Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/17 1234567891011 ... SonSon
85 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2742
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 120/22
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart The Political Machine - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Sürüm Adı : 2008
    Rar Şifresi : YOK
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 1 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
    İşlemci: Pentium III 1.0 GHz
    RAM: 512 MB
    Ekran Kartı: 64 MB NVIDIA GeForce 4, ATI Radeon 8500
    Ses Kartı: DirectX compatible with 9.0C
    HDD: 1.0 GB
    DirectX 9.0C

Bu oyun, Amerika’da başkanlık seçim kampanyasını yönetebileceğiniz bir strateji oyunu.
    Oyunun amacı, 41 hafta süresince eyaletleri gezip vaatlerde bulunarak ve çeşitli politika oyunlarıyla
    mücadele ederek en az 271 koltuk sayısı elde etmek ve Beyaz Saray’ın başına geçmek.
    Tabii bütün bunları kısıtlı bir bütçe ve dayanıklılık (stamina) ile yapmak durumundasınız.

Oyunda seçime hangi adayla gireceğiniz size kalmış.
    İsterseniz tarihteki gerçek adaylardan biriyle, isterseniz kendi yaratacağınız bir adayla seçime
    katılabilirsiniz. Her adayın yeteneği değişmekte, bu nedenle adayınızı seçerken veya yaratırken
    güvenilirlik, zeka, samimiyet, deneyim vb. özelliklere dikkat etmelisiniz.
    Oyuna başlamadan önce ülkenin ekonomik durumunu, iç ve dış ilişkilerini belirleyebiliyorsunuz.

Oyun başladığında, Amerika haritası üzerindeki 41 haftalık maraton sizi beklemektedir.
    İstediğiniz eyalete gidip, orada gazete, radyo veya televizyon reklamı verebilir, konuşma yapabilir,
    seçim bürosu kurabilir, para yada politik sermaye toplayabilirsiniz. Ancak bunlardan hangisini yaparsanız yapın gücünüz azalır;
    ve o hafta için hiç gücünüz kalmadığında bir sonraki haftaya geçmek zorunda kalırsınız.
    Yeni haftaya yenilenmiş gücünüzle başlarsınız. Hangi eyalette hangi vaatlerde bulunacağınıza karar verirken dikkatli olmalısınız.
    Her eyalette demokratların, cumhuriyetçilerin ve bağımsızların ne istediğini oranlarıyla görmeniz mümkün.

Oyun sadece eyaletleri gezip vaatlerde bulunmakla bitmiyor.
    Bir de, sivil toplum kuruluşları var. Elinizdeki politik sermayeleri kullanarak bu kuruluşları
    (çevreci dernekler, Hıristiyan Konfederasyonu, kadın dernekleri vb.) kendinize çekmelisiniz. Ayrıca yine politik sermayelerinizi kullanarak-
    yardımcı elemanlar sağlayabilirsiniz. Bunlar oylarınızı artıran, rakibinizin oylarını azaltan, rakibinizin yardımcı elemanlarını yok eden,
    maliyetlerinizi azaltan elemanlardır. Bu nedenle, hem halkın taleplerine göre vaatlerde bulunmak hem de rakibinizle
    politik sermaye savaşına girmek durumundasınız. Harita üzerinde hangi eyaletlerde oylarınızın ağırlıklı olduğunu
    renkler yardımıyla görebilirsiniz. Eğer demokratsanız eyaletlerin mavileşmesi, cumhuriyetçiyseniz kırmızılaşması gerekir.

Arada sırada haritada beliren kamera simgelerinin üzerine gelip televizyona çıkarak,
    program sunucusunun size sorduğu sorulara ekrandaki şıklardan birini seçerek cevap verebilirsiniz.
    Bunlar insanların size olan güvenlerini çok fazla etkilerken, diğer başkan adayına yüklendiğinizde de rakibinize oy
    veren eyaletler tarafından hoş karşılanmayabiliyor.

41. hafta bittiğinde artık arkanıza yaslanıp seçim sonuçlarının açıklanmasını seyrediyorsunuz.
    Her eyaletin teker teker renginin belirmesinin ardından (ya mavi yada kırmızı)
    kazandığınız eyaletlerin toplam parlamenter sayısı 270’i geçiyorsa
    seçimi kazanmış kabul ediliyorsunuz.

Oyun sırasında "Campaign" haritasının üzerindeyken; CTRL'ye basılı tutarak M tuşuna basın. Böylece paranız $5,000,000 olacak.

Eyaletleri Koşturma durumu için - Oyun sırasında Ctrl+R tuşlarına basın. Eyaletlerin normalde desteklediği adayda toplanmalarını sağlarsınız.

Kod:
    http://letitbit.net/download/35783.3132c5f7869331f13f0a70161426/OYUN0736.rar.html
    Kod:
    http://turbobit.net/x3vydrz43lhq/OYUN0736.rar.html
    Kod:
    http://www.nitroflare.com/view/175C8AB43FC7DCC/OYUN0736.rar
    Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    David Villa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Tecrübe Puanı
    358
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

çok teşekkür:)

Status
    Cihanluigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    izmir
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    351
    Beğendim/Beğenmedim

daha öncede buna benzer bir oyun vardı. Sanırım Amerikadaki seçimlere paralel olarak yeni versiyonu piyasaya sürüldü. Paylaşım için teşekkürler..

bu arada oyun sorunsuz çalışıyor, indirmek isteyenlere duyurulur..

Status
    mertkan25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    351
    Beğendim/Beğenmedim

tşkler adminim

Status
    fecr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)