Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Action-Survivor-RPG (3rd Person)

Action-Survivor-RPG (3rd Person) Action-Survivor-RPG (3rd Person)(GTA,Max Payne,Prince Of Persia...)

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-03-2008, 14:38   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Tomb Raider
CEM
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: İstanbul
Mesajlar: 26.346
Konular: 2429
Yaş: 47
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : Tomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 78
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 3

Standart Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast - Full - Oyun indir - Download - Yükle


: -
: www.fulloyun.com
: Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 1 (1 GB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

İşletim Sistemi: Windows 95 OSR2/98/ME/2000/XP
İşlemci: Pentium II or Athlon class 350 MHz
RAM: 64MB
16 MB 3-D full OpenGL support
4x CD-ROM drive
HDD: 665 MBSizi koruyabiliriz Leydim ama biz bile koca bir ordu ile başa çıkamayız.

Bardan içeriye girdiğinde barmenin iki küçük çocuğunun nefesleri kesildi. Yüzündeki kahverengi sakallar ve dalgalı sayılabilecek saçları ile hiç de hikayelerde anlatıldığı gibi değildi. Fakat belindeki bir ışın kılıcı idi. İşte bundan emindiler. Adamın yanına yaklaştılar. Dikkat çekmenin ne yazık ki bu adamın istediği son şey olduğunu ikisi de bilmiyordu. Bayım siz bir Jedi Şövalyesi misiniz? diye sordu birden bardaki tüm avcıların sakallı adama bakmalarına sebep olarak. Sakallı adam Hayır evlat ben yalnızca buraya bir şeyler içmeye gelen bir taşımacayım dedi ve çocuğun belindeki ışın kılıcını kemerden merakla çıkardığını görüp çocuğun eline hafifçe vurup kılıcı saklamaya çalıştı. Peki ya bu ışın kılıcı nedir? dedi çocuk. Sakallı adam Pekala daha önce hiç ışın kılıcı olan bir taşımacı görmediniz mi? dedi tedirgin bir şekilde ve etrafına kaçamak bir bakış attı. Barda ki kimse görmemişti. Çocukları kenara çekti. Işın kılıcının vızıldayarak açılması ile bardaki 20 ye yakın avcıyı aynı anda ayağa kaldırmıştı. Sakallı adam çok hızlıydı. Bir taşımacı için fazla hızlı. Çok yükseğe sıçrıyordu. Normal bir insanın sıçraması olanaksızdı. Işın kılıcını inanılmaz bir ustalıkta kullanıyordu. Avcı silahlarından çıkan her bir lazer ışını kılıçtan geri dönüyordu. Çoğu çıktıkları yere geri dönüyor ve avcıları teker teker yere seriyordu. Bir taşımacı için fazla iyiydi.

Beş dakika sonra geriye canlı olarak yalnızca bir köşede taşımacıyı izleyen iki çocuk ve barmen kalmıştı. Işın kılıcı usta ellerin arasında tekrar vızıldayarak kapandı. Adam arkasını dönerek bardan çıkmaya hazırlanırken çocuklar tekrar seslendi. Hey bayım siz gerçektende bir Jedi değil misiniz? dediler. Sakallı adam gülerek cevap verdi. Hayır çocuklar ben yalnızca Hollywood un, Japonların samuraylarına nispet yaparcasına ortaya çıkardıkları, inanılmaz bir reklam bütçesine sahip modern kimonolar giyen ve elinde Japon Mitolojisindeki abartı kılıçların makyajlanmış modelini bulunduran sıradan biriyim. Ayrıcada abartının yerinde kullanıldığında kültürel açıdan ne büyük bir güç olduğunun da kanıtıyım. Ben sinema filminin senaryosunu her yaştan kesime tabak,çanak,oyuncak ve bilgisayar oyunları satmak için değiştirip sanatını sektöre dönüştüren bir yönetmenin hayal gücünden çıkma, kendi hafif felsefelerinin boşluğuna sahip bir savaşçı mezhebin çarpık bir yansımasıyım. Sakallı adam bir an durup düşündü. Daha sonra söyleyeceklerini tamamlamak için derin bir nefes aldı. Çocuklar haklısınız, sanırım ben bir Jedi yım. dedi. Çocuklar birbirlerine baktılar ve adam barın kapısından çıkıp giderken kafalarında hala bir sürü kuşku vardı. Hollywood da neresiydi. Daha önce duymadıklarına emindiler.

