Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                                                       "
Sayfa 1/68 123456789101151 ... SonSon
340 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  55
  Mesajlar
  10.977
  Konular
  2790
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 123/24
  Given: 110/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Rogue Warrior - 2009 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : RELOADED
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Rogue Warrior - 2009 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 8 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Savaşın ortasında kalan özel timin maceraları

  Oblivionnun çıkmasıyla beraber sessizliğini bozan Bethesda, 2006dan bu yana oldukça aktif bir şekilde karşıma çıkmaya başladı. Gerek yeni projeleri, gerek yaptığı dağıtımcılığı, gerekse başka aktivitelerinle resmen kendilerini iyice belli ettiler. Aslında Oblivionnun yapımında bu kadar ses ve solukları pek çıkmıyordu. Ancak oyun piyasaya dağıtıldı; arkasından Call of Cthulhunun yayımcılığı, Fallout 3 hikayeleri, Star Trek: Legacye el atmalar ve son olarak Rogue Warrior. Aslında Rogue Warrior direk olarak Bethesdanın değil, çünkü içinde Zombie Studios var. Zombie Studios, yabancı gelmesin artık size kendileri Rogue Warriorun geliştiricileri. Rogue Warrior nedir? İşte sorunun cevabı burada yatıyor.

  Gerçek bir ustadan, gerçeklik dersleri

  Rogue Warrior, aslında sessizlik ve taktik anlayışı iyice harmanlayıp, karşımıza getirecek olan yeni bir oyun. Ancak oldukça sağlam temellere sahip. Çünkü yapım asıl olarak Dick Marcinkoya dayanıyor. Gelelim, yapımın ciddi olarak beklentilerine ve dayandığı gerçeklere. Aslında Rogue Warrior, Marcinkonun yaşadığı tüm tecrübeleri içinde toplayan bir kitap. Dick Marcinko ise gerçek bir güvenlik uzmanı. 67 yaşındaki bu tecrübeli isim, Vietnamda hizmet etmiş. 1975 yılında SEAL Team Twoun başına getirilmiş ve bir süre Pentagonda bulunmuş. Daha sonradan Navynin ilk anti-terrör timi olan SEAL Team Sixi kurmuştur. Ayrıca güvenliği sınamak için Red Cell adında başka bir timi daha kurmuştur. Hayatında pek çok kez çatışmalara ve özel görevlere çıkan Marcinko; Air Force One dahil güvenliği oldukça sağlam görünen bir çok yerin, güvenliğini delip içeri girebilmiş gerçek bir usta. Başından geçen tüm anıları da kitabından toplamış, sonrasında kurgu ve senaryo karıştırarak bir kitap serisi yapmış.

  Oyunun dinamikleri

  Marcinkonun direk başına gelen bir konu Rogue Warriorda yok. Bunun yerine kurgusal olarak hazırlanmış bir senaryo var. Marcinko (Biz yöneteceğiz) ve ekibi Kuzey Koreye basit bir görev için gönderilirler. Her şey en başta kolay gözükmektedir. Sonuçta görevin amacı olan bitenleri izlemek ve bunları raporlamak. Aslında istihbarat görevi. Ekip kısa bir süre kalıp, başlarına herhangi bir şey gelmeden direk evlerine geri dönecektir. Ancak şans bu ya(!) ortada bir savaş başlıyor ve işler kızışıyor. Marcinko ve ekibi de orta öylece kalıyorlar. Bağlantı yok, yardım yok sadece tek bir amaç var; hayatta kalıp, bir an önce kaçmak.

  Aslen bakıldığında herhangi bir görevimiz yok. Yapmamız gereken, cehennemden kurtulmamız olacak. Kısaca git şunu vur, bunu al, teröristi indir vs gibi bildiğimiz bir yapıya girmeyeceğiz. Bunun yerine yapımda bir özgülük olacak, ancak bunun sakın Oblivion veya Gothic 3 gibi olacağını da sanmayın. Sadece temelde bağlı kaldığımız klasik görevler yok. Senaryoda ilerledikçe karşımıza çıkacak olan engeller olacak ve yapım daha da zorlaşacak. Unutmayın, sonuçta bir savaş içindesiniz ve kimsenin acıması yok. Tarafsız bile olsanız, kimse size inanmayacaktır. Düşman düşmandır mantığı var.

