Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/35 1234567891011 ... SonSon
172 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CEM
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2382
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 4/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Sürüm Adı : -
    Rar Şifresi : www.fulloyun.com
    Crack : Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 1 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

İşletim Sistemi: Windows 95 OSR2/98/ME/2000/XP
    İşlemci: Pentium II or Athlon class 350 MHz
    RAM: 64MB
    16 MB 3-D full OpenGL support
    4x CD-ROM drive
    HDD: 665 MB

Sizi koruyabiliriz Leydim ama biz bile koca bir ordu ile başa çıkamayız.

Bardan içeriye girdiğinde barmenin iki küçük çocuğunun nefesleri kesildi. Yüzündeki kahverengi sakallar ve dalgalı sayılabilecek saçları ile hiç de hikayelerde anlatıldığı gibi değildi. Fakat belindeki bir ışın kılıcı idi. İşte bundan emindiler. Adamın yanına yaklaştılar. Dikkat çekmenin ne yazık ki bu adamın istediği son şey olduğunu ikisi de bilmiyordu. Bayım siz bir Jedi Şövalyesi misiniz? diye sordu birden bardaki tüm avcıların sakallı adama bakmalarına sebep olarak. Sakallı adam Hayır evlat ben yalnızca buraya bir şeyler içmeye gelen bir taşımacayım dedi ve çocuğun belindeki ışın kılıcını kemerden merakla çıkardığını görüp çocuğun eline hafifçe vurup kılıcı saklamaya çalıştı. Peki ya bu ışın kılıcı nedir? dedi çocuk. Sakallı adam Pekala daha önce hiç ışın kılıcı olan bir taşımacı görmediniz mi? dedi tedirgin bir şekilde ve etrafına kaçamak bir bakış attı. Barda ki kimse görmemişti. Çocukları kenara çekti. Işın kılıcının vızıldayarak açılması ile bardaki 20 ye yakın avcıyı aynı anda ayağa kaldırmıştı. Sakallı adam çok hızlıydı. Bir taşımacı için fazla hızlı. Çok yükseğe sıçrıyordu. Normal bir insanın sıçraması olanaksızdı. Işın kılıcını inanılmaz bir ustalıkta kullanıyordu. Avcı silahlarından çıkan her bir lazer ışını kılıçtan geri dönüyordu. Çoğu çıktıkları yere geri dönüyor ve avcıları teker teker yere seriyordu. Bir taşımacı için fazla iyiydi.

Beş dakika sonra geriye canlı olarak yalnızca bir köşede taşımacıyı izleyen iki çocuk ve barmen kalmıştı. Işın kılıcı usta ellerin arasında tekrar vızıldayarak kapandı. Adam arkasını dönerek bardan çıkmaya hazırlanırken çocuklar tekrar seslendi. Hey bayım siz gerçektende bir Jedi değil misiniz? dediler. Sakallı adam gülerek cevap verdi. Hayır çocuklar ben yalnızca Hollywood un, Japonların samuraylarına nispet yaparcasına ortaya çıkardıkları, inanılmaz bir reklam bütçesine sahip modern kimonolar giyen ve elinde Japon Mitolojisindeki abartı kılıçların makyajlanmış modelini bulunduran sıradan biriyim. Ayrıcada abartının yerinde kullanıldığında kültürel açıdan ne büyük bir güç olduğunun da kanıtıyım. Ben sinema filminin senaryosunu her yaştan kesime tabak,çanak,oyuncak ve bilgisayar oyunları satmak için değiştirip sanatını sektöre dönüştüren bir yönetmenin hayal gücünden çıkma, kendi hafif felsefelerinin boşluğuna sahip bir savaşçı mezhebin çarpık bir yansımasıyım. Sakallı adam bir an durup düşündü. Daha sonra söyleyeceklerini tamamlamak için derin bir nefes aldı. Çocuklar haklısınız, sanırım ben bir Jedi yım. dedi. Çocuklar birbirlerine baktılar ve adam barın kapısından çıkıp giderken kafalarında hala bir sürü kuşku vardı. Hollywood da neresiydi. Daha önce duymadıklarına emindiler.

