Full Oyun indir Download

TÜM BANLAR AÇILMIŞTIR!! && YENİ ÜYELİK AÇILMIŞTIR!!

KIRIK LİNK BİLDİRİMLERİNİZİ BEKLİYORUZ!! BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > Bilgisayar Oyunu İndir > Action-Survivor-RPG (3rd Person)

Action-Survivor-RPG (3rd Person) Action-Survivor-RPG (3rd Person)(GTA,Max Payne,Prince Of Persia...)

Facebook'ta Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-06-2010, 21:31   #211 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

deathofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 140
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : deathofdeath is an unknown quantity at this point
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Star Wars Republic Commando - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Alıntı:
demir3503´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
4.parttan crc parola hatası alıyorum çıkartırken 3 defa indirdim 5 defa arşivi onardım olmadı yardım pls
internette crc hatasını gidermek için onarma programları var araştırıp bulabilirsin.

Alıntı:
coderMX´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar win 7 işletim sistemi yüklü bende. Oyun normal açılıyor. New Game yapıyorum, yüklenirken kapanıyor. Program geçersiz bir işlem yürüttü benzeri bi ekran geliyor.

PROGRAMI KAPAT
sağ tuş/yönetici olarak çalıştır birde bunu dene olmazsa sürücülerini güncelle ve eğer ati ekran kartı kullanıyorsan 3d ayarlarından disable catalyst A.I. yapmayı unutma.

konu için teşekkürler tomb raider, ancak konu yanlış bölümde birileri fps kısmına taşırsa sevinirim.
deathofdeath isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2010, 21:34   #212 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 209
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : coderMX has a reputation beyond reputecoderMX has a reputation beyond reputecoderMX has a reputation beyond reputecoderMX has a reputation beyond reputecoderMX has a reputation beyond reputecoderMX has a reputation beyond reputecoderMX has a reputation beyond reputecoderMX has a reputation beyond reputecoderMX has a reputation beyond reputecoderMX has a reputation beyond reputecoderMX has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Star Wars Republic Commando - FULL indir - DOWNLOAD

Alıntı:
Hasan12´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Oyunda problem yaşayanlar baksınlar

Grafik ayarlarında bumpmapping i low yapın bende böyle çözüldü
Windows 7 işletim sistemim var dediğin yaptım ve oyun açıldı. Teşekkürler... :D:D:D
coderMX isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2010, 23:43   #213 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

elladan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 3
Karizma
Rep Gücü : 192
Rep Seviyesi : elladan has a reputation beyond reputeelladan has a reputation beyond reputeelladan has a reputation beyond reputeelladan has a reputation beyond reputeelladan has a reputation beyond reputeelladan has a reputation beyond reputeelladan has a reputation beyond reputeelladan has a reputation beyond reputeelladan has a reputation beyond reputeelladan has a reputation beyond reputeelladan has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Star Wars Republic Commando - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Hocam şimdi indirdim partları bir problem yok fakat rardan çıkartırken 4. partta birinci D1.iso yu çıkaramıyor. CRC hatası veriyor sadece D2.iso çıkıyor acil bir çözüm bulur musunuz boşuna indirmiş olmak istemiyorum. FO'yu seçtik indirmek için pişman etmeyin lütfen beni :) Part 4'ü halletim oyunu kurdum bu sefer de new game dediğimde direk hata verip oyundan atıyor.

Konu elladan tarafından (28-06-2010 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir..
elladan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2010, 03:00   #214 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

typhoonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 21
Karizma
Rep Gücü : 238
Rep Seviyesi : typhoonlight has a reputation beyond reputetyphoonlight has a reputation beyond reputetyphoonlight has a reputation beyond reputetyphoonlight has a reputation beyond reputetyphoonlight has a reputation beyond reputetyphoonlight has a reputation beyond reputetyphoonlight has a reputation beyond reputetyphoonlight has a reputation beyond reputetyphoonlight has a reputation beyond reputetyphoonlight has a reputation beyond reputetyphoonlight has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

zevkli bir oyun saol
typhoonlight isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2010, 10:16   #215 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

berkers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 235
Rep Seviyesi : berkers has a reputation beyond reputeberkers has a reputation beyond reputeberkers has a reputation beyond reputeberkers has a reputation beyond reputeberkers has a reputation beyond reputeberkers has a reputation beyond reputeberkers has a reputation beyond reputeberkers has a reputation beyond reputeberkers has a reputation beyond reputeberkers has a reputation beyond reputeberkers has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

tesekkurler...
berkers isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
commando, download, full, indir, oyun, republic, star, wars, yükle

Seçenekler
Stil