Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Action-Survivor-RPG (3rd Person)

Action-Survivor-RPG (3rd Person) Action-Survivor-RPG (3rd Person)(GTA,Max Payne,Prince Of Persia...)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-01-2012, 14:39   #76 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 231
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : djxox has a reputation beyond reputedjxox has a reputation beyond reputedjxox has a reputation beyond reputedjxox has a reputation beyond reputedjxox has a reputation beyond reputedjxox has a reputation beyond reputedjxox has a reputation beyond reputedjxox has a reputation beyond reputedjxox has a reputation beyond reputedjxox has a reputation beyond reputedjxox has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Saints Row: The Third - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

oyunu oynadık bitirdik anca buraya gelmiş
djxox isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2012, 14:57   #77 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 163
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : ahmet_baltaci is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Saints Row: The Third - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

oyun bende var reklam olmasın lütfen ban atmayın *******in sitesinden indirdim güzel hatta manyak bir oyun 1 video alıntı olmasaydı destek yapardım ama
ahmet_baltaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2012, 16:03   #78 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 103
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : sanalstatic is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

teşekkürler
sanalstatic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2012, 16:25   #79 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

EMREKNIGHT44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : -85246
Rep Seviyesi : EMREKNIGHT44 is infamous around these partsEMREKNIGHT44 is infamous around these partsEMREKNIGHT44 is infamous around these partsEMREKNIGHT44 is infamous around these partsEMREKNIGHT44 is infamous around these partsEMREKNIGHT44 is infamous around these partsEMREKNIGHT44 is infamous around these partsEMREKNIGHT44 is infamous around these partsEMREKNIGHT44 is infamous around these partsEMREKNIGHT44 is infamous around these partsEMREKNIGHT44 is infamous around these parts
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
hans_molger´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
şimdi hocam onu bunu anlamam 2 gb ram windows 7 de kasar diyosun. benm sistem windows xp ve 2 gb ram rahatlatiyor cogu pcleere göre iyi ekran kartini 1gb 256 bit taktim yine aynii all sana 4 gb ram 1 gb ekran karti yaptim gene ayniii ! ben int cafeciyim.ben oyunsalş bişey war dediysem oyunsalll ! baska bi sorunu war bunun hata raporu vermemesii lazimm.
Microsoft Net Framework 4.0
Microsoft Games of windows LIVE-Redistributable
Microsoft Visual C++ 2005 , 2008 ve 2010 paketleri
Nvidia Physics
Open Al
Steam
Unreal Engine3 Redist
gibi ek programları yükledim.
Şimdiki oyunların ne isteyeceği belli değil ki.
Hans XP yazdığına bakma sen. XP de çalışmayabilir.
Mahsus yapıyorlar millet yazılımını ve donanımını yenilesin diye.
İnternet kafede oynatılacak bir oyun değil bu bence.
Görevler uzun. Bi de şöyle bişey tespit ettim bazı oyunlarda.
Eğer K-lite media codec paketi yüklü ise oyun çalışmıyor.
veya Ati Radeon ekran kartlarında "Triple buffering" yani OPEN GL in 3 lü ara belleğe aldırması açıksa da çalışmayabiliyor.
Boşver dert edilcek bi oyun değil. COD MW3 ü ve BF3 yükle makinelerine millet bayram etsin.
EMREKNIGHT44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2012, 17:18   #80 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

hans_molger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 230
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : hans_molger has a reputation beyond reputehans_molger has a reputation beyond reputehans_molger has a reputation beyond reputehans_molger has a reputation beyond reputehans_molger has a reputation beyond reputehans_molger has a reputation beyond reputehans_molger has a reputation beyond reputehans_molger has a reputation beyond reputehans_molger has a reputation beyond reputehans_molger has a reputation beyond reputehans_molger has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
EMREKNIGHT44´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Microsoft Net Framework 4.0
Microsoft Games of windows LIVE-Redistributable
Microsoft Visual C++ 2005 , 2008 ve 2010 paketleri
Nvidia Physics
Open Al
Steam
Unreal Engine3 Redist
gibi ek programları yükledim.
Şimdiki oyunların ne isteyeceği belli değil ki.
Hans XP yazdığına bakma sen. XP de çalışmayabilir.
Mahsus yapıyorlar millet yazılımını ve donanımını yenilesin diye.
İnternet kafede oynatılacak bir oyun değil bu bence.
Görevler uzun. Bi de şöyle bişey tespit ettim bazı oyunlarda.
Eğer K-lite media codec paketi yüklü ise oyun çalışmıyor.
veya Ati Radeon ekran kartlarında "Triple buffering" yani OPEN GL in 3 lü ara belleğe aldırması açıksa da çalışmayabiliyor.
Boşver dert edilcek bi oyun değil. COD MW3 ü ve BF3 yükle makinelerine millet bayram etsin.

o dedigin oyunlar zaten war makinalarda ben bunu kendim oynucam anamakinada.sirf merakimdan
hans_molger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
2011, download, full, indir, oyun, row, saints, yükle

Seçenekler
Stil