Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/129 123456789101151101 ... SonSon
641 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  55
  Mesajlar
  10.926
  Konular
  2742
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 123/24
  Given: 109/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Hitman 2: Silent Assassin - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : Silent Assassin
  Rar Şifresi : YOK
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 1 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  PIII 450Mhz işlemci
  128MB RAM
  32MB 3D grafik kartı
  800MB sabit disk alanı


  Oyun aleminde hepimizin olmak istediği ve olmaktan en çok haz aldığı karakter seri katil, suikastçı yada mafya elemanı olmaktır. Normal hayatta bu tür bir insan olmak çoğu kişi için imkansızda olsa aslında herkesin içinde bu tür duygular vardır (en azından yeni nesilde öyle). Bilgisayar oyunları, bir çok kişi tarafından bu tür duyguları körüklediği gibi düşünülse de bence bu tür duyguları körüklemek yerine yatıştırmayı sağlıyor. Sadece bir katil olmak değil, The Sims ile çoğu kişi sosyal hayatın nasıl bir şey olduğunu keşfetmiştir. Gene de bu tarz oyunlar çoğu Avrupa ülkesinde yasaklanır ve belli bir yaşın altında olmayanlar gidip alamazlar. Hitman bu anlattıklarım ile bire bir bağlantılı bir oyun. Konu gereği bir suikastçı olarak size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Aslında geçmişe bakarsak Hitman’i bilen ve zevk alarak oynayanlar kadar, hiç duymayan ve oynamayan bir kitlede var. Hitman 2 aslında eski oyuna nazaran çok daha iyi reklam yaparak, oyunu gerçekten geliştirerek işte o hiç duymamış kitleye de seslenmeyi başardı. Hatta Hitman 2 oynayan çoğu oyuncu şu sıralar 1. oyunu aramakla meşguller.

  Huylu huyundan vazgeçmez derler

  İnsan yaşamında söylenmiş ve gerçekten doğru olan cümleler vardır. Mesela huylu huyundan vazgeçmez, dergi alma MKX al gibi. Hitman oyununun baş rol oyuncusu olan karakter resmen katil olarak doğmuş. Burada bir cümle daha geliyor aklıma “katil olunmaz, katil doğulur”. Buda doğru bir cümledir. Zaten karakterimizin içinde birilerini öldürme dürtüsü var. Hitman 1’in sonunda kahramanımız bu tür işleri bırakmış havası yaratıyordu. Hitman 2’nin başında ise kahramanımızı kilisede bahçıvanlık yaparken buluyoruz. Beladan uzak, kendi bitkilerini, meyvelerini yetiştiren sakin, kendi halinde bir insan olmuş. Ama kader onun için planlar yapmaya başlamış bile. Beladan ne kadar uzak dursa da gene de bir şekilde başı belaya giriyor ve eski günlerdeki gibi tekrar suikastçı oluyor. Olay yaşadığı kilisenin hem pederi olan hem de çok yakın bir arkadaşı olan Vittoria’nın kaçırılması ile başlıyor. Zaten içinde eski hatıraları yaşayan kahramanımız silahını kuşanıp eskisi gibi olmak için pek geç kalmıyor. Sakladığı yerden diz üstü bilgisayarını çıkarıp görevler yapmaya ve kaçırılan arkadaşının izini takip etmeye koyuluyor. Görevleri hep bu bilgisayardan alıyorsunuz. Her görev sonunda kiliseye dönüyor kahramanımız.

  Sessiz ve derinden

  Hitman 2 silah çeşitleri olarak bize çok geniş bir yelpaze sunuyor. Nede olsa biz bir suikastciyiz. Onlarca görevlinin koruduğu bir yere herkese saldırarak girmek yerine, sessiz ve derinden sadece birkaç koruma öldürerek girmek çok daha mantıklıdır. 9mm Pistol SP size oyun içinde en çok gerekecek silah. Hem 9mm olması hem de susturucu ile desteklenmesi sessiz bir şekilde az kurşun harcayarak karşınızdakini öldürmenizi sağlar. Tabi ki bu bir oyun. Herkes aynı oynamak zorunda değildir. İşte o tür oyuncular için silah olarak Deagle, Uzi, Ak, Shotgun hatta katana ve golf sopasına kadar ve daha sayamadığım toplamda tam 31 adet silah var. Sadece silahlar değil teçhizat olarak da kullanabileceğiniz bir çok alet var. Gece görüş gözlüğü, dürbün, cep telefonu, zehir bunlardan sadece birkaçı. Aldığınız görevlere göre bunlar size veriliyor yada görev sırasında bölgede bulabiliyorsunuz. Mesela çok kalabalık bir yerde adam öldürmek için elektrikleri keserek gece görüş gözlüğünüz ile kolaylıkla işi halledip elinizi kolunuzu sallayarak oradan uzaklaşabilirsiniz.