May The Force Be With You
Lucas Arts oyun işinde ne kadar büyük paralar döndüğünü anlayalı çok oluyor. Fakat bunun olumsuz sonuçlarına genelde bizler katlanıyoruz. Örneğin bir dönem Star Wars: Episode 1den sonra çıkan bir-iki oyun haricinde öyle saçma sapan ve emekten yoksun oyunlar çıkarttılar ki içlerinden bir tanesi zekanızla alay eden bir puzzle oyunuydu ki hala hatırladıkça içim kalkar. Fakat işin bir de diğer boyutu var. Lucas Arts Star Wars evrenini konu alan ciddi bir proje ile karşımıza gelse biz oyun severleri oldukları yerde kilitler ve tam anlamıyla bizi o oyunun esiri yapar. İşte STARWARS JEDI KNIGHT 2: JEDI OUTCAST ( yazının geri kalanında ST:J2O olarak geçecektir.) içinde bu başyapıt mertebesine girebilecek oyunlardan diyebiliriz. Oyun o kadar güzel ve sizi Star Wars evrenine öyle bir sokuyor ki gerçek yaşamdaki kişiliğinize dönmek oldukça zamanınızı alıyor. ( Az önce söylediğim cümleyi kayıtlardan çıkarsak mı acaba. Yani Fatih Altaylı nın programında bu oyunun gençlerin akıl sağlığı üzerine deli saçması bir tartışmaya konu olması ülkem gençliği için ciddi şekilde üzülmeme sebebiyet verir.) Şimdi nedir bu oyunu bu kadar güzel yapan bir bakalım.

Oyunun konusu kısaca şöyle. Kyle Katarn Jedi ların güçlerinin kaynağı olan Jedi Valleyi koruması sırasında gücün karanlık tarafına geçmeye zorlanmış, bunun önüne geçmek içinde Jedi güçlerini tamamen bırakmış ve günü kurtarmış eski bir Jedi Şövalyesidir. Aradan uzun zaman geçmiş ve Kyle İmparatorluk güçlerinin karşısında duran Cumhuriyetçilere katılmıştır. Bir gün rutin devriyelerinin tam ortasında yakın bir koloniden sıra dışı bazı mesajlar alınır ve araştırmaları için Kyle Katarn ve ortağı Jan görevlendirilir. Tabii bölümleri geçtikçe daha dallanıp budaklanan bir senaryo var ortada.

Öncelikle oyunu yapan ekip gerçektende Star Wars evrenini zihninde çok güzel sindirmiş oldukça yetenekli bir ekip. Yaratılan dünya sizi var olan bir atmosferin yaşayan mimarisi içinde gerçek bir Jedi Şövalyesi olmaya davet ediyor. Bunda tabii ki oyunun içinde kullanılan teknolojik detayların büyük etkisi var. Fakat oyunu gerçekten yapmak istemenin ve yapımcıların içindeki Star Wars coşkusunun da oyun içinde size bulaştığını hissedeceksiniz. Peki bunun haricinde oyunu güzel yapan teknik detaylar nedir.

Dark Side
İlk başta grafikler.Grafikler Quake 3 motorunu temel olarak kullanıyor ve mekan yaratmada oyunun yapımcılara ne gibi olanaklar sağladığı da ortada. Star Wars evreninin inanılmaz güzellikteki mimari çeşitliliği oyunda sonuna kadar kullanılmış. Her şey bu evrenin severlerini tatmin edecek şekilde hazırlanmış ve bana kalırsa çoğunuz bundan da fazlasını oyunun içinde bulacaktır. Oyun içindeki kaplamalar oldukça güzel ve yeterli. Belki de oyunun grafik açıdan alabileceği tek eleştiri karakterlerin kaplamalarındaki yer yer rahatsızlık uyandırıcı renk bozuklukları olacaktır. Yalnız bana kalırsa bu da o kadar önemli değil. Çünkü karakter modellemeleri gerçekten başarılı olduğundan bunlar kadı kızındaki detaysal kusurlardan başka bir şeymiş gibi gelmiyor gözünüze. Tabii ki ışık ve patlama efektlerinde Quake 3 motoruna güvendiğiniz kadar ST:J2O yada güvenmeniz mantıklı olacaktır.

Sesler ise tam anlamıyla bir Lucas Arts kalitesi taşıyor. Bölümlere göre değişen ve zaman zaman da John Williams ın ustalık kokan Star Wars soundtrack inden de izler taşıyan çok geniş ve kaliteli bir müzik yelpazesi var oyunun. Seslerde tam anlamıyla mükemmel. Her FPS de kendini tekrarlayan bazı seslere bu oyunda da rastlıyorsunuz. Fakat bunun dışında ışın kılıcının açılarken çıkardığı ve tüylerinizi diken diken eden o vızıltı sesi ya da imparatorluk güçlerinin kullandığı silahların çıkardığı o aşikar ses sizleri oyuna bir parça daha bağlıyor.

