Full Oyun

Torrent Oyun indir
Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Action-Survivor-RPG (3rd Person)

Action-Survivor-RPG (3rd Person) Action-Survivor-RPG (3rd Person)(GTA,Max Payne,Prince Of Persia...)

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-11-2009, 13:56   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: Istanbul
Mesajlar: 11.050
Konular: 2845
Yaş: 53
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 156469923
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 585
Beğendikleri: 197
Oyun Birinciliklerim Hexxagon Champion! Billards Champion!
Tournaments Won: 1

Standart Rogue Warrior - 2009 - Full - Oyun indir - Download - Yükle


: RELOADED
: www.fulloyun.com
: Rogue Warrior - 2009 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 8 (1 GB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Savaşın ortasında kalan özel timin maceraları

Oblivionnun çıkmasıyla beraber sessizliğini bozan Bethesda, 2006dan bu yana oldukça aktif bir şekilde karşıma çıkmaya başladı. Gerek yeni projeleri, gerek yaptığı dağıtımcılığı, gerekse başka aktivitelerinle resmen kendilerini iyice belli ettiler. Aslında Oblivionnun yapımında bu kadar ses ve solukları pek çıkmıyordu. Ancak oyun piyasaya dağıtıldı; arkasından Call of Cthulhunun yayımcılığı, Fallout 3 hikayeleri, Star Trek: Legacye el atmalar ve son olarak Rogue Warrior. Aslında Rogue Warrior direk olarak Bethesdanın değil, çünkü içinde Zombie Studios var. Zombie Studios, yabancı gelmesin artık size kendileri Rogue Warriorun geliştiricileri. Rogue Warrior nedir? İşte sorunun cevabı burada yatıyor.

Gerçek bir ustadan, gerçeklik dersleri

Rogue Warrior, aslında sessizlik ve taktik anlayışı iyice harmanlayıp, karşımıza getirecek olan yeni bir oyun. Ancak oldukça sağlam temellere sahip. Çünkü yapım asıl olarak Dick Marcinkoya dayanıyor. Gelelim, yapımın ciddi olarak beklentilerine ve dayandığı gerçeklere. Aslında Rogue Warrior, Marcinkonun yaşadığı tüm tecrübeleri içinde toplayan bir kitap. Dick Marcinko ise gerçek bir güvenlik uzmanı. 67 yaşındaki bu tecrübeli isim, Vietnamda hizmet etmiş. 1975 yılında SEAL Team Twoun başına getirilmiş ve bir süre Pentagonda bulunmuş. Daha sonradan Navynin ilk anti-terrör timi olan SEAL Team Sixi kurmuştur. Ayrıca güvenliği sınamak için Red Cell adında başka bir timi daha kurmuştur. Hayatında pek çok kez çatışmalara ve özel görevlere çıkan Marcinko; Air Force One dahil güvenliği oldukça sağlam görünen bir çok yerin, güvenliğini delip içeri girebilmiş gerçek bir usta. Başından geçen tüm anıları da kitabından toplamış, sonrasında kurgu ve senaryo karıştırarak bir kitap serisi yapmış.

Oyunun dinamikleri

Marcinkonun direk başına gelen bir konu Rogue Warriorda yok. Bunun yerine kurgusal olarak hazırlanmış bir senaryo var. Marcinko (Biz yöneteceğiz) ve ekibi Kuzey Koreye basit bir görev için gönderilirler. Her şey en başta kolay gözükmektedir. Sonuçta görevin amacı olan bitenleri izlemek ve bunları raporlamak. Aslında istihbarat görevi. Ekip kısa bir süre kalıp, başlarına herhangi bir şey gelmeden direk evlerine geri dönecektir. Ancak şans bu ya(!) ortada bir savaş başlıyor ve işler kızışıyor. Marcinko ve ekibi de orta öylece kalıyorlar. Bağlantı yok, yardım yok sadece tek bir amaç var; hayatta kalıp, bir an önce kaçmak.