May The Force Be With You
    Lucas Arts oyun işinde ne kadar büyük paralar döndüğünü anlayalı çok oluyor. Fakat bunun olumsuz sonuçlarına genelde bizler katlanıyoruz. Örneğin bir dönem Star Wars: Episode 1den sonra çıkan bir-iki oyun haricinde öyle saçma sapan ve emekten yoksun oyunlar çıkarttılar ki içlerinden bir tanesi zekanızla alay eden bir puzzle oyunuydu ki hala hatırladıkça içim kalkar. Fakat işin bir de diğer boyutu var. Lucas Arts Star Wars evrenini konu alan ciddi bir proje ile karşımıza gelse biz oyun severleri oldukları yerde kilitler ve tam anlamıyla bizi o oyunun esiri yapar. İşte STARWARS JEDI KNIGHT 2: JEDI OUTCAST ( yazının geri kalanında ST:J2O olarak geçecektir.) içinde bu başyapıt mertebesine girebilecek oyunlardan diyebiliriz. Oyun o kadar güzel ve sizi Star Wars evrenine öyle bir sokuyor ki gerçek yaşamdaki kişiliğinize dönmek oldukça zamanınızı alıyor. ( Az önce söylediğim cümleyi kayıtlardan çıkarsak mı acaba. Yani Fatih Altaylı nın programında bu oyunun gençlerin akıl sağlığı üzerine deli saçması bir tartışmaya konu olması ülkem gençliği için ciddi şekilde üzülmeme sebebiyet verir.) Şimdi nedir bu oyunu bu kadar güzel yapan bir bakalım.

Oyunun konusu kısaca şöyle. Kyle Katarn Jedi ların güçlerinin kaynağı olan Jedi Valleyi koruması sırasında gücün karanlık tarafına geçmeye zorlanmış, bunun önüne geçmek içinde Jedi güçlerini tamamen bırakmış ve günü kurtarmış eski bir Jedi Şövalyesidir. Aradan uzun zaman geçmiş ve Kyle İmparatorluk güçlerinin karşısında duran Cumhuriyetçilere katılmıştır. Bir gün rutin devriyelerinin tam ortasında yakın bir koloniden sıra dışı bazı mesajlar alınır ve araştırmaları için Kyle Katarn ve ortağı Jan görevlendirilir. Tabii bölümleri geçtikçe daha dallanıp budaklanan bir senaryo var ortada.

Öncelikle oyunu yapan ekip gerçektende Star Wars evrenini zihninde çok güzel sindirmiş oldukça yetenekli bir ekip. Yaratılan dünya sizi var olan bir atmosferin yaşayan mimarisi içinde gerçek bir Jedi Şövalyesi olmaya davet ediyor. Bunda tabii ki oyunun içinde kullanılan teknolojik detayların büyük etkisi var. Fakat oyunu gerçekten yapmak istemenin ve yapımcıların içindeki Star Wars coşkusunun da oyun içinde size bulaştığını hissedeceksiniz. Peki bunun haricinde oyunu güzel yapan teknik detaylar nedir.

Dark Side
    İlk başta grafikler.Grafikler Quake 3 motorunu temel olarak kullanıyor ve mekan yaratmada oyunun yapımcılara ne gibi olanaklar sağladığı da ortada. Star Wars evreninin inanılmaz güzellikteki mimari çeşitliliği oyunda sonuna kadar kullanılmış. Her şey bu evrenin severlerini tatmin edecek şekilde hazırlanmış ve bana kalırsa çoğunuz bundan da fazlasını oyunun içinde bulacaktır. Oyun içindeki kaplamalar oldukça güzel ve yeterli. Belki de oyunun grafik açıdan alabileceği tek eleştiri karakterlerin kaplamalarındaki yer yer rahatsızlık uyandırıcı renk bozuklukları olacaktır. Yalnız bana kalırsa bu da o kadar önemli değil. Çünkü karakter modellemeleri gerçekten başarılı olduğundan bunlar kadı kızındaki detaysal kusurlardan başka bir şeymiş gibi gelmiyor gözünüze. Tabii ki ışık ve patlama efektlerinde Quake 3 motoruna güvendiğiniz kadar ST:J2O yada güvenmeniz mantıklı olacaktır.

