Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/119 123456789101151101 ... SonSon
592 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  25.778
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 6/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart The Punisher - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  Sürüm Adı : -
  Rar Şifresi : YOK
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Windows 98/ME/2000/XP

  1 Ghz Pentium III ve üstü işlemci
  128 MB RAM
  64MB ekran kartı
  2GB boş harddisk alanı


  Punisher, Marvel tarafından yaratılmış bir çizgi roman kahramanı. Uzun zaman önce unutulmaya yüz tutmuştu. Yeni yapılan sinema filmi ile tekrar canlanan Punisher’ın oyunu, filme paralel olarak aynı dönemde çıkartıldı.

  Hikayeye göre kahramanımızın ailesi, mafya tarafından katledilmiş. Bu kahramanın asıl adı Castle’dır. Punisher, yani cezalandırıcı takma adını kullanarak, tüm mafyanın kökünü kazımaya yemin etmiştir. İntikam ateşiyle yanarken, kötülere karşı aklında tek bir ceza yöntemi vardır; o da ölümdür. Oyunumuzda ise bu hayat hikayesini daha farklı bir yorumla görüyoruz. Oyuna Punisher’ın polislere teslim olmasını anlatan bir filmi seyrederek başlıyoruz. Ardından kahramanımızın ifadesi alınıyor, işlediği suçlar tek tek anlatılıyor. Bir taraftan Punisher’a karşı yapılan suçlamalar anlatılırken, bir taraftan da oyunu oynuyoruz. Başlarda küçük sokak çeteleri, oto hırsızları ve gaspçılarla uğraşırken, olaylar giderek derinleşiyor. Kendimizi bir anda yeraltı dünyasının karanlık köşelerinde buluyoruz. Kirli işlerle uğraşanları tek tek temizlerken, aynı zamanda büyük patronlara ulaşmaya çalışıyoruz. Büyük patronları temizledikçe de bu kurulu düzenin tepesindeki isimleri öğreniyoruz. Amacımız en tepeye ulaşıp Kingpin’i yok etmek. Tabi bu amacı güderken her türlü suçluyu acımasızca yok ediyoruz. Her ne kadar acımasız olsak da sivillere zarar vermekten kaçınıyoruz. Zaten Punisher’ı, çizgi romanını okuyan ya da eski oyun konsolları için yapılmış oyunlarını oynayanlar hemen hatırlayacaktır. PC için yapılan bu oyunda da tanıdık düşmanlara ve dostumuz Nick Fury’ye rastlayacaksınız.

  Oyunun görünümü ve oynanışı tıpkı Max Payne 2’ye benziyor. Aynı grafik motorunun kullanılmasına rağmen hiçbir şekilde Max Payne 2’deki grafik kalitesine ulaşılamamış. Pek üstünde çalışmadıkları belli oluyor. Böylesine güzel bir grafik motoru, daha etkili bir şekilde kullanılabilirdi. THQ yapımcıları, kaliteden çok performansa önem vermişler. The Punisher ile aynı seviyedeki bir başka oyunu karşılaştırdığınızda, göreceğiniz performans şaşırtıcı oluyor. yüzey kaplamaları ve modellemelerde fena değil. Ancak yerçekimi konusunda bir miktar hatalarla karşılaşmanız mümkün. Mesela, ne kadar yüksekten düşerseniz düşün, aynı hızla aşağı iniyorsunuz ve hiçbir şey olmuyor. Diğer bir örnekle anlatılırsa, karakterler öldüklerinde eklem yerleri tuhaf bir şekil alıyor; fakat bu pek sık olmadığından rahatsız edici değil. Karakterlerin vücut hareketleri çok sayıda yapılmış. Gizlenme, atlama, bir kutunun arkasından silahı çıkarıp ateş etme gibi çok çeşitli hareketleri yapabiliyorlar. Düşmanların eline ateş ettiğinizde silahı düşürmesi de son derece doğal yapılmış. Hareketlerden söz etmişken, bazen insanların ağızları bir anda donuyor. Bazen de konuşması gereken kişi yerine, yerde yatan bir ölünün ağzı oynayabiliyor. Genel olarak bakıldığında grafikler hakkında söylenecek pek fazla bir şey yok. Çünkü ortalama bir oyunda olmasını istediğiniz şeylerin hepsi mevcut. Pek çok hata içermesi bir eksi yanı olurken, yüksek performansı da artı bir özelliğini oluşturuyor. Duvarlardaki kurşun deliklerinin yok olmaması, patlayarak ya da yanarak ölen insanların cesetlerindeki farklılıklar gibi küçük ayrıntılar da cabası.