Aslen bakıldığında herhangi bir görevimiz yok. Yapmamız gereken, cehennemden kurtulmamız olacak. Kısaca git şunu vur, bunu al, teröristi indir vs gibi bildiğimiz bir yapıya girmeyeceğiz. Bunun yerine yapımda bir özgülük olacak, ancak bunun sakın Oblivion veya Gothic 3 gibi olacağını da sanmayın. Sadece temelde bağlı kaldığımız klasik görevler yok. Senaryoda ilerledikçe karşımıza çıkacak olan engeller olacak ve yapım daha da zorlaşacak. Unutmayın, sonuçta bir savaş içindesiniz ve kimsenin acıması yok. Tarafsız bile olsanız, kimse size inanmayacaktır. Düşman düşmandır mantığı var.

Grafik nizamı

Gears of Warı oynadıysanız veya PCde Rainbow Six Vegasa biraz baktıysanız, Unreal 3ün gücünü mutlak görmüşsünüzdür. Vegastan ufak bir örnek verirsek, eğer oyunun grafiklerini düşük seviyeye bile alsanız, ciddi anlamda gerçekten güzel olduklarını görebilirsiniz. İşte Unreal grafik motoru Rogue Warriorda biraz daha geliştirilmiş şekilde karşımıza çıkacak.


Özellikle çevreyi detaylandırmada, modellemelerde ve patlama efektlerinde oldukça başarılı olan motor, Rogue Warriorda da iyi sonuç verecek gibi. Çevrenin çarpışmalardan nasibini alıp, yıkılıp döküleceğinin Unreal 3le gelen bir başka ek olduğunu da belirtelim. Bu kadar ciddi bir yapımda seslerin pas geçilmesi imkansız. Silahların gerçek seslerinden, profesyonel seslendirmelere kadar hepsi olacak.

Unreal 3ün çevre tasarımından ve etrafı çizmede başarılı olduğunu biliyorduk. Bu başarı aynı şekilde kocaman devasa haritalarla Rogue Warriorda olacak. Büyükçe haritalar var, ancak bunlar içinde kaybolacağınızı veya büyük olmalarının boş olacağını sanmayın. Tam tersine taktik yapmak, sessizce dolanmak, adamlarımızı ideal şekilde yerleştirmek vs için stratejik olacaklar. Aslında Rogue Warrior insafınıza bırakılacak. Tek başınıza veya adamlarınızla bodoslama, rakip üstüne gitmeyi unutacaksınız gibi bir kesin ifade artık yok. Şuraya Johnu göndersem, Albert koruma ateşi açsa, bende şuraya geçsem kafanızdan taktik ve plan geçebilir. İsterseniz yapabilirsiniz de, ancak bunun yanında çatışmaya hiç girmeden sessiz biçimde kaçabilir veya direk düşman tepesine binebilirsiniz. Ekibin hayatı ve kararlar sizin elinizde.

Keskin zeka

Taktik olan oyunda iyi bir yapay zeka olmazsa, en baştan kaybetmiş demektir. Bu yüzden yapay zekaya özen gösterildiği belirtiliyor (Tüm oyunlarda her zaman yapımcılar bunu der!). Adamlarımız verdiğimiz emirleri en ince ayrıntısına kadar yapacak. Sizin emir vermediğiniz bir durumda dahi, hayatta kalmak için ellerinden geleni yapacaklar. Aynı şekilde düşman yapay zekası da bundan nasibini alacak. Sakın ola ki karşınızdaki aptal sanmayın, zorlayıcı bir rakibin bizi beklediği iddia ediliyor. Yapay zekanın diğer önemli özelliği Co-op esnasında olacak. Şöyle ki Rogue Warriorda Online olarak dört kişiye kadar Co-op oynayacağız. İnsanlık hali olur ya karnınız açıktı, mutfağa gidip atıştıracaksınız diyelim. Oyundan çıkmanıza veya Bilgisayar başından ayrıldım, adamım ölür şimdi korkusuna kapılmanıza gerek yok. Adamınızın kontrolünü yapay zekaya emanet edeceksiniz ve mutfağa gideceksiniz. Bir iki şey yedikten sonra, makine başına geçtiğinizde kontrolü yeniden siz alacaksınız. Kısaca gidip gelene kadar yapay zeka sizin yerine oldukça iyi idare edecek. Zekanın böylesine oldukça iyi olacağı söyleniyor, hadi hayırlısı.