Sesler ise tam anlamıyla bir Lucas Arts kalitesi taşıyor. Bölümlere göre değişen ve zaman zaman da John Williams ın ustalık kokan Star Wars soundtrack inden de izler taşıyan çok geniş ve kaliteli bir müzik yelpazesi var oyunun. Seslerde tam anlamıyla mükemmel. Her FPS de kendini tekrarlayan bazı seslere bu oyunda da rastlıyorsunuz. Fakat bunun dışında ışın kılıcının açılarken çıkardığı ve tüylerinizi diken diken eden o vızıltı sesi ya da imparatorluk güçlerinin kullandığı silahların çıkardığı o aşikar ses sizleri oyuna bir parça daha bağlıyor.

Kontroller için şu söylenebilir. Bir Jedi Şövalyesini kontrol etmeyi öğrenmek en fazla bir saatinizi alır. Zaten Jedi olmak için oyunun sanki silahları tanıtmak için konulmuş olan ilk üç bölümünü geçmeniz icap ediyor. Bu bölümler ilginç bir ironiye sahip çünkü sözü geçen ilk üç bölümden sonra ışın kılıcınızı alıyorsunuz ve açıkçası diğer silahlar tüm o animasyonlarına rağmen artık hiç de cazip gelmiyorlar ve bölüm sonuna kadar birkaç istisnai durum hariç hep ışın kılıcınızı kullanıyorsunuz. Jedi güçlerinizi aldıktan sonra özel güçlerinizi kullanmak için bazı kısa yol tuşları mevcut. Belki o süre zarfı içinde bu kısa yol tuşlarına alışmak biraz karmaşık gelebilir. Ama bunu da f tuşuna en çok kullandığınız gücü atayarak halledebilirsiniz. Ayrıca oyunda bir çok farklı puzzle var. Hepsi aslında kapının öbür tarafına geçmekle ilgili ve bazen ciddi şekilde uğraştırabiliyorlar. Eğer bir kapıyı açacak doğru yolu bulamaz ya da benzeri bir şey olursa hemen bilgisayarın başından kalkın. Bir süre sonra sakin kafayla oturduğunuzda emin olun çözüme daha çabuk ulaşacaksınız. Aksi takdirde benim gibi yüksek sesle küfür edip alt komşunuzla mahalle kavgası edersiniz :)

Atmosfer için ise tek söylenebilecek şey var o da kusursuz. Bu oyunu aldığımdan beri duyu organlarımın tamamı beni bu oyun için terk etti. Yalnızca bu oyunun başındayken işlevselliklerini sergiliyorlar. Elimde oynanmayı bekleyen Heroes 4 var ama inanın benim için tamamiyle arka planda kaldı. Yani Heroes 4 ile atmosfer açısından yarış eden bir oyunun meziyetleri oldukça aşmıştır benim açımdan. Tüm o özel Jedi güçleri, ışın kılıcınızın etrafı gece mavisinde parlatması, bunların hepsi kendinizi bir Jedi gibi hissetmenizi sağlıyor ve inanın sadece bu tecrübeyi yaşamak için bile bu oyun alınır. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim, ışın kılıcınızı almak için Jedi ların tapınağında Luke Skywalker ı ziyaret ediyorsunuz. Ben bu tanıdık simayı sanki kırk yıllık dostummuş gibi görünce inanılmaz sevindim ve resmen duygulandım. Bu tür detaylarda oyunu sağlamlaştıran unsurlar arasında. Hatta bir bölümde de Luke Skywalker ile... Pardon sustum.

Özetlemek gerekirse ST:J2O bu sene çıkan ve tahminen de çıkabilecek en iyi 3 FPS den biri. Bazen çıldırtan ama çözümü aslında yanı başınızda duran bilmeceleri haricinde çok güzel bir oyun. Tüm Star Wars fanatikleri zaten alacaklardır fakat Star Wars evrenini sevmeyenler içinde bana kalırsa zevkle oynanabilecek tarzda bir oyun. Bu arada Star Wars: Episode 2 filminin çıkmasına az bir zaman kaldı ama oyunları ile ilgili ciddi bir haber dolaşmadı etrafta. Biz sizler için bunu araştırıyoruz fakat bu pek hayra alamet değil sanıyorum ki.

