Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/124 123456789101151101 ... SonSon
620 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  25.778
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 6/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Mortal Kombat Shaolin Monks - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  [TABLE][TR][TD]Sürüm Adı[/TD][TD]:[/TD][TD] Shaolin Monks[/TD][/TR][TR][TD]Rar Şifresi[/TD][TD]:[/TD][TD] YOK [/TD][/TR][TR][TD]Crack[/TD][TD]:[/TD][TD] Mevcut [/TD][/TR][TR][TD]Dosya Türü[/TD][TD]:[/TD][TD] Sanal Sürücü [/TD][/TR][TR][TD]Max Payne[/TD][TD]:[/TD][TD] Max Payne [/TD][/TR][TR][TD]Part Sayısı[/TD][TD]:[/TD][TD] 4 (1 GB) [/TD][/TR][TR][TD]Sanal Sürücü Programı[/TD][TD]:[/TD][TD] Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın. [/TD][/TR]
  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 3870
  Ekran Kartı : 1024 mb veya 2 adet 512 mb
  İşletim Sistemi: Windows XP -Vista
  İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.4 GHz / AMD Phenom X3 2.1 GHz
  Ram: 2 GB RAM  Oyun PS2'den PC'ye çevirme bir oyundur lütfen anlatımdan anlamayan indirmesin

  PCsx2 EMULATORU

  Kod:
  http://netload.in/dateiFqh11GaERR/Pcsx2_0.9.4_Setup.rar.htm
  Burdan emulatörü indirin,ardından;

  Kod:
  http://netload.in/dateifFMXx7UZBy/pcsx2svn377.FO.Max.Payne.rar.htm
  Burdan da beta yı indirip emulatörümüzü kurduğumuz klasörün içine atın,


  Kod:
  http://netload.in/dateiu9OkHtlZ8n/bios.FO.Max.Payne.rar.htm
  http://ul.to/sh4po9/bios.FO.Max.Payne.rar
  http://filejungle.com/f/mv7wQN/bios.FO.Max.Payne.rar
  Bu adresten de biosları indirin.


  Aşağıda ki ayarlanmış emulatördür.Bunda hiçbir ayarla oynamanıza gerek yok cd/dvd rom dan iso dosyasını gösterin dosya cd/dvd yürüt deyin yeterlidir

  Download:
  Kod:
  http://netload.in/dateiNYXW1rECyk/pcsx2.FO.Max.Payne.rar.htm
  http://ul.to/osay3d/pcsx2.FO.Max.Payne.rar

  Yıllarca arcade salonlarında, parmaklarıma işkence edercesine, Mortal Kombat oyunlarını oynadıktan sonra, bilgisayarların yaygınlaşması ile, evimde işkenceye devam ettim :) Mortal Kombat Deadly Alliance ile konsola taşınan taçsız kral, Deception daki Konquest modundan sonra, yeni bir konsepte bürünmüş olarak yeniden karşımızda.

  Midway birkaç jetonlu arcade oyunundan sonra, artık devrin konsol devri olduğunu anladı ve eğer konsolara el atılmazsa Mortal Kombat `ın unutulacağının kaçınılmaz olduğunu önceden saptamayı başardı. Dolayısıyla konsolara gerekli önemi ve değeri vermeye başladı. Konsollardan önce PC yi deneyen Midway, orjinal MK oyunlarının havasını PC ye yansıtmayı başaramadı ve arcadelerin muhteşem atmosferini yakalayamadı. Fakat konsoldaki bu büyük başarısının PC deki tecrübeleriyle ilintili olduğuna inanıyorum.