Co-op modu olur da normal Multiplayer hiç olmaz mı? Ciddi çarpışmalar meydana gelecek. Her şeyden önce yeni bir sistem var. Bu sistem haritalarda yer alacak ve üç bölümden oluşacak. İki takım kendi kısmını seçerken, üçüncüsü ise bilgisayar tarafından belirlenecek. Aslında parça veya kısım denilmesine bakmayın, bu bir çevre sistemi, bir taktik sayılabilir. Parça denilenler uzaktan atışlar veya yakın çarpışmalar olarak, hatta bazı zamanlar ikisini de içine alarak karşımıza çıkacak. Her şeyin aynı mekanlarda geçeceğini sanmayın. Sürekli aynı yerin oynanmasından dolayı canınız sıkılmayacak, çünkü yapımın özelliği yerler değişecek. Yapımcıların da en büyük kozu, oynanan hiçbir Multiplayer karşılaşmasının aynı olmayacağı ve hepsinin farklı birer tecrübe yaşatacağı cinsinden olması.

Son nokta

Dick Marcinko oyunun yapımında bulunuyor ve her daim kendisinden öneri alınıyor. Rogue Warriorun gerçekçi olması için sürekli yardımda. Zaten yazdığı senaryo ile oldukça sağlam bir atmosferi önümüze sereceği şimdiden belli. Bundan sonrası artık programcılara ve iyi bir optimizasyona düşüyor. Yapay zeka eğer dedikleri kadar da iyi olursa, yeni bir klasik bize el sallayacak. PC, X360 ve PS3 için Sonbaharda çıkacak olan oyun hakkındaki tüm sorular yanıtını elbet bulacak.İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP / Vista
İşlemci: Intel Pentium IV 3.2 Ghz
Ekran Kartı: 256 MB - DirectX 9.0c (Nvidia 7900GT / ATI Radeon X1800 )
RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
HDD: 4 GB


YOK

Link Kodu:
http://turbobit.net/spks5v2sg8tj/OYUN1299.part1.rar.html
http://turbobit.net/dct8s6f2nabw/OYUN1299.part2.rar.html
http://turbobit.net/q969b8w9x05l/OYUN1299.part3.rar.html
http://turbobit.net/t8f5a99z7gse/OYUN1299.part4.rar.html
http://turbobit.net/qyz4dm84fags/OYUN1299.part5.rar.html
http://turbobit.net/f1m2wwzaplsx/OYUN1299.part6.rar.html
http://turbobit.net/6lbs1a40pkza/OYUN1299.part7.rar.html
http://turbobit.net/y3zdi5cuw80f/OYUN1299.part8.rar.html
Link Kodu:
http://www.nitroflare.com/view/433ADF4F703616C/OYUN1299.part1.rar
http://www.nitroflare.com/view/58FBFAD2D3633D0/OYUN1299.part2.rar
http://www.nitroflare.com/view/F1D487BB4A7E73B/OYUN1299.part3.rar
http://www.nitroflare.com/view/C09B70227737A4C/OYUN1299.part4.rar
http://www.nitroflare.com/view/807A10A7D27771C/OYUN1299.part5.rar
http://www.nitroflare.com/view/53F4C9E186683DC/OYUN1299.part6.rar
http://www.nitroflare.com/view/7ABC8419DBEFB71/OYUN1299.part7.rar
http://www.nitroflare.com/view/6648333D2492E19/OYUN1299.part8.rar


İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..


Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║


Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir..
Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 26-11-2009, 13:57   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
TheLegend01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jun 2009
Mesajlar: 578
Konular: 3
Karizma
Rep Gücü : 372
Rep Puanı : 11976
Rep Seviyesi : TheLegend01 has a reputation beyond reputeTheLegend01 has a reputation beyond reputeTheLegend01 has a reputation beyond reputeTheLegend01 has a reputation beyond reputeTheLegend01 has a reputation beyond reputeTheLegend01 has a reputation beyond reputeTheLegend01 has a reputation beyond reputeTheLegend01 has a reputation beyond reputeTheLegend01 has a reputation beyond reputeTheLegend01 has a reputation beyond reputeTheLegend01 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Rogue Warrior - 2009 - Full - Oyun indir - Download - Yükle


Teşekkürler güzele benziyor

TheLegend01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2009, 13:59   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Dec 2008
Mesajlar: 34
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 269
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : Shayqo has a reputation beyond reputeShayqo has a reputation beyond reputeShayqo has a reputation beyond reputeShayqo has a reputation beyond reputeShayqo has a reputation beyond reputeShayqo has a reputation beyond reputeShayqo has a reputation beyond reputeShayqo has a reputation beyond reputeShayqo has a reputation beyond reputeShayqo has a reputation beyond reputeShayqo has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Rogue Warrior - 2009 - Full - Oyun indir - Download - Yükle


tesekkurler :D

Shayqo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2009, 13:59   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
-NAZGUL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Oct 2009
Mesajlar: 9.983
Konular: 1218
Yaş: 33
Karizma
Rep Gücü : 561152
Rep Puanı : 56053585
Rep Seviyesi : -NAZGUL- has a reputation beyond repute-NAZGUL- has a reputation beyond repute-NAZGUL- has a reputation beyond repute-NAZGUL- has a reputation beyond repute-NAZGUL- has a reputation beyond repute-NAZGUL- has a reputation beyond repute-NAZGUL- has a reputation beyond repute-NAZGUL- has a reputation beyond repute-NAZGUL- has a reputation beyond repute-NAZGUL- has a reputation beyond repute-NAZGUL- has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 8
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Rogue Warrior - 2009 - Full - Oyun indir - Download - Yükle


Saolasın admin eline sağlık.

-NAZGUL- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2009, 14:03   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
kralkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 71
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 296
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : kralkent has a reputation beyond reputekralkent has a reputation beyond reputekralkent has a reputation beyond reputekralkent has a reputation beyond reputekralkent has a reputation beyond reputekralkent has a reputation beyond reputekralkent has a reputation beyond reputekralkent has a reputation beyond reputekralkent has a reputation beyond reputekralkent has a reputation beyond reputekralkent has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Rogue Warrior - 2009 - Full - Oyun indir - Download - Yükle


Oyun grafikleri güzel.

kralkent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
2009, download, full, indir, oyun, rogue, warrior, yükle

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Rogue Trooper - Full - Oyun indir - Download - Yükle Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 201 15-08-2015 01:22
Prince Of Persia Warrior Within - Full - Oyun indir - Download - Yükle Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 832 05-05-2015 16:19
Gun Warrior: The Rider From Nowhere - Full - Oyun indir - Download - Yükle Tomb Raider Fps (First Person Shooter) 34 07-10-2014 20:15
Shadow Warrior - Full - Oyun indir - Download - Yükle Max Payne Fps (First Person Shooter) 16 24-01-2014 03:19
Full Spectrum Warrior: Ten Hammers - Full - Oyun indir - Download - Yükle Tomb Raider Action-Survivor-RPG (3rd Person) 45 16-10-2013 23:33


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:47 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258