  Yapabileceğiniz tam 20 görev var. Görevler çoğu zaman kendi içlerinde uzuyorlar. Aradığınız kişinin yerini öğrenebilmek için başka birinin verdiği görevleri yapmak gibi. Neyse ki bu görevler pek sıkıcı değil. Çok fazla uzaması halinde oyuncuyu sıkacaktı. Görevlerde amaç tek olmasına rağmen yaparkenki izleyeceğiniz yol tamamen size kalmış. Yani bir görevi yapabilmek için çoğu görevde birden fazla olasılık var. Mesela The Death Of Hannelore görevinde amacınız bayan doktoru öldürmek. Sizin zevkinize göre ister bütün insanları öldürerek ona ulaşır sonra da onu öldürürsünüz ister kılık değiştirerek hiç fark edilmeden öldürür isterseniz de benim yaptığım gibi kılık değiştirerek yanına gidip suyuna zehir atarak yavaş yavaş ölmesini izlersiniz. Orası tamamen sizin seçiminize kalmış. Bunun gibi hemen hemen bütün görevleri farklı şekilde bitirme şansınız var.

  Yapay zeka iyi hazırlanmış. Düşmanlarınız ayak seslerinizden üzerine bastığınızda ses çıkartan bir pizzadan bile huylanabiliyorlar. Sessizce arkadan öldürmek için yürüyerek gitmeniz yetmiyor. Belli bir yerden sonra düşmanınız arkasını dönerek sizi vuruyor. Daha sessiz ilerleyebilmek için Space tuşuna basarak karakterinizi sessiz moduna alabilirsiniz. Gerçi bu modda çok yavaş yürüyorsunuz ama sessiz bir iş çıkartabilmek için bu şart. Öldürdüğünüz düşmanlarınızın cesedini taşımak çok önemli. Görünmeyecek bir yere taşıdıktan sonra kıyafetlerini giyinerek etrafta rahatlıkla gezebilirsiniz. Düşmanlarınız sizi genelde koştuğunuzda ve elinizdeki silahtan dolayı anlayıp vuruyorlar. Eğer normal yürür ve kıyafetini giydiğiniz düşmanınızın taşıdığı silahı elinize alırsanız yakalanma olasılığınız çok düşük. İtfaiyeci kılığına girip elinizde sniper ile dolaştığınızda enselenmeniz an meselesi. Sessizlik demişken girmeden önce kapı deliğinden içeri bakabiliyorsunuz. Böylece içeride kaç kişi olduğunu ve nerelerde durduklarını görerek daha sağlam bir saldırı planı çıkarabilirsiniz.

  Adam öldürmek için ne kadar güzel bir gün

  Hitman 2 sadece konusu, silahlar ve görevleri ile başarılı bir oyun değil. Bir oyunu oyun yapan ve verilen notunu etkileyen en önemli krater grafikler ve seslerdir. Kullanılan motor sayesinde hazırlanan mekanlar, karakterler, silahlar çok gerçekçi. Öncelikle mekanlardan söz edeyim. Görevler sırasında Dünya’nın bir çok yerine gidiyorsunuz. Sicilya, Japonya, Malezya ve Hindistan ilk aklıma gelenler. Mekanlar çok iyi geçirilmiş oyuna. Özellikle Japonya’da yaptığınız görevler sırasında girdiğiniz kaleler gerçekten çok iyi. Duvarda asılan bayraklara kadar hiçbir ayrıntıdan kaçılmamış. Karakterler ana hatları ile çok iyi. Farklı silahlar ile farklı uzaklıklardan vurduğunuzda farklı tepkiler veriyorlar. Yalnız ballers silahı ile vurduklarınız gerçekten biraz abartı şekilde uçuşa geçiyorlar. Tamam insanı yakından vurduğunuzda uçması doğaldır ama buradaki bariz şekilde abartı. Sanki çuval gibi insanlar havalarda uçuşuyorlar. Bu ufak ayrıntının dışında grafikler gerçekçi. Her mekana göre özenle hazırlanan kaplamalar, camları kırdığınızda tuz buz oluşu yapımcıların grafiklerin üstüne ne kadar düştüklerinin birer kanıtı. Ancak Hitman 2 bu kadar detaya rağmen çok güçlü olmayan bir sistemde bile rahatlıkla çalışıyor. Tabi ki görüş alanınızda 8-10 kişi olduğunda yavaşlamalar olacaktır ama oyunda pek fazlaca bu kadar kişiyi bir arada görmüyorsunuz.