  HİKAYE AYNI

  İlk Mortal Kombat turnuvasının son dövüşünde, Liu Kang ile Shang Tsung karşı karşıya gelmişlerdi ve Liu Kang üstün bir başarı (!) göstererek dünyamızı kötülüğün egemenliğinden kurtarmıştı. Fakat, Shang Tsung ve hizmetkarları, gizemli bir yer sarsıntısı ile açılan bir portaldan yararlanarak, dış dünyadan kurtulmayı başardılar. Kung Lao, gizli koruyucu, Shaolin Monks `lara (Liu Kang ve arkadaşları) parçalanan adadan kaçmalarına yardım etti. (ilk Mortal Kombat Turnuvasında Shang Tsung yenilince, büyülü olan ada parçalanmaya başlamışdı) Yani dolaylı olarak, Liu ve yandaşlarının hayatlarını kurtarmıştı. Kahramanlarımız evlerine döndüklerinde, Baraka ve Tarkatan sürüsü, (baraka ya hizmet için yaratılmış, barakanın kopyaları) Wu Shi Academy `ye (Mortal Kombat Turnuvalarını düzenleyen ve iki dünya arasındaki dengeyi sağlayan akademi) saldırdılar. Amaçları akademiyi yenerek, Mortal Kombat kurallarını değiştirmek ve dünyayı elegeçirmekti. Shaolin Monks `lar Shang Tsung istilasını savuşturmuş olsalarda, Raiden, çok derin bir komplo sezdi ve Shaolin Monks `a dışdünyaya giderek Shang Tsung `u öldürmelerini söyledi. Hikayenin geri kalanına sadece siz karar veriyorsunuz. Shaolin Monks `ların kaderi sizlerin eline geçiyor.

  OYNANILIŞ

  Hepiniz dövüş oyunlarının rutinini bilirsiniz. Bir sürü güçlü gözüken fakat hantal yada nazik görünümlü karakterler arasından bir tanesini seçersiniz, ve oyuna başlarsınız. Sırayla karşınıza giderek güçlüleşen karakterler gelmeye başlar ve siz pes edene kadar yada oyundaki tüm karakterleri dövene kadar yada en kötü ihtimalle ölene kadar oyunu oynarsınız. Mortal Kombat Shaolin Monks bu rutini camdan dışarı fırlatmış. Aslında, Mortal Kombat Shaolin Monks, özünde, bir aksiyon/macera oyunu. Fakat kombo sistemi ve düşmanları yakalamak ve fırlatmaya gelince, biraz standartlaşıyor iş. Buna ek olarak oyunun hikayesi, az öncede söylediğim gibi, ilk oyunun hikayesine birkaç şey ekleyerek yeniden düzenlenmiş hali. (tıpkı eski oyunlarda olduğu gibi) Bu nedenle Mortal Kombat serilerine yabancı olmayan insanlar, hikaye kısmına yabancı olmayacaklar.


  Aslına bakarsanız, Mortal Kombat Shaolin Monks `u, Mortal Kombat karakterlerinin normal hayatlarında ne yaptıklarını görmeniz için hazırlanmış bir oyun olarak görebilirsiniz :) (tabii ki resmi turnuvalarda dövüşmedikleri zamanlarda :D ) Oyunun ana karakterleri, Liu Kang, Kung Lao ve Shang Tsung `un ana düşmanları. Oyunda görebileceğiniz karakterlerin bazıları şunlar : Liu Kang, Kung Lao, Reptile, Shang Tsung, Raiden, Sub-Zero, Kano, Scorpion, Sonya, Johny Cage, Kitana, Goro, Shao Kahn... ve Mortal Kombat oyunlarından tanıdığınız ama şu anda benim aklıma gelmeyen :) bir kaç karaketer daha.

  Mortal Kombat Shaolin Monks u bir kenara bırakırsaki diğer tüm orjinal Mortal Kombat oyunlarında (arcadelerde olsun, konsollarda olsun) oyunun size sunduğu karakterlerin yetenekleri ile sınırlı kalmak zorundasınız. Demek istediğim, daha önceki oyunlarda, karakterlerimizin gelişimi yoktu. Elinizde ne varsa, onunla yetiniyordunuz. Fakat Mortal Kombat Shaolin Monks da karakterlerinizin ölümcüllüğünü, ve yeteneklerini oynarken geliştirme şansına sahipsiniz. Oyuna başladığınızda, standart olarak bir takım yeteneklere sahipsiniz. Belirli gruplar altında toplanmış olan bu hareketler ( kayarak yapılan hareketler, hava saldırıları, silahlar...vs) her iki karakter tarafından biliniyor. Bunlara ek olarak, karakterlerimize has ve dah önceki oyunlardan bilindik hareketler de yapıyorsunuz. Oyundaki silahları oyun içinde yerden topluyorsunuz ve bir müddet sonra, birden bire elinizden kayboluveriyor.

  FINISH YOK MU FINISH??

