Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/27 1234567891011 ... SonSon
131 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  55
  Mesajlar
  10.908
  Konular
  2742
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 121/24
  Given: 108/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Knights Of The Temple: Infernal Crusade - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  Sürüm Adı : İSTEK
  Rar Şifresi : YOK
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Tapınak şövalyeleri, Hıristiyanlık uğruna savaşmaya ant içmiş bir Haçlı örgütüdür. 9 şövalyenin Kudüs’te gizlice kurduğu bu örgüt, I. Haçlı Seferi’nden sonra Kudüs kralı II. Baldwin’in huzuruna çıkıp Kudüs’e gelen Hıristiyan hacıların can ve mal güvenliğine talip olduklarını belirtmişlerdir. Böylece efsanevi “Tapınak Şövalyeleri” ortaya çıkmıştır. Bu konunun ayrıntıları ise hala tartışılmaktadır, bu yüzden ayrıntıları geçelim. Oyun Enclave’in yapımcıları tarafından yapıldı. Bakalım Starbreeze kendini ne kadar geliştirmiş?

  Oyunun konusu öyle fazla tatmin edici değil. Oyuna sadece süs olsun diye konulmuş. Oyunda bir Tapınak Şövalyesini yönetiyoruz. Bir mesajcıdan çok büyük bir kötülük hakkında bilgi alıyoruz. Ayrıca bu mesajcıdan Tanrı tarafından kutsanmış bir kadının Lord Bishop tarafından kaçırıldığını da öğreniyoruz. Hemen Lord Bishop’un peşine düşüyoruz ve bu adama yaklaştıkça birçok karanlık giz ortaya çıkıyor. Bu gizler, sizi evinizden uzaklaştırıp, kutsal topraklardan geçirip, sanki bir bataklık gibi, karanlığın derinliklerine doğru yavaşça batırıyor… Batıyorsunuz, batıyorsunuz… Derken çok sıcak bir yere geliyorsunuz: Cehennem.

  Oyun üç CD’den oluşuyor. Oyunu yükledikten sonra açıp menüden New Game seçeneğini seçiyoruz. Demodan sonra bir profil yaratıp, zorluk seviyesini seçiyoruz. Bence en kolay ve en zor seviyeleri seçmeyin. Zorluk seviyesinden sonra yine demo ve oyuna başlıyorsunuz. Genelde oyunda gitmeniz gereken tek yön var. Bazen yolunuzu açmak için silahınızla tahtaları kırmak, okunuzla bazı ipleri koparmak ya da bazı bulmacalarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

  Knights of the Temple bir Hack-and-Slash oyunu. Yani karşımıza çıkan kim varsa öldürüyoruz. Bölümler boyunca karşımıza hep aynı düşmanların çıkması, hepsini aynı taktikle öldürmemiz, bölüm sonlarında da güçsüz bossların çıkması… 29 bölüm boyunca aynı şeylerin olması tabi ki çekilmiyor (Ben çektim, o ayrı konu). Bu yüzden oyunu bir günde bitirmeye çalışın, daha uzun sürerse sıkılmaya başlıyorsunuz.

  Oyunda üç tür hareket var: Kombolar, özel saldırılar ve ilahi güçler. Oyunda ilerledikçe farklı hareketler kazanıyorsunuz. Komboları yaparken tek yapmanız gereken gerekli tuşlara basmak. Özel saldırıları yaparken Tab tuşuna basılı tutup hangi özel hareketi yapacağınıza bağlı olarak bir tuşa basıyorsunuz. Bu hareketler yorgunluk derecenizi gösteren barı azaltıyor (mavi bar). Bu bar kendi kendine doluyor. İlahi güçleri yapmak için Space tuşuna basılı tutup herhangi bir tuşa basıyorsunuz. Bu güçler Mana barınızı azaltıyor (Beyaz bar). Bu barı doldurmak için de sadece öldürmeniz gerekiyor. Ayrıca ilahi güçlerin seviyesini arttırmak için oyunda karşınıza çıkan sandıklardan yararlanıyorsunuz.

  Biraz da silahlardan bahsedelim. Karşımıza 4 tür silah çıkıyor: Sword (kılıç), axe (balta), mace (gürz) ve bow (ok). Zırhsız düşmanlarınıza kılıç ve baltayla, zırhlı düşmanlarınızı gürzle daha rahat öldürebilirsiniz. Oku ise bazı bulmacaları çözmek, ulaşamadığımız düşmanlarımızı öldürmek ve bazı güçlü düşmanları yaralamak için kullanıyoruz. Bu 4 silah türünden birer tane üzerimizde taşıyabiliyoruz. Mesela yeni bir kılıç bulduğumuzda eski kılıcımızı atıyoruz.