  Müzikler ise çeşitlilik gösteriyor. Hani, süper kahraman filmlerinde duymaya alışık olduğumuz türden müzikler olabildiği gibi, aksiyonu canlandırmayı hedefleyen ritimler de olabiliyor. Bulunduğunuz mekanı tanımlayan türde müzikler kullanılmış. Mesela, Japon mafyası yakuzalarla uğraşırken, buna uygun bir uzak doğu müziği çalması hayli ilginç. Yine de oyundaki ses efektlerinin arasında müziklerin varlığını pek hissetmiyorsunuz; özellikle de silahlar konuşmaya başladığında bunu daha iyi fark ediyorsunuz. Konuşmalara gelince; mafya elemanları sizi gördüklerinde adeta bir asker gibi haberleşiyorlar. Sorgulama sırasında çıkardıkları tuhaf sesler, suçluya acımanıza bile neden olabiliyor. Bazen de sinir bozucu sözleri ve küfürleri de öfkenizi körüklüyor. Diğer ses efektleri ise standart seviyede, pek fazla önemsenecek kadar ayrıntılı şeyler göremedim. Daha çok kötü yanları belirginleşiyor. Seslendirmelerde Rusların aksanı pek iyi yapılamamış, bunun yanında Japonların ise ana dili gibi İngilizce konuşmaları şaşırtıcı doğrusu.


  The Punisher, oynanış olarak da tıpkı Max Payne’e benziyor. Aslında bazı farklılıkları olmasa, tam anlamıyla Max Payne kopyası denilebilirdi. Yine o muhteşem atlayışları yapabiliyoruz. Silahımızla yakınlaştırma yaparak daha isabetli atışlar kaydedebiliyoruz. Oyunun en büyük ayırt edici özelliği, suçluları kendi yöntemlerinizle sorgulayabilmeniz. Yumruk, boğazını sıkma, yüzünü yere vurma ve silahla tehdit olarak dört temel sorgulama tekniğimiz var. Sorgulama sırasında bir bar çıkıyor ve fare ile aşağı yukarı yaptıkça seviyesi yükseliyor. eğer sarı alanda üç saniye tutabilirseniz sorgulamanız başarılı geçmiş ve suçluyu konuşturmuşsunuz demektir. Bu sayede kimi gizli kapıları, resimleri ve ipuçlarını öğrenebilirsiniz. Bunlar bize bazen bir cephaneliğin yerini gösteriyor, bazen de çıkış kapısını. Tabi oyunun sonlarına doğru bu sarı çizgi daha da kısalıyor ve suçluları konuşturmak zorlaşıyor. Dört temel sorgulama tekniği dışında, bölümlere göre çeşitli yerlerde özel sorgulama teknikleri de uygulayabiliyorsunuz. Bu, suçluyu bir balkondan aşağı sarkıtmak olduğu gibi, preste sıkıştırmak da olabiliyor. Tabi sorgu bittikten sonra suçluyu işkence çektirerek öldürmek size puan kaybettiriyor. Çünkü suçlu da olsalar, bu şekilde ölmeleri gerekmez. Daha iyimser davranmalı ve onları en hızlı biçimde öldürmelisiniz. Bunun için de hızlı öldürme diye bir şey eklemişler. Bu sayede ateş edemeyecek kadar yaklaştığınız birini, en hızlı biçimde etkisiz hale getirebiliyorsunuz. Hızlı öldürme teknikleri o kadar çok çeşitlikte ki, sık sık yaptığınız halde farklı şeylerle karşılaşmanız mümkün. Tabi bu kadar yaklaştıktan sonra rakibi yakalayıp kalkan olarak kullanmayı da tercih edebilirsiniz. İşiniz bittiğinde ise, ya sorgulama yapar, ya öldürür, ya bir kapıdan içeri iter ya da kaldırıp atabilirsiniz. Seçim sizin tercihinize bağlı. Tüm bunlar oyuna müthiş bir aksiyon ve eğlence katmış. Özellikle öfke modunu kullanarak beş kişinin arasına dalıp hepsini yerden yere vurmak son derece heyecan verici. Evet, insanları öldürdükçe öfkeniz çoğalıyor ve bunu kullandığınızda ekran siyah bir hal alıyor. Daha hızlı hareket edip bıçaklarınızla ortalığın temizliyorsunuz. Aynı zamanda bir miktar da enerjiniz yükseliyor.