  Oyun dıştan görünüş olmasına rağmen FPS sevenler için F1 tuşu ile gözden görünüş yapmak mümkün. Yalnız bu özelliği pek geliştirmemişler. Sanki olsunda nasıl olursa olsun gibi bir düşünce ile yapılmış. Elinizde bir silah varken bu 2 kamera arasında görüntüyü oynatırsanız silahın boyutundaki değişimi hemen fark edeceksinizdir. Aslında güzel bir özellik ama benim tavsiyem orijinal kamera ile oynamanız yönünde. Ana mönüye girdiğiniz gibi çalan müziği fark edeceksiniz ki hiçte fark edilmeyecek gibi değil. Bu müzikler Jesper Kyd'nın yönetiminde Budapeşte Senfoni Orkestrası tarafından hazırlanmış. Ne olursa olsun müzikler Hitman 2 ile inanılmaz uyum sağlamış. Videolar da diğerleri gibi nasibini almış. Açılış introsunu izlediğinizde dediğimi daha iyi anlayacaksınız. Sesler ve seslendirmeler çok yerinde olmuş. Özellikle kahramanımızı seslendiren kişi gerçekten çok iyi bir iş çıkarmış.

  Son sözler, püf noktalar

  Hitman 2 tek bir özelliği ile değil, bütün olarak gerçekten sağlam bir oyun. Bölüm olarak kısa gibi gözükse de bence tam tadında bitirilmiş oyun. Kim bilir belki de yapımcılar Hitman 3’ün yapımına başlamışlardır bile. Grafiksel olarak gözlerin bayram etmesine rağmen düşük sistemlerde bile sorunsuz çalışması çok iyi. Ayrıca görevleri kendi isteğinize göre bitirmekte heyecan verici. Bitirdikten sonra bile tekrar oynanabilir. Aynı görevi 2-3 kere yaparak çok farklı bitirme yolları bulabilirsiniz. Benim size tavsiyem herkesi öldürüp şehri ayağa kaldırmaktansa görevleri mümkün olduğunca sessiz bitirmeye çalışmanız yönünde. İnanın sessiz oynamaya çalışmak insanı çok zorlayan bir şey. Yalnız bu kadar zorlanmaya de değiyor doğrusu. Şahsen görev sonunda çıkan istatistiklerde Profesyonel yazmasını tercih ediyorum. Hitman 2 herkesin görmesi gereken bir oyun. Eminim ki beğenen oyuncular Hitman 1’in peşine düşeceklerdir.  Oyunu kurduğunuz yerdeki Hitman klasörünün içindeki Hitman2.ini(notoped ile açın sakın yedeğini almayı unutmayın eğer bastığınızda direk açılıyorsa ellemeyin)dosyasını açın. Dosyaya enableconsole 1 satırını ekleyin. Daha sonra oyunu başlattığınızda “~” tuşuna basarak konsolu açın ve şunları yazın

  god 1 - Tanrı Modu (Ölümsüzlük)
  infammo - Sınırsız silah
  giveall - Bütün Silahlar ve cephaneler
  invisible 1 – Hayalet Modu (Görünmezlik)
  IOIRULES - Ölümsüzlük
  IOIGIVES - Bütün silah ve eşyalar
  IOIHITLEIF - Tam Sağlık
  IOISLO - Slow Motion hareketler
  IOIER - Bomba modu
  IOIHITALI - Tüm modlar
  IOILEPOW - Özel atak modu
  IOIGRV - Yerçekimi modu
  IOINGUN - Tüfek modu
  IOIPOWER - Mega Enerji
  IOIEQPWEAP - Cephane verir


  Kod:
  http://turbobit.net/sw4v2be0nzpq/OYUN0517.rar.html
  Kod:
  http://www.nitroflare.com/view/D448EA745AC1421/OYUN0517.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Status
  Offline
  bsargin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yaş
  37
  Mesajlar
  2
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  364
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  teşekkürler

 3. #3
  Status
  Offline
  burakcan4545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  42
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  362
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  ya bunda da deneme suresi fln wermiyo degil mi 2 kere indirdim baska yerlerden umarım burda da olmaz!!!!!!!!!

 4. #4
  Status
  Offline
  saf1157 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  14
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  362
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  tskr.

 5. #5
  Status
  Offline
  mustafa162 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  2
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  361
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  sağolasın

Benzer Konular

 1. Silent Hill 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 160
  Son Mesaj: 13-04-2016, 16:39
 2. Silent Hill 4 The Room - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 154
  Son Mesaj: 01-09-2015, 11:03
 3. Silent Hunter III - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Tomb Raider in forum Simulasyon Oyunlar
  Cevaplar: 142
  Son Mesaj: 10-06-2015, 15:24
 4. Nancy Drew: The Silent Spy - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 12
  Son Mesaj: 21-08-2014, 16:15

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261