Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > Bilgisayar Oyunu İndir > Yararlı Bilgiler

Yararlı Bilgiler Pc Oyunları için yararlanabileceğiniz bilgilerin bulunduğu bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-10-2012, 09:23   #1 (permalink)
Konu Sahibi
unutma007
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 230
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : unutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Fifa 2013 Tuş Kombinasyonu - Tuş Sorunu ÇÖZÜLDÜ!

Selam Arkadaşlar Fifa 2013 hayırlısı ile çıktı ve hemen pc'lerimizdeki yerini aldı. fifa 2013 de diğer fifalardan farklı olarak oyunu mause yardımı ilede oynak mümkün hatta reloaded kurulumda mause ayarlı durumda. baya bir uğraştıksan sonra klasik tuş kombinasyonunu ayarlamayı başlardım ve sizler ile paylaşmak istedim.

resimlerde gösterildiği gibi ayarlamanız yeterli
Menü - Customs Fifa >setting>game settings >controls

Only Keyboards Olacak Alternatife şeçilecek ^Yön Tuşları left Kontrol Yazanlar Olmalı Bu şekilde Yaptıktan Sonra Save'liyoruz Ayarlarımızın Adı Custom A Oluyor.

İşlem Tamam!

Alıntı Yaparsanız Kaynak Belirtiniz.Emeğe Saygı. Kendi Uploadımdır

unutma007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 09-10-2012, 09:34   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

valderon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 6
Karizma
Rep Gücü : 8889
Rep Puanı : 874213
Rep Seviyesi : valderon has a reputation beyond reputevalderon has a reputation beyond reputevalderon has a reputation beyond reputevalderon has a reputation beyond reputevalderon has a reputation beyond reputevalderon has a reputation beyond reputevalderon has a reputation beyond reputevalderon has a reputation beyond reputevalderon has a reputation beyond reputevalderon has a reputation beyond reputevalderon has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Fifa 2013 Tuş Kombinasyonu - Tuş Sorunu ÇÖZÜLDÜ!

Ellerine sağlık kardeşim.. Bende senin gibi bu oyunla uğraştım..
Videolu kurulumunu hazırladım.. Oyunu kurduk çalıştırdık bide videosunu çekip hazırladık.. Şimdi sıra kayfini çıkarmada..
Sayende tuş ayarıyla da uğraşmayacağım :)
valderon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2012, 09:36   #3 (permalink)
Konu Sahibi
unutma007
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 230
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : unutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond reputeunutma007 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

sağolasın kardeşim. bi sürü ilginç yerleri var kurcalıyorum. ilginç şeyler buldukça ekleyeceğim. cevap için teşekkürler
unutma007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2012, 10:00   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

SULT4NFATİH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 107
Rep Puanı : 1307
Rep Seviyesi : SULT4NFATİH has much to be proud ofSULT4NFATİH has much to be proud ofSULT4NFATİH has much to be proud ofSULT4NFATİH has much to be proud ofSULT4NFATİH has much to be proud ofSULT4NFATİH has much to be proud ofSULT4NFATİH has much to be proud ofSULT4NFATİH has much to be proud ofSULT4NFATİH has much to be proud ofSULT4NFATİH has much to be proud of
Oyun Birinciliklerim

ya ben bir türlü yön tuşlarını ok lara ayarlayamadım yön tuşlarına enter lıyorum mesela yukarı (up arrow) yapıcam olmuyor bana yardımcı olursanız sevinirim.
SULT4NFATİH isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2012, 14:46   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

KunAguero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 140
Rep Puanı : 5368
Rep Seviyesi : KunAguero has a reputation beyond reputeKunAguero has a reputation beyond reputeKunAguero has a reputation beyond reputeKunAguero has a reputation beyond reputeKunAguero has a reputation beyond reputeKunAguero has a reputation beyond reputeKunAguero has a reputation beyond reputeKunAguero has a reputation beyond reputeKunAguero has a reputation beyond reputeKunAguero has a reputation beyond reputeKunAguero has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Teşekkürler.
KunAguero isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
2013, çözüldü, fifa, kombinasyonu, sorunu, tuŞ

Seçenekler
Stil