  Menülerde de oldukça ilginç şeyler bulmak olası. Aslında menü demek çok basit olurdu. Punisher’ın kişisel apartmanı demek daha doğru olur. Gizli resimler, oyun içinde aldığınız puanları kullanarak alabileceğiniz ekstra özellikler, patronların resimleri, gazeteden alınmış haberler, silahları inceleyebileceğiniz silahlık ve daha pek çok şey bulunmakta. Aradaki geçiş efektleri de oldukça iyi yapılmış. Her bölüm sonunda aldığınız puana göre bir takım şeyler açılıyor. Hemen hemen her bölümü bitirdiğinizde, o bölümde geçen farklı modlar açılıyor. Bu modlar sayesinde, oyunun başında geçirdiğiniz süre artıyor. Tek kötü yanı ise, bu modların abartılı bir zorlukta olması. Örneğin hiç yara almadan tek bir bölümü bitirmeniz istenebiliyor. Oyunun kötü yanlarından biri de istediğiniz zaman kaydetme seçeneğinizin olmaması. Bölüm tasarımlarını akıllıca yaparak ve otomatik kayıt seçeneği ekleyerek bir nebze bu sorunu gidermişler. Ancak yine de bazı uzun bölümlerde bitişe birkaç adım kala ölmek üzücü olabiliyor.

  Oyundaki bir başka ilginç şey de karşınıza bol miktarda düşman çıkması. Adeta ordular halinde karşınıza çıkıyorlar. Her bölümde yüzlerce insan öldürüyorsunuz. Elbette çizgi roman kahramanının canlandırıldığı bir oyunun gerçekçi olmasını bekleyemezsiniz. Kısacası, The Punisher, çok iyi olmayan; ancak hızlı grafikleri ve doyurucu aksiyonuyla eğlenceli bir oyun.


  Aşağıda belirtilen bölümlerde altın madalya alarak karşılığındaki hileyi açabilirsiniz. Hileler Apartment menüsü altında görülecektir. Bir hileyi çalıştırırsanız, oyunda ilerleme şansınız olmaz.

  Lucky’s Bar bölümü – Çılgın ölümler
  ***** House – Silah ayırıcıları
  Ryker’s Island – Tek vuruşta ölüm
  Pier 74 Revisited – Sonsuz cephane
  Tüm Bölümlerde Altın Madalya – Ölümsüzlük
  Stark Towers – Şarjör değiştirmeye gerek kalmaz
  Takagi Building – Sonsuz vahşet

  Alternatif Kostümler
  Ana menüden Extras’a, oradan da Cheats bölümüne ilerleyin. Şifre ekranına aşağıdaki kodları girin.

  NAILGUN – 1980’lerin kostümü
  WOODCHIPPER – 1990’ların kostümü
  CEILINGFAN – 2000’lerin kostümü

  Her şeyi açma
  Yeni bir oyuna başlayın ve profile ismi olarak V PIRATE yazın

  Kod:
  http://letitbit.net/download/85059.8728a88350b942c2155c48978618/OYUN0750.part1.rar.html
  http://letitbit.net/download/67781.63c3077a7ffe368de0d7e12ca0ae/OYUN0750.part2.rar.html
  Kod:
  http://turbobit.net/j7je9rhtynra/OYUN0750.part1.rar.html
  http://turbobit.net/we4tc4wdwmyl/OYUN0750.part2.rar.html
  Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 19:59 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Status
  Offline
  Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Moscow
  Yaş
  32
  Mesajlar
  135
  Konular
  38
  Tecrübe Puanı
  135447
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Ynt: The Punisher Tek Link FULL

  Saol Güzel Bir Paylaşım

 3. #3
  tkeles
  tkeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart slm

  harika :D

 4. #4
  arex
  arex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  harika olmus birader

 5. #5
  forza_kenan77
  forza_kenan77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  super

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 140
  Son Mesaj: 15-08-2015, 02:34
 2. Cevaplar: 200
  Son Mesaj: 22-11-2014, 01:22
 3. Cevaplar: 54
  Son Mesaj: 18-11-2014, 18:45
 4. Cevaplar: 183
  Son Mesaj: 23-09-2014, 16:37
 5. Cevaplar: 92
  Son Mesaj: 17-11-2013, 00:12

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

cezalandırıcı oyunu indir

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261