Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/17 1234567891011 ... SonSon
81 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2905
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 99/13
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart K. Hawk Survival Instinct - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Sürüm Adı : Survival Instinct
    Rar Şifresi : YOK
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 1 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.
    [B]
    Minimum ;
    İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
    İşlemci: Pentium 3 @ 500 MHz
    RAM: 128 MB
    Sabit Disk: 500 MB Free
    Ekran Kartı: 16 MB
    Ses Kartı: DirectX Compatible
    DirectX: 8.1
    Keyboard & Mouse
    CD/DVD Rom Drive

Önerilen ;
    İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
    İşlemci: Pentium 3 @ 800 MHz
    RAM: 128 MB
    Hard Drive: 500 MB Free
    Sabit Disk: 16 MB
    Ses Kartı: DirectX Compatible
    DirectX: 8.1
    Keyboard & Mouse
    CD/DVD Rom Drive

The Thing oyunu hoşunuza gitmişti değil mi? Kafanızda tonlarca soru işaretiyle koridorlarda ilerlemek, etrafta neler döndüğünü bilmeye çabalamak eğlenceli ve eğlenceli olduğu kadar da korkutucuydu. O zaman yanınızda dostlarınız da vardı. Her ne kadar bazen sizden şüphe de etseler, yine de yanlız olmadığınızı bilmek insana güven veriyordu. Peki yine soru işaretleriyle dolu bir ortamda, peşimizde nelerin olduğunu bilmeden dolaşsak ve bu sefer tamamen yanlız olsak neler olur? İşte bu oyunda öyle olacak. Yanlızız, kadınız ve elimizde sadece tabancamız var. Koskocaman bir adada tek başımızayız.

Kitty Hawk. Tanıştırayım, karakterimiz. Tipim değil ama yine de çekici bir kişilik. Helikopter pilotu. Ansızın bir saldırıya uğruyor ve helikopteri düşürülüyor. Bu saldırı esnasında da kocası öldürülüyor. Tek başına kalıyor ve tek silahı da tabancası. Hiçbirşeyden haberi olmadan koskocaman bir adada yanlız kalıyor. Kocasının katillerini ve kendisine düzenlenen bu saldırıyı çözmesi gerekli. İlerledikçe kafasını karıştıracak, dönüm noktası niteliğinde olaylara rastlayacak ama ilk başlarda bunların hiçbirisinden haberi yok.

Anladığınız üzere, oyun action/adventure tarzında. Şiddetten çok kafa çalıştırılması gerektiğinden bahsediyor oyunun yapımcıları. Gerçekten de öyle. Daha çok oyunun konusu ön planda ve kafanızı kullanmanız gereken tonlarca olay çıkacak karşınıza. Bu olaylardan çoğu sizi şoka sokacak nitelikteler. Artık bunlardan bahsedersem oyunun zevki kaçacaktır. Bu nedenle ağzımı sıkı tutuyorum. Oyunda tek yardımcınız silahlarınız olacak. Oyuna tek bir tabancayla başlıyorsunuz ama ilerledikçe süper silahlarınız oluyor. Otomatik tüfekler, roketatarlar, bomba atarlar falan. Gittikçe şiddetlenen bu kavgada, silahlarınız olmadan da ilerleyemeyeceksiniz, kafanız olmadan da. Pek dengeli değiller ama en çok kafanızı kullansanız daha iyi edersiniz.

Oynanabilirlik konusunda oldukça başarılı olmuş oyun. JoWood firmasından çıkan bir oyun için oldukça iyi. Tuşları mantıklı bir şekilde ayarladığınızda, zorlanmadan her işin üstesinden gelebiliyorsunuz. Karakterimizin çeştli engelleri aşmak için bir dolu hareketi var. Lara teyzesine çekmiş yani. Düşman da armut toplamıyor aynı zamanda. Yapay zeka olarak zeki sayılabilirler. En azından kendilerine doğru gelen parlak çisimlerin kurşun olduklarının bilincindeler ve kafalarını falan eğerek, olmadı kutuların arkasına saklanarak canlarını kurtarabiliyorlar. İnsan düşmanını küçümsememeli.

Grafikler son derece iyi. Full detaylarda oynadığınızda etraf gözlerinizi şenlendirecek. Bitkiler, böcekler, sulardaki yansımalar, iç mekan tasarımları, korktucu ışıklandırma... Hepsi süper yapılmışlar. Karakterler, özellikle de bizim kız oldukça detaylı. Üzerindeki herşey belli oluyor..!

Seslendirme olarak da dinamik müzikler herhalde en başarılı ve en önce bahsedilmesi gerekenler. Moda olduğu üzere başınız belaya girdğinde hemen saz heyeti konçertoya başlıyor. Silah seslendirmeleri, 4 yönden gelen efektler oldukça başarılı ve temizler. Konuşmalar iyi, aksan farkları hisedilebilir ve mantıklı olmuşlar. Bunun için de tebrik ediyorum yapımcıları.

1Ghz bir sistem ve 128Mb Ram olan bir makineye 32Mb"lık bir ekran kartı takarsak ne olur? Bu oyun tıkır tıkır çalışır tabi ki. Eğer sizde de bu ve dengi bir bilgisayar varsa, tadını çıkara çıkara bu oyunu oynayabilirsiniz. O kadar detay grafiğe karşın bu kadar yumuşak olması, iyi bir işçiliğin ürünü olduğu anlamına geliyor.

Son sözler şunlar. Bu oyun kesinlikle alınmalıdır! 3rd person oyunları ve kadın kahramanları seven herkes alsın. Bakın dikkat edin, sadece kadınları seven demedim, 3rd person kadınları seven dedim. Aha gene olmadı, neyse :)

lumo3 - Oynadığınız bölümde sınırsız hak ve maksimum cephane verir.
    3mulo - Bir sonraki bölüme atlarsınız.

Kod:
    http://letitbit.net/download/27878.27f91353d7f4706ab21987b1e0cf/OYUN0605.rar.html
    Kod:
    http://turbobit.net/9pwzm2ymdi2i/OYUN0605.rar.html
    Kod:
    http://www.nitroflare.com/view/CEDE2360284A315/OYUN0605.rar
    Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 16:12 ) değiştirilmiştir.

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    635
    Tecrübe Puanı
    21475208
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Standart Cevap: K. Hawk Survival Instinct - FULL indir - DOWNLOAD

Teşekürler eline ve emeğine sağlık...

* Oyunlarda Yaşanılan Sorunlar ve Cevapları için TIKLAYIN !

*İnternetten İndirilen Oyunların Kurulumu (Resimli Anlatım) Görmek için TIKLAYIN !

* Daemon Tools Lite Download + Kurulum + Resimli açıklama için TIKLAYIN !

* Forum Kurallarını Lütfen OKUYUN !

Status
    Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CEM
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2427
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 3/0

Ellerine,gözlerine sağlık.
    FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22

♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
    YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    SpawdeT_k^ll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.W.A.T.
    Yer
    Anatolia
    Konular
    32
    Tecrübe Puanı
    342
    Beğendim/Beğenmedim

Eline sağlık....

Status
    Postalest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    21475173
    Beğendim/Beğenmedim

eline sağlık

Sayfa 1/17 1234567891011 ... SonSon