  Grafik nizamı

  Gears of Warı oynadıysanız veya PCde Rainbow Six Vegasa biraz baktıysanız, Unreal 3ün gücünü mutlak görmüşsünüzdür. Vegastan ufak bir örnek verirsek, eğer oyunun grafiklerini düşük seviyeye bile alsanız, ciddi anlamda gerçekten güzel olduklarını görebilirsiniz. İşte Unreal grafik motoru Rogue Warriorda biraz daha geliştirilmiş şekilde karşımıza çıkacak.


  Özellikle çevreyi detaylandırmada, modellemelerde ve patlama efektlerinde oldukça başarılı olan motor, Rogue Warriorda da iyi sonuç verecek gibi. Çevrenin çarpışmalardan nasibini alıp, yıkılıp döküleceğinin Unreal 3le gelen bir başka ek olduğunu da belirtelim. Bu kadar ciddi bir yapımda seslerin pas geçilmesi imkansız. Silahların gerçek seslerinden, profesyonel seslendirmelere kadar hepsi olacak.

  Unreal 3ün çevre tasarımından ve etrafı çizmede başarılı olduğunu biliyorduk. Bu başarı aynı şekilde kocaman devasa haritalarla Rogue Warriorda olacak. Büyükçe haritalar var, ancak bunlar içinde kaybolacağınızı veya büyük olmalarının boş olacağını sanmayın. Tam tersine taktik yapmak, sessizce dolanmak, adamlarımızı ideal şekilde yerleştirmek vs için stratejik olacaklar. Aslında Rogue Warrior insafınıza bırakılacak. Tek başınıza veya adamlarınızla bodoslama, rakip üstüne gitmeyi unutacaksınız gibi bir kesin ifade artık yok. Şuraya Johnu göndersem, Albert koruma ateşi açsa, bende şuraya geçsem kafanızdan taktik ve plan geçebilir. İsterseniz yapabilirsiniz de, ancak bunun yanında çatışmaya hiç girmeden sessiz biçimde kaçabilir veya direk düşman tepesine binebilirsiniz. Ekibin hayatı ve kararlar sizin elinizde.

  Keskin zeka

  Taktik olan oyunda iyi bir yapay zeka olmazsa, en baştan kaybetmiş demektir. Bu yüzden yapay zekaya özen gösterildiği belirtiliyor (Tüm oyunlarda her zaman yapımcılar bunu der!). Adamlarımız verdiğimiz emirleri en ince ayrıntısına kadar yapacak. Sizin emir vermediğiniz bir durumda dahi, hayatta kalmak için ellerinden geleni yapacaklar. Aynı şekilde düşman yapay zekası da bundan nasibini alacak. Sakın ola ki karşınızdaki aptal sanmayın, zorlayıcı bir rakibin bizi beklediği iddia ediliyor. Yapay zekanın diğer önemli özelliği Co-op esnasında olacak. Şöyle ki Rogue Warriorda Online olarak dört kişiye kadar Co-op oynayacağız. İnsanlık hali olur ya karnınız açıktı, mutfağa gidip atıştıracaksınız diyelim. Oyundan çıkmanıza veya Bilgisayar başından ayrıldım, adamım ölür şimdi korkusuna kapılmanıza gerek yok. Adamınızın kontrolünü yapay zekaya emanet edeceksiniz ve mutfağa gideceksiniz. Bir iki şey yedikten sonra, makine başına geçtiğinizde kontrolü yeniden siz alacaksınız. Kısaca gidip gelene kadar yapay zeka sizin yerine oldukça iyi idare edecek. Zekanın böylesine oldukça iyi olacağı söyleniyor, hadi hayırlısı.

  Co-op modu olur da normal Multiplayer hiç olmaz mı? Ciddi çarpışmalar meydana gelecek. Her şeyden önce yeni bir sistem var. Bu sistem haritalarda yer alacak ve üç bölümden oluşacak. İki takım kendi kısmını seçerken, üçüncüsü ise bilgisayar tarafından belirlenecek. Aslında parça veya kısım denilmesine bakmayın, bu bir çevre sistemi, bir taktik sayılabilir. Parça denilenler uzaktan atışlar veya yakın çarpışmalar olarak, hatta bazı zamanlar ikisini de içine alarak karşımıza çıkacak. Her şeyin aynı mekanlarda geçeceğini sanmayın. Sürekli aynı yerin oynanmasından dolayı canınız sıkılmayacak, çünkü yapımın özelliği yerler değişecek. Yapımcıların da en büyük kozu, oynanan hiçbir Multiplayer karşılaşmasının aynı olmayacağı ve hepsinin farklı birer tecrübe yaşatacağı cinsinden olması.