Oyun esnasında Shift ve " tuşlarına aynı anda basıp konsolu açın. "devmapall" yazıp hile modunu aktif hale getirin. Ardından aşağıdaki hile kodlarını konsol penceresinde girin:

god - Ölümsüzlük verir
    noclip - No Clip (Duvarlardan geçebilme) Modu
    give all - Tüm silahları verir
    notarget - Görünmezlik verir
    undying - Sağlığınızı 999 yapar
    timescale # - Oyunun hızını değiştirir (Normal değeri 1'dir)
    give ammo - Cephanenizi doldurur
    give health - Sağlığınızı doldurur
    give armor - Zırhınızı doldurur
    give force - Force bar'ınızı doldurur
    give inventory - Tüm eşyaları verir
    give batteries - Enerji bar'ınızı doldurur
    force_heal - Force Heal yeteneğini verir
    drive_atst - AT-ST verir
    atst_death - Tüm AT-ST'leri yok eder
    give weaponnum # - Belirtilen numaraya denk gelen silahı verir
    item spawn [eşya ismi] - Belirtilen eşyayı verir
    g_saberrealisticcombat - Savaş efektlerini gerçekçi yapar
    thereisnospoon - Ölüm sahnelerini ağır çekimde gösterir
    npc kill all - Tüm NPC'leri öldürür
    sabercolor <1-5> - Işın kılıcınızın rengini, belirtilen numaraya denk gelen renge dönüştürür
    levelshot - Konsol penceresini kapatarak ekran görüntüsü alır
    screenshot - Konsol penceresiyle birlikte ekran görüntüsü alır
    r_showtris ! - Görüş efektini değiştirir
    setviewpos [x] [y] [z] - Kamerayı belirtilen koordinatlara yerleştirir

npc spawn [NPC ismi] - Belirtilen NPC'yi yaratır
    npc kill [NPC adı] - Belirtilen NPC türünü yok eder

NPC isimleri:
    desann
    imperial
    jan
    jedi
    jedi2
    jedi_trainer
    kyle
    lando
    luke
    rebel
    reborn
    reborn_acrobat
    reborn_boss
    reborn_fencer
    stofficer
    stormtrooper
    swamptrooper
    tavionSubmitted by - Opiate

map [bölüm ismi] - Belirtilen bölümü açar. Bölüm isimleri:

kejim_post
    kejim_base
    artus_mine
    artus_detention
    artus_topside
    valley
    yavin_temple
    yavin_trial
    ns_streets
    ns_hideout
    ns_starpad
    bespin_undercity
    bespin_streets
    bespin_platform
    cairn_bay
    cairn_assembly
    cairn_reactor
    cairn_dock1
    doom_comm
    doom_detention
    doom_shields
    yavin_swamp
    yavin_canyon
    yavin_courtyard
    yavin_final
    pit
    ctf_bespin
    ctf_imperial
    ctf_ns_streets
    ctf_yavin
    duel_bay
    duel_jedi
    duel_pit
    duel_carbon
    ffa_bespin
    ffa_deathstar
    ffa_imperial
    ffa_ns_hideout
    ffa_ns_streets
    ffa_raven
    ffa_yavin

Force yeteneklerini almak için aşağıdaki komutları kullanın. Force yeteneklerini 1'den 3. level'a kadar alabilirsiniz.

setForceAll
    setForceJump <1-3>
    setSaberThrow <1-3>
    setForceHeal <1-3>
    setForcePush <1-3>
    setForcePull <1-3>
    setForceSpeed <1-3>
    setForceGrip <1-3>
    setForceLightning <1-3>
    setMindTrick <1-3>
    setSaberDefense <1-3>
    setSaberOffense <1-3>

Kod:
    http://letitbit.net/download/82540.83d2734b51c966becdc202f63471/OYUN0826.rar.html
    Kod:
    http://turbobit.net/smg41qp109kd/OYUN0826.rar.html
    Kod:
    http://www.nitroflare.com/view/C6B1BDAC53FC9DD/OYUN0826.rar
    Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.
    FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22

♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
    YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    kubi00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    331
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0

güzel

Status
    alperk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    330
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0

GÜzel Oyun

asted26
    asted26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saol :D:D

ozgur_280
    ozgur_280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tskler

Sayfa 1/35 1234567891011 ... SonSon