  Olmaz mı? :) Bir Mortal Kombat oyununu finish yapmadan o şahane fatality leri görmeden bitirirsem eğer, o oyunu alır camdan aşşağıya atar ve üzerinden ağır bir kamyonun geçmesini zevkle izlerim :) Tabii ki var. Hemde beni bile tatmin edecek cinsten, ve oldukça çeşitli. İki karakterle oynuyorsunuz ve herbir karakterin kendine özel 6 ayrı fatalitysi var. Oyunda ilerledikçe bu fatality `leri yapmayı öğreniyor ve oyun içinde istediğiniz zaman istediğiniz düşmana yapabiliyorsunuz. Yani finish yapabilmek için oyun sonundaki karakterleri beklemenize gerek yok. Oyunun ilerleyen bölümlerinde, Brutality yapma şansınız da olacak. (buda benden hediye olsun sizlere) Bu oyunda yeni bir son hareket eklenmiş. `Multality` denilen bu hareketi yaptığınız da, birçok düşmanı bir anda bertaraf edebiliyorsunuz.

  KONTROLLER

  Mortal Kombat Shaolin Monks `u kontrol bakımından tek yapan en büyük özelliği, co-op (iki kişinin aynı ekranda oynama özelliği) özelliğinin oyuna eklenmiş olması. Daha önceki hiçbir MK oyununda bu özellik yoktu. Aslına bakarsanız bu özelliği kullanabilecekleri bir oyunlarıda yoktu ama :)) oyunu bir arkadaşınızla takım halinde oynamak, sadece oyunu kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda, tek kişilik oyun moduna göre oldukça zevkli hale getiriyor. (örneğin bir liu kang ile rakibe komboya başlıyorsunuz. Sonra kombo bitiminde düşmanı havaya fırlatıyorsunuz. İşte burada takım arkadaşınız devreye giriyor ve havada sizin fırlattığınız düşmanı yakalayarak komboya devam ediyor. Bunu görmek ve arkadaşınızla birlikte o heycanı yaşamak oldukça zevkli oluyor)

  Mortal Kombat Shaolin Monks `un diğer yeniliği (kontroller açısından) aynı anda birden çok karaktere vurabilmeniz. Mesela bir düşmana kombo çekmeye başladınız. Kombonuz bitmeden arkanızdan gelen başka bir düşmana vurabiliyorsunuz. Bu hem karaterlerin hızlı hareket ederek hantallıklarından kurtarmış, hem de oyuna bolca aksiyon katmış.

  GRAFİKLER~SESLER

  Daha önceki MK oyunlarında grafşklerin pek bir önemi yoktu. Zaten halen oyunun hiç 3D olmaması gerektiğini söyleyen insanlar tanıyorum. Mortal Kombat Shaolin Monks daki grafikler, böyle bir oyun için doyurucu diyebilirim. Oldukça temiz ve düzenli görünüyor. Fakat animasyonlar gerçekten harika. Ayrıca çevreyle etkileşim ve çevre öğelerinin birbirleriyle olan ilişkileri, sizi oyunun içine çekmeyi başarıyor. Modalizasyon, işini yapıyor olsa da, detaylar biraz basit gibi geldi bana. Animasyonların bitiminde direk olarak oynamaya başlıyoruz (herhangibir yükleme ekranı yada görüntü değişikliği olmuyor) Animasyonları en iyi kalite olarak tanımlayabilirim. Zaten sinematik olarak konulmuş mükemmel... gerçekten mükemmel bir açılış videosundan sonra, ne denli başarılı bir gçiş kullanıldığını görünce, bana hak vereceksiniz.

  Eğer daha önceki MK oyunlarının müziklerini sevdiyseniz, yada içinizde biryerlerde uzak doğu müziklerini sevdiğinizi keşfettiyseniz, Mortal Kombat Shaolin Monks tam size göre. Ses efektleri oldukça iyi. Zaten Liu nun seslerine taa MK Trology den beri hayranım :)) aynı sesleri hata daha iyiylerini de duyuyorsunuz. Düşmanlarınızın homurdanması, barakanın kılıcının sesi... minik detaylarmış gibi görünse de, oyunun güzelliğine güzellik katıyor.


  SONSÖZ

  Eğer birzamanlar arcade salonlarına uğradıysanız, MK oyunlarından herhangibirini oynanamış olmanız imkansızdır bana göre. Yada bir oyun tutkunu iseniz, Mortal Kombat adını muhakkak duymuşsunuzdur. Fakat daha önce hiç Fatality yapmadıysanız, Mortal Kombat Shaolin Monks oyuna ve seriye başlamak için kötü bir seçim bana göre. Çünkü serinin diğer oyunları ile pek bir ortak yönü yok. (karakter ve hikaye dışında) Hikaye kısmı sizi tatmin etmediyse, oyunun aksiyonu kesinlikle isteklerinizi karşılayacaktır.