  Son nokta

  Dick Marcinko oyunun yapımında bulunuyor ve her daim kendisinden öneri alınıyor. Rogue Warriorun gerçekçi olması için sürekli yardımda. Zaten yazdığı senaryo ile oldukça sağlam bir atmosferi önümüze sereceği şimdiden belli. Bundan sonrası artık programcılara ve iyi bir optimizasyona düşüyor. Yapay zeka eğer dedikleri kadar da iyi olursa, yeni bir klasik bize el sallayacak. PC, X360 ve PS3 için Sonbaharda çıkacak olan oyun hakkındaki tüm sorular yanıtını elbet bulacak.  İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP / Vista
  İşlemci: Intel Pentium IV 3.2 Ghz
  Ekran Kartı: 256 MB - DirectX 9.0c (Nvidia 7900GT / ATI Radeon X1800 )
  RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
  HDD: 4 GB


  YOK

  Kod:
  http://turbobit.net/spks5v2sg8tj/OYUN1299.part1.rar.html
  http://turbobit.net/dct8s6f2nabw/OYUN1299.part2.rar.html
  http://turbobit.net/q969b8w9x05l/OYUN1299.part3.rar.html
  http://turbobit.net/t8f5a99z7gse/OYUN1299.part4.rar.html
  http://turbobit.net/qyz4dm84fags/OYUN1299.part5.rar.html
  http://turbobit.net/f1m2wwzaplsx/OYUN1299.part6.rar.html
  http://turbobit.net/6lbs1a40pkza/OYUN1299.part7.rar.html
  http://turbobit.net/y3zdi5cuw80f/OYUN1299.part8.rar.html
  Kod:
  http://www.nitroflare.com/view/433ADF4F703616C/OYUN1299.part1.rar
  http://www.nitroflare.com/view/58FBFAD2D3633D0/OYUN1299.part2.rar
  http://www.nitroflare.com/view/F1D487BB4A7E73B/OYUN1299.part3.rar
  http://www.nitroflare.com/view/C09B70227737A4C/OYUN1299.part4.rar
  http://www.nitroflare.com/view/807A10A7D27771C/OYUN1299.part5.rar
  http://www.nitroflare.com/view/53F4C9E186683DC/OYUN1299.part6.rar
  http://www.nitroflare.com/view/7ABC8419DBEFB71/OYUN1299.part7.rar
  http://www.nitroflare.com/view/6648333D2492E19/OYUN1299.part8.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir.

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  TheLegend01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jun 2009
  Mesajlar
  567
  Konular
  3
  Tecrübe Puanı
  440
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Rogue Warrior - 2009 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Teşekkürler güzele benziyor

 3. #3
  Status
  Offline
  Shayqo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Mesajlar
  32
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  338
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Rogue Warrior - 2009 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  tesekkurler :D

 4. #4
  Status
  Offline
  -NAZGUL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Oct 2009
  Yaş
  35
  Mesajlar
  9.853
  Konular
  1218
  Tecrübe Puanı
  561216
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 1/1
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Rogue Warrior - 2009 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Saolasın admin eline sağlık.

 5. #5
  Status
  Offline
  kralkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  70
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  365
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Rogue Warrior - 2009 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Oyun grafikleri güzel.

Sayfa 1/68 123456789101151 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Shadow Warrior - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 17
  Son Mesaj: 14-10-2016, 09:35
 2. Full Spectrum Warrior: Ten Hammers - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 46
  Son Mesaj: 18-12-2015, 14:01
 3. Rogue Trooper - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 201
  Son Mesaj: 15-08-2015, 01:22
 4. Prince Of Persia Warrior Within - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 832
  Son Mesaj: 05-05-2015, 16:19
 5. Gun Warrior: The Rider From Nowhere - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 34
  Son Mesaj: 07-10-2014, 20:15

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33