Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > Bilgisayar Teknik Servisi > Bilgisayar Sorunları

Bilgisayar Sorunları Bilgisayar sorunlarınızı bu alt başlıkta sorabilirsiniz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-09-2011, 19:09   #1 (permalink)
Konu Sahibi
backoff
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

backoff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 19
Karizma
Rep Gücü : 5030
Rep Puanı : 479242
Rep Seviyesi : backoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Windows 7'de Windows özelliklerini açma ve kapama .NET Framework sorunu

Bilgisayarımda çalışması için .NET Framework 3.5 gerektiren bir program var. Bildiğiniz gibi Windows 7'de .NET framework 3.5.1 otomatik olarak yüklü. Fakat programı kullanmaya çalıştığımda "System.Core, Version=3.5.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089" şeklinde bir hata alıyorum. Hatanın çözümünü araştırdım ve sorunun çözümünün "Windows özelliklerini aç veya kapat" listesinden Framework'un kutucuğunu boşaltmak olduğunu öğrendim. Fakat kutucuğu kaldırmak hiç bir şeyi değiştirmedi. Framework'u yeniden kurmaya çalıştığımda da "Microsoft .NET Framework 3.5 yüklemek veya yapılandırmak için Denetim Masası'ndaki 'Windows özelliklerini aç veya kapat' özelliğini kullanmanız gerekiyor." şeklinde bir uyarı alıyorum. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar bu sorunu çözmem gerekiyor.

backoff isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 23-09-2011, 04:15   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 221
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : serhat1763 has a reputation beyond reputeserhat1763 has a reputation beyond reputeserhat1763 has a reputation beyond reputeserhat1763 has a reputation beyond reputeserhat1763 has a reputation beyond reputeserhat1763 has a reputation beyond reputeserhat1763 has a reputation beyond reputeserhat1763 has a reputation beyond reputeserhat1763 has a reputation beyond reputeserhat1763 has a reputation beyond reputeserhat1763 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Windows 7'de Windows özelliklerini açma ve kapama .NET Framework sorunu

win 7 de program kaldırma ekranına geldiğinde ekranın sol tarafında 'Windows özelliklerini aç veya kapat' var orada herhalde yapılır

pardon soruyu yanlış anladım şimdi Microsoft .NET Framework 3.5 zaten yüklü sen onu bir daha yükleyemessin tekrar kutucuğu doldur yüklemeye çalıştığın program win 7 ye uyumsuz olabilir
serhat1763 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2011, 17:41   #3 (permalink)
Konu Sahibi
backoff
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

backoff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 19
Karizma
Rep Gücü : 5030
Rep Puanı : 479242
Rep Seviyesi : backoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond reputebackoff has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Windows 7'de Windows özelliklerini açma ve kapama .NET Framework sorunu

Ben zaten çözümü bulmuştum ama yine de çok teşekkür ederim.

Evet arkadaşlar çözüm kutucuğu tekrar doldurmaktır.
backoff isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2012, 16:41   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 248
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : emirberkcelik has a reputation beyond reputeemirberkcelik has a reputation beyond reputeemirberkcelik has a reputation beyond reputeemirberkcelik has a reputation beyond reputeemirberkcelik has a reputation beyond reputeemirberkcelik has a reputation beyond reputeemirberkcelik has a reputation beyond reputeemirberkcelik has a reputation beyond reputeemirberkcelik has a reputation beyond reputeemirberkcelik has a reputation beyond reputeemirberkcelik has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

iyide bendede o kutucuk açılmıyor yaa

Framework'u yeniden kurmaya çalıştığımda da "Microsoft .NET Framework 3.5 yüklemek veya yapılandırmak için Denetim Masası'ndaki 'Windows özelliklerini aç veya kapat' özelliğini kullanmanız gerekiyor." şeklinde bir uyarı alıyorum. ama bende o kutucukta hiç açılmıyor kardeş boş gözküyor Lütfen yardımcı olun arkadaşlar bu sorunu çözmem gerekiyor.

emirberkcelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2013, 08:05   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 152
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : nevdar_1986 is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
emirberkcelik´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
iyide bendede o kutucuk açılmıyor yaa

Framework'u yeniden kurmaya çalıştığımda da "Microsoft .NET Framework 3.5 yüklemek veya yapılandırmak için Denetim Masası'ndaki 'Windows özelliklerini aç veya kapat' özelliğini kullanmanız gerekiyor." şeklinde bir uyarı alıyorum. ama bende o kutucukta hiç açılmıyor kardeş boş gözküyor Lütfen yardımcı olun arkadaşlar bu sorunu çözmem gerekiyor.

biraz beklemeniz gerekiyor o ekranda. geç geliyor bilgiler. bende de öyle oluyor. yalnız bnm farklı bi sorunum var. bu eski oyunlar framework 4' ü desteklemiyor mu;ille framework 3. 5 mu olması gerekiyor? bende 4 yüklü ama amazing spider man, rugby challenge gibi oyunlar görmüyorlar. bi de ben daha önce kutucuğıu temizlemiştim. şimdi bu oyunlar için tekrar doldurmam gerekiyor. ancak doldurmayı denediğimde; "tüm özellikler etkinleştirilemedi." tarzında bi yazı çıkıyor ve değişen bişe olmuyor. bunun çözümünü bilen var mıdır?
nevdar_1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
7de, açma, framework, kapama, net, Özelliklerini, sorunu, windows

Seçenekler
Stil