Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/45 1234567891011 ... SonSon
221 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2905
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 66/6
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Grand Theft Auto: Liberty City - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Sürüm Adı : -
    Rar Şifresi : YOK
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 2 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Oyundaki karakterimizin adı Toni Cipriani.Kendisi yakışıklı, karizmatik, maço ve şaka kaldırmayan biri.Siz siz olun bu adama el şakası falan yapmaya kalkmayın, yoksa mazallah kolunuzu bir daha kullanamayabilirsiniz.
    Bir mafia liderini öldürdükten sonra şehirden ayrılmak zorunda kalan Toni, Vice City`de biraz takıldıktan sonra 1998 yılında şehire geri dönüş yapar.Hiç birşey bıraktığı gibi değildir.Patronu Salvatore, Toni`yi ciddiye almayarak yeni patronunun Vincenzo olduğunu söyler ve Toni`yi sepetler.Vincenzo adam gibi bir adam değildir ve bu kişi için çalışmak Toni`nin çok ağırına gider.Üstelik birde annesinden fırça yer ve evlatlıktan reddedilir.Üstüne birde annesinin Toni`yi öldürmek için kiralık katil tutması bardağı taşıran son damla olmuştur.Toni, şehirdeki herkese kendisinin kim olduğunu teker teker gösterir.Toni, yaptığı büyük işlerle Salvatore`un sağ kolu ve ahbabı olur.Bu olaydan sonra tam bir mafia babası ilân edilen toni annesininde sevgisini ve taktirini kazanır.Artık şehirdeki herkes Toni Cipriani`nin kim olduğunu tam olarak bilmektedir.
    Herşey bununla bitmez.Toni`nin patronu Salvatore polisler tarafından aranmaktadır.Toni, Salvatore`u polislerden kurtardıktan sonra ona yamuk yapanları öğrenmeye çalışır.Tam bu kişilerin kim olduğunu öğrendiğinde ise Salvatore polisler tarafından yakalanır.Avukat kılığında Salvatore ile görüşen Toni, patronunu temize çıkarmak için tüm ihanet edenleri temizlemelidir ve bu kişilerin yaptıkları kirli işleri ortaya çıkarmak zorundadır.Patronunun aklanmasına yardım eden Toni, son olarak belediye başkanının Salvatore için çalışmasını sağlayarak şehiri Leone ailesi kontrolüne almayı başarır.Bunun karşılığında Salvatore`un en yakın arkadaşı olur ve 500000$ kazanır.
    Güzel ve farklı bir hikâye ile karşı karşıyayız.Ben oyunun konusunu ve uzunluğunu Playstation 2`de oynadığım için yadırgamadım ancak PSP için gerçektende "mucize" gibi bir oyun Grand Theft Auto: Liberty City Stories.Konu yönünden oyunun hiç bir eksiği yok, hatta fazlası var diyebiliriz.Şahsen Grand Theft Auto 3 oyunundan beri en beğendiğim senaryo.

"Bu iğrenç birşey!Saygın nerede kaldı?"

Adamımız âsî biri.Dolayısıyla görev aldığımız zamanlarda Salvatore haricindeki kişilerle diyalogları sert geçiyor.Toni hiç kimseyi ciddiye almıyor, önemsemiyor ve değer vermiyor.Eğer asi ve sert bir karakter arıyorsanız bu oyundaki adam size fazlasıyla yetecektir.
    Oyun PSP`den çeviri olduğu için grafikler gözünüze pek hoş gözükmeyebilir.Ancak detaya önem vermeyenler için araçların çevreyi yansıtması ağız açık bırakılarak saatlerce izlenebilecek bir hadise.Zaten oyunda tek düşünülen hoş detay bu olmuş.Onun haricinde "devrim" sayılacak bir yenilik yok grafiksel olarak.Unutmadan, Rockstar`a parmaklar için "beşi bir yerde" olayına bu oyunda son verdiği için teşekkür ediyoruz.En azından el modelleri biraz daha adama benzemiş ve gerçekçi olmuş.Yenilenen silah modelleri (özellikle 3 oyundur yenilenemeyen "pistol" modeli) de göze hoş gözüküyor.
    Ses olarak Grand Theft Auto: Liberty City Stories`in fazla bir getirisi yok.Ufak tefek yapılan ses değişiklikleri haricinde fazla bir yenilik göze çarpmıyor diğer Grand Theft Auto oyunlarına kıyasla.Yine "idare eder" diyerek geçtiğimiz sesler bu oyunda da bizden "idare eder" tarzında not alıyor.Fazlasını vermek isterdik ancak tabir-i caizse "sermayesi kurtarmıyor".
    Kontrol olarak Playstation 2 için çıkan Grand Theft Auto oyunlarından farkı yok.Ancak PSP versiyonundan farklı yönleri var.Playstation 2 versiyonunda artık Analog Controller ve R2 ile L2 tuşlarını kullanabiliyorsunuz.Bu sayede drive-by yapmak PSP versiyonundaki gibi işkence olmuyor.

İşlemci : 1GHz Intel Pentium III or AMD Athlon Processor
    RAM: 256MB of RAM
    DVD Sürücü: 8x DVD-ROM Drive
    Bellek: 3.6 GB of free Hard Disk space for a minimal install
    Ekran Kartı : 64MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers ("GeForce3" or better)
    Ses Kartı : DirectX 9 compatible Stereo Sound Card
    Kontrol Anahtarı : Keyboard & Mouse

Oyun Grand Theft Auto 3 Eklentisidir.

YOK

Kod:
    http://letitbit.net/download/10775.126592a9e34e4633ff125b6d7b1e/OYUN0484.part1.rar.html
    http://letitbit.net/download/18304.11fd172ab343c5af96335851509f/OYUN0484.part2.rar.html
    Kod:
    http://turbobit.net/52pj5e5v4upo/OYUN0484.part1.rar.html
    http://turbobit.net/6hi0rxed9d83/OYUN0484.part2.rar.html
    Kod:
    http://www.nitroflare.com/view/6FB562553897FA0/OYUN0484.part1.rar
    http://www.nitroflare.com/view/7DAB0F2EB859A1C/OYUN0484.part2.rar
    Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    burak_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    308
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

slm ıyı

Status
    muli2906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    308
    Beğendim/Beğenmedim

eyvallah kardes

Status
    legent1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    309
    Beğendim/Beğenmedim

supper olmus

forza_kenan
    forza_kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

super.. gusel oyun

Sayfa 1/45 1234567891011 ... SonSon