Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Action-Survivor-RPG (3rd Person)

Action-Survivor-RPG (3rd Person) Action-Survivor-RPG (3rd Person)(GTA,Max Payne,Prince Of Persia...)

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-04-2008, 14:32   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: Istanbul
Mesajlar: 11.116
Konular: 2895
Yaş: 53
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 156470051
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 611
Beğendikleri: 197
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 1

Standart Desperados 2: Cooper's Revenge - Full - Oyun indir - Download - Yükle


: -
: YOK
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 3 (1 GB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

İyi kötü çirkin şaheserinden sonra bana aynı hissiyatı yaşatan ikinci şaheser Desperados: Wanted Dead Or Alive idi. Sözü geçtiği her ortamda hayranlığımı dile getirdiğim Desperados 1 halen daha yaptığım arşivin en gözde elemanlarından biridir. İlk oyunun herkesin dilinde olduğu zamanlar sadece güzel bir hayal olan Desperados 2 için klavyenin tuşlarına basmaktayım şuan. Nisan 2006 tarihli demo incelemesinde yazdığım duygular içerisinde miyim bilmiyorum. O an hissettiğim mutluluk duygusu yerini biraz hayal kırıklığın bıraktı gibi. Wanted Dead Or Alive"ı daha unutamamışken gayet normal bir devam oyunuyla karşılaşmak bunun tek nedeni. Desperados 2 konusundaki asıl görüşlerimi incelemeye saklayacağım. Ama demo incelemede karar kıldığım sonuç yüzünden vicdan azabı çekiyorum. Halbuki gayet nötr şeyler yazmıştım oyunun sonucuna... Neyse daha fazla uzatmadan oyunun incelemesine geçelim. Zaten oyuna verdiğim not görülüyor. Üzerine bir şey söylemeye gerek yok. Ama öff be Spellbound! Ne yaptınız güzelim oyuna?

İyi, kötü, çirkin ve Desperados

Cooper"s Revenge"in gayet klişe bir senaryosu var ama tabii aynı ilk oyunda olduğu gibi bölümleri geçtikçe dallanıp budaklanıyor. Aslında senaryonun öyle dudak uçuklatacak bir şey olmaması pek önemli değil açıkçası. Çünkü görevlerin eğlenceli olması bence senaryodan daha önce geliyor. Genelde bölüm başlarında bir ana görevimiz oluyor ve daha sonra değişik yan görevler ekleniyor. Bazen tamamen sessizlikle ilerlememiz ve kimseyi öldürmememiz gereken görevlerde mevcut. Yan görevleri bitirmeden bölümleri geçemiyoruz. İlla her şeyi eksiksiz yapmamız lazım. Bazı görevlerde tek bir karakter kaybı bütün bölümü baştan oynamamıza sebep oluyor. Bu yüzden sürekli save yapmanızı öneriyorum. Görevlerin zorluk dereceleri eskiye göre azaltılmış sanırım. Çünkü ilk oyunun ortalarına doğru karşımıza çıkan bölümlerde strateji belirlemekten başka çaremiz yoktu. Ama D2"de isabet ettirebilirsek bütün bölümü karşımıza geleni kurşuna dizerek geçebiliyoruz. O yüzden "oyun çok zordur boş ver" gibi bir düşünceniz olmasın. Zaten zordur diye vazgeçecek olan yine bir şekilde bir bölümde takılacaktır. Üçüncü bölümden sonra işler biraz sarpa sarmaya başlıyor benden söylemesi.