  Gerçekten çok çeşitli kombo sitilleri, bir dolu fatality, klasik MK karakterleri, çok çeşitli hareketler, co-op oynama imkanı... vs gibi yenilikler, artık sıradanlaşan karşılıklı dövüşlerden sıkılanlar için birebir.  YOK

  Kod:
  http://letitbit.net/download/98842.9cb5b9fe23c58f52fc0a22105ef0/OYUN0637.part1.rar.html
  http://letitbit.net/download/76313.7b91f17299140c06d43f4b4bc527/OYUN0637.part2.rar.html
  http://letitbit.net/download/02603.0c0acb6b2eb3bf309e60fdd6c798/OYUN0637.part3.rar.html
  http://letitbit.net/download/95652.93fea15ed394f6afe315cbe3cd55/OYUN0637.part4.rar.html
  Kod:
  http://turbobit.net/d9twilx36d00/OYUN0637.part1.rar.html
  http://turbobit.net/g5scwr3xudbu/OYUN0637.part2.rar.html
  http://turbobit.net/ve8ey5e4unj6/OYUN0637.part3.rar.html
  http://turbobit.net/jty6zaci7ug5/OYUN0637.part4.rar.html
  Kod:
  http://www.nitroflare.com/view/0CE586A33E7FCD4/OYUN0637.part1.rar
  http://www.nitroflare.com/view/30A5F2A3ABD2196/OYUN0637.part2.rar
  http://www.nitroflare.com/view/8E838CD28F95290/OYUN0637.part3.rar
  http://www.nitroflare.com/view/D25CFCEFF8C6F45/OYUN0637.part4.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 16:58 ) değiştirilmiştir.
  FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

  156.154.70.22

  156.154.71.22


  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
  YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  Status
  Offline
  /// M6^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2008
  Mesajlar
  48
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  342
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Mortal Kombat Shaolin Monks [PC İçin] - FULL

  eLLerine saqLık Admin'im....

 3. #3
  Status
  Offline
  Tony Montana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Yer
  Sandalyede :)
  Yaş
  26
  Mesajlar
  1.198
  Konular
  52
  Tecrübe Puanı
  272833
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Mortal Kombat Shaolin Monks [PC İçin] - FULL

  saol bende ilk gördüm şaşırdım bu oyun Pc ye çıkmadı çünkü zaten karmaşık bişey miş ben bunu ps2 de bitirdim bile tavsiye oyun ama tabi ps2 de daha zevkli oluyo oyun oynamak

 4. #4
  Status
  Offline
  TheShadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Eski Toprak
  Üyelik tarihi
  Nov 2008
  Yer
  Corusant
  Yaş
  25
  Mesajlar
  833
  Konular
  50
  Tecrübe Puanı
  21475190
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Mortal Kombat Shaolin Monks [PC İçin] - FULL

  teşekkürler....

 5. #5
  Status
  Offline
  mert_6467 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jan 2009
  Yaş
  19
  Mesajlar
  11
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  335
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Mortal Kombat Shaolin Monks [PC İçin] - FULL

  harika ya ps2 oynayacağima tum kurulumu vermişsini pc de oynarim:o:o:D:D:o:)

Benzer Konular

 1. Mortal Kombat Shaolin Monks | Oyun Açılmıyor.
  By Aydoqan74 in forum Oyun Hakkında Sorunlarınız
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 26-07-2014, 21:46
 2. ''Mortal Kombat Shaolin Monks'' oyun kurulumu problemi.
  By sousuke in forum Oyun Hakkında Sorunlarınız
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 10-07-2014, 22:24
 3. mortal kombat shaolin monks
  By surmenely in forum Oyun Hakkında Sorunlarınız
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 13-04-2014, 09:41
 4. Oyun İstek: FAHRENHEİT ve Mortal Kombat : Shaolin Monks[Bulundu]
  By heropashax in forum Oyun istek - Forum Önerileriniz
  Cevaplar: 9
  Son Mesaj: 25-02-2009, 22:17
 5. Oyun istek:Mortal kombat : Shaolin Monks [PC][Upload Edildi]
  By fb_hunter1907 in forum Oyun istek - Forum Önerileriniz
  Cevaplar: 18
  Son Mesaj: 29-01-2009, 19:05

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

mortal kombat shaolın monks ındır

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88