  Karşımıza iki tür düşman çıkıyor. İnsan düşmanlar ve insan dışı düşmanlar. Son bölümlere doğru karşınıza hiç insan çıkmayacak. Son bölümde ise tek bir insanla karşılaşıp “Oh be!” diyeceksiniz: Lord Bishop. Ama Lord Bishop ile değil, onun cehennemden çağırdığı yaratıklarla savaşıyoruz ve bu savaş sizi çok sıkacak. İlk olarak ateşten, gergedana benzer bir yaratık çıkacak. Daha sonra hayalet ve ateşten şövalyeler çıkacak. Biraz uğraşırsanız başarabilirsiniz.

  Knights of the Temple’ın kontrolleri oldukça kolay. Normal saldırılarda sadece Q ve W tuşlarını kullanıyoruz. Özel saldırılarda Tab tuşuna basılı tutarak, ilahi güçlerde de Space tuşuna basılı tutarak hareketleri yapabiliyoruz. Hareket etmek için de yön tuşlarını kullanıyoruz. Fareye elimizi bile sürmüyoruz. Ama kamera açılarında büyük sorunlarla karşılaşacaksınız. Özellikle kamera açıları yüzünden düşmanınızı fark edemeyip öldüğünüzde, kendinizden geçebilirsiniz. Gözlerinizi açtığınızda çevrenizde oyunu bulamazsanız size en yakın pencereden dışarı bakın. Oyunu silmeniz de muhtemel.

  Oyunun grafiklerine çok önem verilmiş. Oyunu tam ayrıntıyla oynarsanız grafiklerdeki muhteşemlik gözünüzden kaçmayacaktır. Karakter tasarımları çok güzel olmuş. Zaten insan karakterlerde Motion-Capture tekniği kullanıldığı için insanlar gözümüze çok iyi gözüküyor. Işıklandırma ve gölgelendirmeler de bayağı güzel.

  Kaplamalar da fena sayılmaz. Oyunda en çok göze çarpan şey ise savaş animasyonları. Özel saldırıların animasyonları çok güzel. Saldıracağınız düşmana sırtınız dönük olduğunda saldırırken kullanılan animasyon en çok hoşuma gidendi. Enclave’den sonra grafiklerde büyük bir gelişme var.

  Sesler ve müzikler de oyunun puanını arttıracak etkenler. Üzerinizdeki ağır zırhınızla ilerlediğinizde, çelikler birbirine çarptığında, ok attığınızda, ilahi güçlerinizi kullandığınızda, düşmanınız hasar aldığında çıkan sesler çok gerçekçi olmuş. Müzikler de içinde bulunduğunuz duruma göre değişiyor. Savaşırken sizi aksiyona sevk eden bir müzik çalarken, sağlığınız çok azalınca dramatik bir kilise müziği çalıyor. Bu kilise müziği o kadar huzur verici ki sağlığınızı yükseltme imkanınız olsa bile kendinize böyle bir kötülük yapmak istemiyorsunuz.

  Aslında oyunun yapay zekası hakkında pek bir şey söylenemez. Karşınıza çıkan kolay düşmanların yapay zekaları çok düşükken, genelde bölüm sonlarında çıkan bossların yapay zekaları yeterli derecede. Kolay düşmanlar hareketlerini sizin hareketlerinize bağlı olarak değiştirmezken zor düşmanlar saldırı anınızda guard alıyorlar. Ayrıca bossların her biri farklı teknikler kullanarak sizi alt etmeye çalışıyorlar. Okçuların IQ’ları negatif değerlerde olmalı. Ya da okçuları körlerden seçmişlerdir. Karşınıza iki düşman çıkarsa ve birinde kılıç, diğerinde ok varsa öncelikle kılıç kullananla uğraşın. Okçular zaten bulutları vurmaya çalışıyorlar.

  Atmosferin de pek mükemmel olduğu söylenemez. Sizi havaya sokan iki şey; grafikler ile müzikler. Bu ikisi dışında sizi havaya sokacak pek bir şey yok. Grafikler sizi şöyle havaya sokuyor: Savaş animasyonları çok güzel ve siz bu animasyonları kullandıkça daha çok kullanmak istiyorsunuz. Arka fondan gelen savaş müziği de buna katılınca bir bakmışsınız, içinizde öldürme tutkusu alevlenmiş. Ama maalesef bu yetmiyor, oyunun sıkıcılığı atmosferi yerin dibine batırıyor.

