Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Teknik Servisi > Bilgisayar Sorunları

Bilgisayar Sorunları Bilgisayar sorunlarınızı bu alt başlıkta sorabilirsiniz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-11-2009, 23:24   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Saboteur
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Saboteur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 5
Karizma
Rep Gücü : 2257
Rep Puanı : 207080
Rep Seviyesi : Saboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan başarıyla kurtuldu.

Arkadaşlar bugün böyle bir uyarı aldım. Tam oyundan çıktığım sırada bu uyarı geldi. 12 saat kadar oldu ve bir dahada çıkmadı. Ben google dan kısa bi araştırma yaptım ama bunun için onlarca sebep gösterilmiş. Benimde bilgisayar parçalarıyla falan aram pek iyi değil. Herkes Ekran kartı ile ilgili birşeyler söylüyor. Daha makinayı alalı 2 ay olmadı. Ekran kartım GTX285. Baya para verdim ve böyle bir uyarı gelince çok rahatsız oldum. Sizce endişe etmem gereken birşeymi bu? Nolur bilen birisi aydınlatsın beni.:confused:

Saboteur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 28-11-2009, 13:29   #2 (permalink)
σηℓу gσ∂ ¢αη נυ∂gє мє
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

T@rıquE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 640
Karizma
Rep Gücü : 246093
Rep Puanı : 24548546
Rep Seviyesi : T@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan başarıyla kurtuldu.

Ekran kartı sürücülerini kaldırıp tekrar kur ve güncelle.Olmazsa anakartında bir Pci-e girişi daha varsa ona tak.Ve sürücülerini kur, güncelle.Eğer sorun devam ediyorsa donanımsal olabilme ihtimali de yükselir ki o zamanda ekran kartını başka pcde deneyip öğrenirsiniz.
T@rıquE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2009, 14:08   #3 (permalink)
Konu Sahibi
Saboteur
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Bilgiler
Karizma
Rep Seviyesi : Saboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond reputeSaboteur has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan başarıyla kurtuldu.

Sorun devam etmiyor. Dün akşam bir kere çıktı bir dahada çıkmadı. Tekrar çıkıcakmı diye meraktan makinayıda baya zorladım. İki oyun birden açtım falan ama bir daha çıkmadı.
Benim öğrenmek istediğim bu uyarı böle kendini bi kere gösterip kayıpmı oluyor. Yoksa sürekli çıkıyormu?
Alt 28-11-2009, 16:24   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Ultimate Knavish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 3
Karizma
Rep Gücü : 249
Rep Puanı : 2201
Rep Seviyesi : Ultimate Knavish has a reputation beyond reputeUltimate Knavish has a reputation beyond reputeUltimate Knavish has a reputation beyond reputeUltimate Knavish has a reputation beyond reputeUltimate Knavish has a reputation beyond reputeUltimate Knavish has a reputation beyond reputeUltimate Knavish has a reputation beyond reputeUltimate Knavish has a reputation beyond reputeUltimate Knavish has a reputation beyond reputeUltimate Knavish has a reputation beyond reputeUltimate Knavish has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

şimdi kardeş benim ikinci pc de 5 saat lord of the rings 2 oynamıştım bendede oluyodu ekran kartı çok ısındığından oluyomuş şimdi laptop war laptopta ekrankartı görüntü kesiyo ve tekrar başlatıyosa kendisini yeni ekran kartı sürücülerini yükle ben yükledim düzeldi sende yenilersen düzelir
Ultimate Knavish isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2009, 16:41   #5 (permalink)
Konu Sahibi
Saboteur
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Bilgiler
Karizma
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
Ultimate Knavish´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
şimdi kardeş benim ikinci pc de 5 saat lord of the rings 2 oynamıştım bendede oluyodu ekran kartı çok ısındığından oluyomuş şimdi laptop war laptopta ekrankartı görüntü kesiyo ve tekrar başlatıyosa kendisini yeni ekran kartı sürücülerini yükle ben yükledim düzeldi sende yenilersen düzelir
Saol dostum ama ekran kartı sürücüleri zaten yüklü. Windows updater da ekran kartı güncellemeleri çıkıyor ''isteğe bağlı güncellemeler'' başlıkları altında. Bende sürekli ordan güncellemeleri yapıyorum. Mesela 2 gün önce yaptığım güncelleştirmenin adı :
'' nVidia - display - NVIDIA GeForce GTX 285 ''
Yeni ekran kartı sürücüsü dediğin bu değilmi? Kusura bakma ben biraz bilgisizim bu konularda.

Tags
başarıyla, durumdan, görüntü, kesti, kurtuldu, sürücüsü, vermeyi, yanıt

Seçenekler
Stil