Havada, karada, 2D

Demo incelemede grafikler konusunda pek olumlu şeyler söylememiştim. Asıl oyunun incelemesinde de bu sözlerimi yineliyorum. 2D"den 3D"ye geçen hemen her oyun gibi Desperados 2"de göz boyamaktan öteye gidemiyor. 6 sene önce piyasaya çıkmış olmasına rağmen yeni Engine ilk oyundakiyle aynı kulvarda at koşturamaz kesinlikle. Nerede o ilkinin inanılmaz çevre grafikleri, nerede o vahşi batı atmosferi... Bazı ekranlarda birden oyunun yavaşlaması insanın sinirlerini bozuyor. Özellikle yapacağınız atağı, stratejiyi belirlerken böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman saç baş yolmamak elde değil. Eminim kulaktan dolmada olsa birçok kişinin 2D"yi 3D"ye tercih ettiğini duymuş ya da okumuşsunuzdur. Tabii ki bu seçimin içinde sarf edilen çabanın da büyük etkisi vardır. 3D daha komplike ve yapımı zor gibi görünebilir ama motor 2D ve el çizimi ise tasarım konusunda inanılmaz meşakkatli zamanlar yaşatmıştır yapımcılarına. Sanırım vakti zamanında ilk Desperados yapımcıları için gerçekten ızdırap çektirmiştir. Şimdi hatırlıyorum da benim unutamadığım bölümlerden olan kanyon görevinde cidden ağzım açık kalmıştı. Desperados 2"nin şu an içinde bulunduğu durumu sadece “nerede o eski kanyonlar” diyerek özetleyebilirim. Ama biraz ayrıntıya inelim. Bakalım eskiye göre neler bizi hayal kırıklığına uğratmıyor. Oyunumuzun grafik motoru baştan aşağı yenilenmiş. Kullanılan yeni Engine sayesinde kameralar arasında geçiş yaptığımız zaman normal grafik kalitesinden bir şey kaybetmiyoruz. Ancak sonuç nasıl diye düşündüğümüzde oyunun en az bir üç sene geç piyasaya çıktığını görüyoruz. Karakterler modellemeleri göstermelik olarak detaylı tutulmaya çalışılmış. Yalnız öyle bir el modellemesi var ki, inanın karakterler mutant gibi duruyor. Bazı dokular özellikle kaliteli hazırlanmasına rağmen bazıları da içten içe ham haliyle bırakılmış. Çevre grafikleri ise tepeden bakıldığında eskisini andırıyor. Ama yakın plana geçtiğimizde detay yoksunu oldukları belli oluyor. Efektler falan zaten vasat. Vahşi batıda geçen bir oyunda patlama ve ışıklandırmalar dışında efekt olmaz genelde. Ama maalesef onlarda çok iyi değiller. Grafik yapılandırması gayet yaşlı durmasına rağmen garip bir optimizasyon sorunuyla uğraştığımızı söyleyebilirim. Alakasız ekranlarda ilginç yavaşlamalarla ve atlamalarla karşılaşıyoruz. Bu performans kaybı cidden oyunun temposunu düşürüyor. Grafik notu olarak 3 yıldız vermeyi düşünüyorum her ne kadar bu bile fazla olsa da strateji kamerasından oynarsak grafik kusurlarını daha az görüyoruz.

Desperados 1"de bizi daha ilk dakikadan bulunduğumuz koltuktan alıp sahiden John Cooper gibi hissetmemizi sağlayan o muhteşem FMV videolar anlamadığımız bir nedenden dolayı Desperados 2"de yok. Video yerine koyulmuş şeylerin ne oldukları konusunda halen daha bir fikir sahibi olabilmiş değilim. Yani çizgi romanı andırıyorlar ama değil, video desek cidden Desperados gibi bir oyunun devamı için böylesine uyduruk sinematikler yakışmıyor. Kesinlikle konunun bütünlüğünü sağlayamıyorlar. Hatta garipliklerinden dolayı atmosferi dağıttıkları bile söylenebilir. Bana göre ilk oyundakilerle kıyaslanamazlar bile. Firmanın bu kısma bu kadar özendikten sonra şimdi neden geçiştirdiklerini anlamıyorum. Max Payne benzeri verilmeye çalışılan hava maalesef hüsran olmuş. Ben oyunun videolarını başarılı bulmadım. Konuyu dağıttıklarını düşündüğüm içinde daha iyisi olması gerektiğini söylüyorum. Videolar tam anlamıyla beni hayal kırıklığına uğrattı. Not olarak değerlendirmem gerekirse 2,5"tan fazlasını veremem. Oda sırf var oldukları ve azda olsa özen gösterildiği için. Dediğim gibi “keşke” demeden de geçemiyoruz.

Neredeyse her konunda eskisini aratan D2"nin bizi üzmeyen tek kısmı sanırım animasyonlar. Utanmasam sapır sapır dökülüyor diyeceğim görsel bölümün notunu kurtaran bu bölüm, demo incelemede de söylediğim gibi takdiri hak ediyorlar. İlk oyundan da bildiğimiz karakterlerimizin özel hareketleri gayet yumuşak ve gerçekçi tasarlanmış. Bazı bug"lar yüzünden karakterlerimiz garip hatalar yapsalar da animasyonlar gayet iyi. Garip hatalar dediğim şey karakterlerin anlamsızca bazı nesnelere takılması falan yani. Örneğin bazen yerdeki en ufak bir çıkıntı yüzünden sürünmeyi bırakmaları gibi. Animasyonlardaki kalite aynı ana karakterlerdeki gibi yan karakterlerde de görülebiliyor. Onlarında ateş etme animasyonları için falan uğraşılmış belli. Diğer normal hareketleri de örneğin uyumaları, diğer karakterlerle yaptıkları sohbetlerdeki davranışları vs. her daim önceden hazırlanmış script"ler bile olsalar şık yapılmışlar. Animasyonlar grafik kusurları yüzünden bazen sorun çıkardığını söyledim ama bunu belli bir dereceye kadar göz ardı edeceğim. Görsel kısmı kurtaran olayın animasyonlar olduğunu söylediğim içinde özellikle dikkat etmenizi öneriyorum. Animasyonlar için 4,5 gibi bir not şık durur zannımca.