  Eğer oynayacak oyun bulamıyorsanız, biraz adam öldürerek içinizi rahatlatmak istiyorsanız ya da savaş animasyonlarını çok merak ediyorsanız (!) oyunu alıp oynayın. Aksiyon hastasıysanız kesinlikle kaçırmayın. “Öldür, öldür, nereye kadar?” diyorsanız kapağına bile bakmayın.  İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000 SP4/XP SP1
  İşlemci: Pentium III 1 GHz / AMD Athlon 1 GHz
  RAM: 256 MB
  Ekran Kartı: 3D-class GeForce 3 Ti
  HDD: 2,3 GB


  Daha Etkili İlahi Güçler:
  \Knights of the Temple\Sbz1\Registry\Rpg klasöründeki RpgSkills_DivinePowers.xrg dosyasını notepad ile açın.

  -SKILL_DIVINEPOWER_HEALING
  -SKILL_DIVINEPOWER_AURA
  -SKILL_DIVINEPOWER_SHOCKWAVE

  satırlarının altında bulunan manayı azaltıp; range, damage ve force’u arttırın. Örnek:

  *Mana 1
  *Range 700
  *Damage 700
  *Force 700

  Değişiklikleri kaydedip çıkın.

  Daha Güçlü Silahlar:
  Aynı klasördeki RpgSkills_Attacks.xrg dosyasını notepad ile açın.

  -*ATTACK_MEDIUM
  -*ATTACK_Heavy

  satırlarının altındaki damage’i arttırın. Örnek:

  *ATTACK_MEDIUM
  {
  *damage 9.0
  *init 0.0

  Özel saldırılarda (Special Attacks) staminayı da ayarlamanız gerekiyor.

  -*SKILL_SPECIALATTACK1
  -*SKILL_SPECIALATTACK2
  -*SKILL_SPECIALATTACK3
  -*SKILL_SPECIALATTACK4

  satırlarının altındaki damage’i 10.0, staminayı da 5 olarak değiştirin.

  Değişiklikleri kaydedip çıkın.  Kod:
  http://letitbit.net/download/41041.4a7aa317d0a62cf7093de1986abd/OYUN0556.part1.rar.html
  http://letitbit.net/download/64800.6a23d6c0c9b01a34de78173cf976/OYUN0556.part2.rar.html
  Kod:
  http://turbobit.net/c576ei3dlzp2/OYUN0556.part1.rar.html
  http://turbobit.net/shijgqt263gi/OYUN0556.part2.rar.html
  Kod:
  http://www.nitroflare.com/view/46FBCC44BF4A3E2/OYUN0556.part1.rar
  http://www.nitroflare.com/view/FFE2C74AB9CA210/OYUN0556.part2.rar

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  Cavdarsemih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Aug 2008
  Mesajlar
  9
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  346
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Knights Of The Temple: Infernal Crusade - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  Ellerinize sağlık yine güzel bir upload..

 3. #3
  Status
  Offline
  mehmet oltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jan 2010
  Mesajlar
  65
  Konular
  6
  Tecrübe Puanı
  298
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Knights Of The Temple: Infernal Crusade - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  yeni oyunlar geliyo ne zamandır oyun gelmiyodu
  Edit:2. yorum benimmiş

 4. #4
  Status
  Offline
  itazi35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2009
  Mesajlar
  76
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  304
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Knights Of The Temple: Infernal Crusade - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  3. yorum benden elinize sağlık

 5. #5
  Status
  Offline
  PuNiSHeR_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2010
  Yer
  İzmiR
  Yaş
  21
  Mesajlar
  1.109
  Konular
  30
  Tecrübe Puanı
  858
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Knights Of The Temple: Infernal Crusade - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  Eski ama Güzel Bi oyun... Ellerine Sağlık...

Sayfa 1/27 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Lionheart: Kings Crusade - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Tomb Raider in forum Strateji (3D)
  Cevaplar: 208
  Son Mesaj: 19-11-2014, 05:51
 2. Cevaplar: 181
  Son Mesaj: 18-11-2014, 19:37
 3. Cevaplar: 87
  Son Mesaj: 18-11-2014, 18:48
 4. Cevaplar: 65
  Son Mesaj: 18-11-2014, 18:46
 5. Cevaplar: 110
  Son Mesaj: 16-11-2013, 21:55

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261