Kontroller için şu söylenebilir. Bir Jedi Şövalyesini kontrol etmeyi öğrenmek en fazla bir saatinizi alır. Zaten Jedi olmak için oyunun sanki silahları tanıtmak için konulmuş olan ilk üç bölümünü geçmeniz icap ediyor. Bu bölümler ilginç bir ironiye sahip çünkü sözü geçen ilk üç bölümden sonra ışın kılıcınızı alıyorsunuz ve açıkçası diğer silahlar tüm o animasyonlarına rağmen artık hiç de cazip gelmiyorlar ve bölüm sonuna kadar birkaç istisnai durum hariç hep ışın kılıcınızı kullanıyorsunuz. Jedi güçlerinizi aldıktan sonra özel güçlerinizi kullanmak için bazı kısa yol tuşları mevcut. Belki o süre zarfı içinde bu kısa yol tuşlarına alışmak biraz karmaşık gelebilir. Ama bunu da f tuşuna en çok kullandığınız gücü atayarak halledebilirsiniz. Ayrıca oyunda bir çok farklı puzzle var. Hepsi aslında kapının öbür tarafına geçmekle ilgili ve bazen ciddi şekilde uğraştırabiliyorlar. Eğer bir kapıyı açacak doğru yolu bulamaz ya da benzeri bir şey olursa hemen bilgisayarın başından kalkın. Bir süre sonra sakin kafayla oturduğunuzda emin olun çözüme daha çabuk ulaşacaksınız. Aksi takdirde benim gibi yüksek sesle küfür edip alt komşunuzla mahalle kavgası edersiniz :)

Atmosfer için ise tek söylenebilecek şey var o da kusursuz. Bu oyunu aldığımdan beri duyu organlarımın tamamı beni bu oyun için terk etti. Yalnızca bu oyunun başındayken işlevselliklerini sergiliyorlar. Elimde oynanmayı bekleyen Heroes 4 var ama inanın benim için tamamiyle arka planda kaldı. Yani Heroes 4 ile atmosfer açısından yarış eden bir oyunun meziyetleri oldukça aşmıştır benim açımdan. Tüm o özel Jedi güçleri, ışın kılıcınızın etrafı gece mavisinde parlatması, bunların hepsi kendinizi bir Jedi gibi hissetmenizi sağlıyor ve inanın sadece bu tecrübeyi yaşamak için bile bu oyun alınır. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim, ışın kılıcınızı almak için Jedi ların tapınağında Luke Skywalker ı ziyaret ediyorsunuz. Ben bu tanıdık simayı sanki kırk yıllık dostummuş gibi görünce inanılmaz sevindim ve resmen duygulandım. Bu tür detaylarda oyunu sağlamlaştıran unsurlar arasında. Hatta bir bölümde de Luke Skywalker ile... Pardon sustum.

Özetlemek gerekirse ST:J2O bu sene çıkan ve tahminen de çıkabilecek en iyi 3 FPS den biri. Bazen çıldırtan ama çözümü aslında yanı başınızda duran bilmeceleri haricinde çok güzel bir oyun. Tüm Star Wars fanatikleri zaten alacaklardır fakat Star Wars evrenini sevmeyenler içinde bana kalırsa zevkle oynanabilecek tarzda bir oyun. Bu arada Star Wars: Episode 2 filminin çıkmasına az bir zaman kaldı ama oyunları ile ilgili ciddi bir haber dolaşmadı etrafta. Biz sizler için bunu araştırıyoruz fakat bu pek hayra alamet değil sanıyorum ki.


Oyun esnasında Shift ve " tuşlarına aynı anda basıp konsolu açın. "devmapall" yazıp hile modunu aktif hale getirin. Ardından aşağıdaki hile kodlarını konsol penceresinde girin:

god - Ölümsüzlük verir
noclip - No Clip (Duvarlardan geçebilme) Modu
give all - Tüm silahları verir
notarget - Görünmezlik verir
undying - Sağlığınızı 999 yapar
timescale # - Oyunun hızını değiştirir (Normal değeri 1'dir)
give ammo - Cephanenizi doldurur
give health - Sağlığınızı doldurur
give armor - Zırhınızı doldurur
give force - Force bar'ınızı doldurur
give inventory - Tüm eşyaları verir
give batteries - Enerji bar'ınızı doldurur
force_heal - Force Heal yeteneğini verir
drive_atst - AT-ST verir
atst_death - Tüm AT-ST'leri yok eder
give weaponnum # - Belirtilen numaraya denk gelen silahı verir
item spawn [eşya ismi] - Belirtilen eşyayı verir
g_saberrealisticcombat - Savaş efektlerini gerçekçi yapar
thereisnospoon - Ölüm sahnelerini ağır çekimde gösterir
npc kill all - Tüm NPC'leri öldürür
sabercolor <1-5> - Işın kılıcınızın rengini, belirtilen numaraya denk gelen renge dönüştürür
levelshot - Konsol penceresini kapatarak ekran görüntüsü alır
screenshot - Konsol penceresiyle birlikte ekran görüntüsü alır
r_showtris ! - Görüş efektini değiştirir
setviewpos [x] [y] [z] - Kamerayı belirtilen koordinatlara yerleştirir


