Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 324/411 İlkİlk ... 224274314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334374 ... SonSon
2054 sonuçtan 1.616 ile 1.620 arası
    Status
    sofia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    258
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Cevap: Gta Vice City - Full - Oyun indir - Download - Yükle

! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part2.rar: Packed data CRC failed in Gta.Vice.City.FO.Max.Payne\Gta Vice City CD 1\Gta_vicecity_install.iso. The volume is corrupt
    ! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part4.rar: CRC failed in the encrypted file Gta.Vice.City.FO.Max.Payne\Gta Vice City CD 1\Gta_vicecity_install.iso (wrong password ?)
    ! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part4.rar: Packed data CRC failed in Gta.Vice.City.FO.Max.Payne\Gta Vice City CD 2\Gta_vicecity_Play.iso. The volume is corrupt
    ! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part5.rar: Packed data CRC failed in Gta.Vice.City.FO.Max.Payne\Gta Vice City CD 2\Gta_vicecity_Play.iso. The volume is corrupt
    ! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part7.rar: CRC failed in the encrypted file Gta.Vice.City.FO.Max.Payne\Gta Vice City CD 2\Gta_vicecity_Play.iso (wrong password ?)
    ! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part7.rar: CRC failed in the encrypted file C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part7.rar (wrong password ?)

böyle bir hata veriyor adminim ne yapmalıyım

Status
    porta12346 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    305
    Beğendim/Beğenmedim

S.a admin ve yapımcılar ben bu oyunu 1.5 ay önce indirmistim partları o zaman sifresi www.fulloyun.com deildi baska bi sifre idi o sifreyi bende unuttum bi zahmet sölemisiniz sifreyi

Status
    Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CEM
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2427
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 3/0

Alıntı porta12346 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.a admin ve yapımcılar ben bu oyunu 1.5 ay önce indirmistim partları o zaman sifresi www.fulloyun.com deildi baska bi sifre idi o sifreyi bende unuttum bi zahmet sölemisiniz sifreyi
    1.5 ay öncesi de rar şifreleri aynıydı. Oyunu burdan indirdiğinize emin misiniz ?
    FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22

♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
    YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    konau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    292
    Beğendim/Beğenmedim

Cevap: Gta Vice City - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Değişik dillerde yazılmış olan not defterleri sorun verıyor hangı part sorunlu yardım lutfne bir e-mail verirseniz oradan atabilirim buraya koymayı bılmıyorum
    Konu konau tarafından (01-09-2010 Saat 13:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: Harf hatası

Status
    sofia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    258
    Beğendim/Beğenmedim

! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part2.rar: Packed data CRC failed in Gta.Vice.City.FO.Max.Payne\Gta Vice City CD 1\Gta_vicecity_install.iso. The volume is corrupt
    ! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part4.rar: CRC failed in the encrypted file Gta.Vice.City.FO.Max.Payne\Gta Vice City CD 1\Gta_vicecity_install.iso (wrong password ?)
    ! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part4.rar: Packed data CRC failed in Gta.Vice.City.FO.Max.Payne\Gta Vice City CD 2\Gta_vicecity_Play.iso. The volume is corrupt
    ! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part5.rar: Packed data CRC failed in Gta.Vice.City.FO.Max.Payne\Gta Vice City CD 2\Gta_vicecity_Play.iso. The volume is corrupt
    ! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part7.rar: CRC failed in the encrypted file Gta.Vice.City.FO.Max.Payne\Gta Vice City CD 2\Gta_vicecity_Play.iso (wrong password ?)
    ! C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part7.rar: CRC failed in the encrypted file C:\Documents and Settings\ahmet\Desktop\gta\Gta.Vice.City.FO.Max.Pa yne.part7.rar (wrong password ?)

böyle bir hata veriyor adminim ne yapmalıyım