Oyundaki bazı hataları fizik eksikliğiyle ilişkilendirebileceğimiz için aslında yazı için lüzumsuz görülen fizik kısmını anlatmak istiyorum. D2 tamamen ilk oyunun izinden gitseydi ve bu TPS kamerasını kullanmasaydı fizik konusu asla aklımıza gelmezdi. Ancak yeni oynayış şekli oyun tarzını tamamen değiştirdiği için fiziklere ihtiyaç duyuluyor. Etki edebildiğimiz objeler neredeyse sadece etrafta yeşil yeşil parlayan item"ler. Bütün o saman, fıçı, at arabası gibi nesneler vahşi batı havasını tamamlamak için eklenmiş sanki. En başta söylediğim şeyi yineliyorum. Madem oyun için ekstra bir bakış açısı koyarak oynayışı zenginleştirmeye çalıştınız bari her şeyi tam yapın. Daha fazla uzatmadan şunu söyleyeyim. Oyunumuz fiziksiz olmamış. Oynayışı zorlaştıran bug"ları da fiziklerle topladığımız zaman bu yeni kardeş TPS açısı gizlilik gerektiren ekranlarda (ki oyunun genelinin bu konu üzerine kurulduğunu unutmayalım) pek randımanlı çalışmıyor. Bu tür kusurlar barındırmaması gereken bir oyun Desperados 2. Bu sebeple yapımcılara buradan selamlarımızı gönderelim.

Sigara ne hale getirmiş Cooper"ı

Demo"daki görüşlerimle yine tezat oluşturan bir diğer kısım seslendirmeler ve ses efektleri. Demo incelemede bu en önemli konulardan biri olan “ses” kısmını kabul edilebilir bir düzeyde bulmamın tek nedeni, Desperados"un devamını yazıyor olmamdı. Aslında bunun haricindeki bir diğer neden ise tabii ki incelediğim versiyonun demo olmasıydı. Tek bölümlük bir “tanıtım” oyununda bulunmayan videolar ve diğer karakterler yüzünden böyle bir sonuca varmam bence doğal bir durum. Ama gelin görün ki hani derler ya "bütün foyası ortaya çıkmışçasına" oyun asıl sürümde bir bir dökülmeye başladı. Buna ses efektleri ve karakter dublajları da dahil. Eminim sizde fark etmişsinizdir John"un sesi tek kelimeyle berbat. 80 yaşında ve hayatının en az 60 yılını sigarayla geçirmiş (oha biraz evet) biri gibi çıkan ses tonu, orta yaşlı görünen bir şahsiyete gerçekten hiç uymuyor. Diğer karakterler ve düşmanlar yine bir derece olsalar da onlarında ses rengi adam gibi seçilmemiş. Ben bazı karakterlerin seslerini ilk oyundakilerle benzer algıladım ama ilki yine daha iyiydi sanırım. Ses efektleri ise eh işte. Oyun boyunca koşma, ateş etme gibi klasik efektler dışında ekstra bir şey duyamıyoruz.

Oyuna yeni başladığımda müzikler konusunda gayet olumlu izlenimlerim vardı. Ancak ilerleyen bölümlerde sürekli aynı parçaları dinlediğimi anlayınca ne yazık ki bu olumlu izlenimim yavaş yavaş söndü. Çünkü bir noktadan sonra bu ana menüdeki "dorililoring!" diye başlayan melodi kabak tadı vermeye başlıyor. Aslında yalnızca o değil, bütün oyunun baştan sona 4–5 şarkıyla dönüp gittiğini anlamak en büyük hayal kırıklıklarından birine vesile oluyor. Şahsen oyunlarda en önem verdiğim kısımların başında atmosfer sonra müzikler gelir. Hele birde ilk oyun müzikleriyle de oyuncuları özellikle memnun etmişse devam oyunun bunu başaramadığını görmek yıkıcı oluyor. Ama parçaların kalitesi konusuna bir şey diyemem. Daha çeşitli olsalar aslında hepsi western filmlerini aratmayan cinsten. Müziklerin kalitesine özendikten sonra çeşit konusunu teğet geçmek olmamış. 1–2 tane daha fazla şarkı olsa gönül rahatlığıyla müziklere tam not verebilirdim. Ama bu halleriyle maalesef beni tatmin edemiyorlar. Akabinde yine 3 yıldız gibi yüksek bir not vererek "kıyak" geçiyorum.