npc spawn [NPC ismi] - Belirtilen NPC'yi yaratır
npc kill [NPC adı] - Belirtilen NPC türünü yok eder

NPC isimleri:
desann
imperial
jan
jedi
jedi2
jedi_trainer
kyle
lando
luke
rebel
reborn
reborn_acrobat
reborn_boss
reborn_fencer
stofficer
stormtrooper
swamptrooper
tavionSubmitted by - Opiate


map [bölüm ismi] - Belirtilen bölümü açar. Bölüm isimleri:

kejim_post
kejim_base
artus_mine
artus_detention
artus_topside
valley
yavin_temple
yavin_trial
ns_streets
ns_hideout
ns_starpad
bespin_undercity
bespin_streets
bespin_platform
cairn_bay
cairn_assembly
cairn_reactor
cairn_dock1
doom_comm
doom_detention
doom_shields
yavin_swamp
yavin_canyon
yavin_courtyard
yavin_final
pit
ctf_bespin
ctf_imperial
ctf_ns_streets
ctf_yavin
duel_bay
duel_jedi
duel_pit
duel_carbon
ffa_bespin
ffa_deathstar
ffa_imperial
ffa_ns_hideout
ffa_ns_streets
ffa_raven
ffa_yavin


Force yeteneklerini almak için aşağıdaki komutları kullanın. Force yeteneklerini 1'den 3. level'a kadar alabilirsiniz.

setForceAll
setForceJump <1-3>
setSaberThrow <1-3>
setForceHeal <1-3>
setForcePush <1-3>
setForcePull <1-3>
setForceSpeed <1-3>
setForceGrip <1-3>
setForceLightning <1-3>
setMindTrick <1-3>
setSaberDefense <1-3>
setSaberOffense <1-3>
Link Kodu:
http://letitbit.net/download/82540.83d2734b51c966becdc202f63471/OYUN0826.rar.html
Link Kodu:
http://turbobit.net/smg41qp109kd/OYUN0826.rar.html
Link Kodu:
http://www.nitroflare.com/view/C6B1BDAC53FC9DD/OYUN0826.rar


İmza
FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22


♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 19:58 ) değiştirilmiştir..
Tomb Raider isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 19-04-2008, 15:02   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 4
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 301
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : kubi00 has a reputation beyond reputekubi00 has a reputation beyond reputekubi00 has a reputation beyond reputekubi00 has a reputation beyond reputekubi00 has a reputation beyond reputekubi00 has a reputation beyond reputekubi00 has a reputation beyond reputekubi00 has a reputation beyond reputekubi00 has a reputation beyond reputekubi00 has a reputation beyond reputekubi00 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart


güzel

kubi00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2008, 16:40   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 5
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 300
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : alperk has a reputation beyond reputealperk has a reputation beyond reputealperk has a reputation beyond reputealperk has a reputation beyond reputealperk has a reputation beyond reputealperk has a reputation beyond reputealperk has a reputation beyond reputealperk has a reputation beyond reputealperk has a reputation beyond reputealperk has a reputation beyond reputealperk has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart


GÜzel Oyun

alperk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2008, 17:57   #4 (permalink)
asted26
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim

saol :D:D

Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2008, 18:10   #5 (permalink)
ozgur_280
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart


tskler

Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
download, full, indir, jedi, knight, outcast, oyun, star, wars, yükle

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - Full - Oyun indir - Download - Yükle Tomb Raider Action-Survivor-RPG (3rd Person) 527 26-04-2015 12:37
Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack Max Payne Oyun Crackleri ve Patchleri 21 08-08-2014 17:13
Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast - Oyunun Yüklenmesi (RESİMLİ ANLATIM) Social Engineering Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar 30 22-01-2014 17:27
Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast. Hakkında Soru! Rash4Ever Oyun Hakkında Sorunlarınız 8 19-08-2013 13:25
Star Wars Jedi Knight II:Jedi Outcast (PC)(Oyun İnceleme) inzar11 Oyun Anlatımları ve İncelemeleri 0 07-10-2009 17:33


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 07:32 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36