana bir şans verildi. Ben de direk boss'a ateş ettim. Herifi kalbinden vurdum. Geberdi gitti. Ama elindeki silaha ateş etseydim, daha değişik birşeyler olabilirdi. Bunu deneme fırsatım olmadı. Ama aklımda kaldı. Sizin de aklınızda olsun.

  Uzun bir yazı oldu ama herşeyi anlattım. Kısa yazılar konusunda şikayet edenler vardı. Bundan böyle yazılarım çok detaylı olacak. Haberiniz olsun. Sonuna kadar okumazsanız, darılırım ama Son olarak, Bad Boys 2'yu size tavsiye ediyorum. Hataları var, basit bir oyun ama yine de eğlendirecektir sizi. Şimdiden iyi eğlenceler.  YOK


  Pres Start yazan ekranda aşağıda yazan sırayla tuşlara basın, eğer başarılı olursanız bir silah sesi duyulacak.

  Not: Bu hile tuş takımını değiştirmemeniz halinde geçerli olur değiştirirseniz o tuşların yerine atadığınız tuşlara basarsınız.

  Boşluk(Space), D, D, A, A, Q
  Kod:
  http://letitbit.net/download/23219.2dcd1aea595882f4a637a892e456/OYUN0273.part1.rar.html
  http://letitbit.net/download/39767.3c0804da0c8a65a8da501c19f708/OYUN0273.part2.rar.html
  Kod:
  http://turbobit.net/77agyl7148ml/OYUN0273.part1.rar.html
  http://turbobit.net/qyu0l9ewn9t3/OYUN0273.part2.rar.html
  Kod:
  http://www.nitroflare.com/view/1FC3D031CB71C4F/OYUN0273.part1.rar
  http://www.nitroflare.com/view/B9006A636DF17FF/OYUN0273.part2.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.
  FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

  156.154.70.22

  156.154.71.22


  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
  YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  Status
  Offline
  isakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Mesajlar
  4
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  362
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  saolasın

 3. #3
  123oo
  123oo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  eyw bu oyunu bitirdim tekrar bitirmek istiyorum saolasın :P

 4. #4
  kıvılcım
  kıvılcım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  çok sagol

 5. #5
  brkkrcn
  brkkrcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  tesekkürlerrr

Sayfa 1/50 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Unreal 2 The Awakening - 2003 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 51
  Son Mesaj: 20-11-2015, 09:23
 2. Enter The Matrix - 2003 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 337
  Son Mesaj: 27-06-2015, 13:41
 3. Fifa 2003 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Spor - Yarış
  Cevaplar: 334
  Son Mesaj: 29-12-2013, 23:49
 4. The Hardy Boys: The Hidden Theft - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 53
  Son Mesaj: 16-11-2013, 22:56
 5. Gun Metal - 2003 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 89
  Son Mesaj: 17-10-2013, 00:53

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

bad boys indir

bad boys indir download

bad boy indir

bad boys wave gene do indir

bad boys2 torrent

bad boy 2 torrent

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261