Yine birşeylerin intikamını aldığımız bir oyun daha...

Kontrol yapısı pek fazla değişikliğe uğramadığı için neyse ki bizi hayal kırıklığına uğratmıyor. Normal strateji kamerasında ilk oyunda nasıl ilerliyorsak yenisinde de aynen devam ediyoruz. Yalnız uzaklık ayarı benim pek hoşuma gitmedi. Bir türlü istediğimi açıyı yakalayamadım Mouse kontrolüyle. Yeni eklenen tuşlar normal kontrol yapısını pek değiştirmemişler. Eğer önceden Commandos falan oynamışsanız D2"dekiler size tanıdık gelecektir. Bunlara ek olarak "Tab" tuşu ile kameralar arasında geçiş yaptığımızı özellikle belirtebilirim. TPS kamerasındayken kontrollerimiz pek değişmiyor. Bunun iyi bir şey olduğunu söylemiyorum. Çünkü TPS olarak oynanan bir oyunun daha dinamik kontrolleri olabilirdi. Belki tuş kombinasyonları değişmese bile karakterler daha çabuk tepki verebilirlerdi. Bu haliyle kontrollerden çok fazla şikâyet etmiyorum. Yapımcılar çok fazla değişikliğe uğratmayarak doğru bir karar almışlar.

Yavaş yavaş sonuca yaklaşırken biraz karakterlerimizden bahsetmek istiyorum. Asıl kadromuz ilk oyundaki ufaklık hariç tam takım korunmuş. Onun yerine Hawkeye isimli bir Kızılderili katılmış ekibe. Elemanlarımızın sahip oldukları bireysel yetenekleri geliştirilmiş ve çeşitlendirilmiş. John yine nişancılığı, adam taşıyabilmesi ve bıçak konusundaki uzmanlığıyla ön plana çıkarken, Kate düşmanları etkileyebilmesinin yanında sersemleten toz üfleyebiliyor. Doc Mccoy dürbünlü tüfeği ve bayıltıcı gazlarıyla yine kendini belli ediyorken, iri kıyım karakterimiz Sanchez ise meşhur taşlarıyla kâfirlerin kafalarını yarıyor:) Ekibin patlayıcı uzmanı Sam ise de her zamanki gibi strateji kısmında önemli yer edinmiş. Son karakterimiz Hawkeye da özellikle okçuluğu ve fırlatabildiği baltalarıyla sivriliyor. Bana göre ilk oyundaki ufaklığa göre daha yararlı bir eleman olduğunu düşünüyorum. Genellikle görev başlarında veya karakterler kontrolümüze geçtiklerinde etraftaki yeşil item"leri toplama gereği duyuyoruz. Çünkü kahramanlarımızın birçok özelliği ilk baştan kullanılabilir değil. Ayrıca bir karakter diğerinin item"lerini toplayamıyor. Hepsinin yeteneğine göre nesneleri toplamak lazım.

Oyunun artılarını tek bir tarafta toplarsak özellikle animasyonların ve ilk oyundan sonra pek fazla değişikliğe uğramayan kontrollerin artı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle müziklerin kalitesini de atlamamak lazım.

Oyunun eksilerini tek bir paragrafta toplarsak yarım yamalak olan grafik yapılandırmasını, fiziklerin eksikliğini, John"un seslendirmesini ve müziklerin tekrar etmesini eksi olarak gösterebiliriz.

Sonuç

Yazı boyunca “demo incelemede böyle dedim ama…” ile başlayan veya buna benzeyen cümleler kullandım. İncelemeyi yazarken ilk Desperados yüzünden gösterdiğim hoş görü sonradan "amalı" cümleler kurmama sebep oldu. Şuan için ortaya çıkan sonuçtan kesinlikle memnun değilim. İlki klasik olan bir oyunun bu kadar kusurla raflarda olan bir devam oyunun olması çok yazık. İlk oyunu seviyorsanız D2 sizi belli bir noktaya kadar oyalayabilir. Eski Commandos tarzında bir şeyler arıyorsanız da bir göz atabilirsiniz. Ama zorlasak "fiyasko" olarak adlandırabileceğimiz bir oyunla vakit kaybetmek yerine ilk Desperados"u tekrar oynamak daha doğru bir seçim.İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
İşlemci: Pentium 4 1.9 GHz / AMD Athlon XP 1900
RAM: 512 MB
HDD: 4 GB
6X CD-ROM Drive
Ekran Kartı: 128 MB


Oyun esnasinda asagidaki tuslara basin:
[Ctrl]+[F3] - Herkez donar açik/kapali.
[Ctrl]+[F4] - Ölümsüzlük açik/kapali.
[Shift]+[F4] - Görünmezlik.
[Ctrl]+[F4] - Daha fazla cephane.
[Ctrl]+[F12] - Görevi kazanirsiniz.
[Shift]+[F10] - Kordinatlari gösterir.
Link Kodu:
http://letitbit.net/download/11095.19a7965f3a43626ad4de1d41cab0/OYUN0380.part1.rar.html
http://letitbit.net/download/60128.668e50dc7babd3b655f44cafa6c7/OYUN0380.part2.rar.html
http://letitbit.net/download/72182.79064094d42b40d3d2b386ffe4c1/OYUN0380.part3.rar.html
Link Kodu:
http://turbobit.net/n3szqg1rbfx6/OYUN0380.part1.rar.html
http://turbobit.net/oye2uxksf0mf/OYUN0380.part2.rar.html
http://turbobit.net/oeuonvc583jl/OYUN0380.part3.rar.html
Link Kodu:
http://www.nitroflare.com/view/FB90C7302D33C56/OYUN0380.part1.rar
http://www.nitroflare.com/view/FFFFC5CBD601114/OYUN0380.part2.rar
http://www.nitroflare.com/view/AA9E6467CFE441A/OYUN0380.part3.rar


İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..


Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║


Konu Tomb Raider tarafından (19-04-2010 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir..
Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 01-04-2008, 16:29   #2 (permalink)
nurullah03
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart


teşekkürler

Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2008, 23:15   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 5
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 301
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : duman476 has a reputation beyond reputeduman476 has a reputation beyond reputeduman476 has a reputation beyond reputeduman476 has a reputation beyond reputeduman476 has a reputation beyond reputeduman476 has a reputation beyond reputeduman476 has a reputation beyond reputeduman476 has a reputation beyond reputeduman476 has a reputation beyond reputeduman476 has a reputation beyond reputeduman476 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart


teşekkürler

duman476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2008, 04:41   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 25
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 301
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : casperfan has a reputation beyond reputecasperfan has a reputation beyond reputecasperfan has a reputation beyond reputecasperfan has a reputation beyond reputecasperfan has a reputation beyond reputecasperfan has a reputation beyond reputecasperfan has a reputation beyond reputecasperfan has a reputation beyond reputecasperfan has a reputation beyond reputecasperfan has a reputation beyond reputecasperfan has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 1
Oyun Birinciliklerim
Standart


eyvallahhh

casperfan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2008, 21:26   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 14
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 300
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : juanveron_82 has a reputation beyond reputejuanveron_82 has a reputation beyond reputejuanveron_82 has a reputation beyond reputejuanveron_82 has a reputation beyond reputejuanveron_82 has a reputation beyond reputejuanveron_82 has a reputation beyond reputejuanveron_82 has a reputation beyond reputejuanveron_82 has a reputation beyond reputejuanveron_82 has a reputation beyond reputejuanveron_82 has a reputation beyond reputejuanveron_82 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart


tesekurler

juanveron_82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
cooper, coopers, desperados, download, full, indir, oyun, revenge, yükle

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Austin Cooper S Racing - Full - Oyun indir - Download - Yükle Tomb Raider Spor - Yarış 31 13-11-2014 13:02
Mark Leung: Revenge of the Bitch - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 40 20-10-2013 21:49
Desperados 2: Cooper's Revenge - Oyunun Yüklenmesi -Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım -NAZGUL- Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar 5 01-03-2011 12:44
Desperados 2: Cooper's Revenge - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack -NAZGUL- Oyun Crackleri ve Patchleri 1 27-02-2011 17:38
Desperados 2 :Cooper's revenge[inceleme] Max Payne Oyun Anlatımları ve İncelemeleri 2 16-11-2008 15:15


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:07 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258