Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > Bilgisayar Teknik Servisi > Windows İşletim Sistemi

Windows İşletim Sistemi Windows İşletim Sistemi hakkında bilgiler güncellemeler. (Windows yazılımları paylaşımı yasaktır)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-09-2011, 15:30   #21 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

polat1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 6
Karizma
Rep Gücü : 244
Rep Puanı : 4422
Rep Seviyesi : polat1993 has a reputation beyond reputepolat1993 has a reputation beyond reputepolat1993 has a reputation beyond reputepolat1993 has a reputation beyond reputepolat1993 has a reputation beyond reputepolat1993 has a reputation beyond reputepolat1993 has a reputation beyond reputepolat1993 has a reputation beyond reputepolat1993 has a reputation beyond reputepolat1993 has a reputation beyond reputepolat1993 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Linux Ubuntu Kurulumu > çift işletim sistemi(Geniş Resimli Anlatım)

harbiden canlı Sistem Ama Hiç bilmiyenler için kullanım Ço zor gibi görünüyor :D
polat1993 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2012, 15:45   #22 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : james_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Linux Ubuntu Kurulumu > çift işletim sistemi(Geniş Resimli Anlatım)

hocam öncelikle emeğine sağlık harbiden güzel paylaşım ve anlatım olmuş ben kesinlikle kullanacağım yalnız bi kaç sorum olacak vermiş olduğun sitesinde Desktop CD, Server install CD, Alternate install CD diye üçtane paketi var ve herbirinin boyutuda 600 mgbyte üzerinde ben hangisini indirip cd ye çekeceğim gerçi ilk iki sini indirdimde birşey daha benim bilgisayarın özelliklerini aşağıya yazdım bu ubuntuyuda yüklediğim zaman herhangi bir sıkıntı bir sorun olurmu yukarıda da söylediğim gibi resmi sitesinden hangisini yüklemeliyim bu özelliklere saygılar
İşletim Sistemi Adı : Microsoft Windows 7 Ultimate
Sistem Türü :X89-baced PC
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 330M 1 GB
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2.13 Ghz, 2133 Mhz, 2 Çekirdek, 4 Mantıksal İşlemci
Yüklü Fiziksel Bellek (RAM) : 4.00 GB
Toplam Fizksel Bellek : 2.99 GB
Kullanılabilir Fiziksel Bellek : 1.82 GB
Toplam Sanal Bellek : 5.99 GB
Kullanılabilir Sanal Bellek : 4.64 GB
james_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2012, 21:35   #23 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : james_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond reputejames_01 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

hocam bi cevap versen vallahi seni bekliyorum yükleyecem

hocam orada yazılanları aynen yaptım sitesinden ubuntu-10.04.4-desktop-i386 indirip dvd ye yazdım sonra aynen anlattığınız gibi ayarları yapıp kuruluma başlıyor son olarak kernel çıkarılıyor diyor ve program tamamen kapanıyor yani öle yeniden başlat seçeneği falan gelmiyor ben kendim başlattım bilgisayarı ancak hiç öle iki işletim sistemi seçeneği çıkmadı direkt windows açılıyor artı ben 8 gb alanı bölerken windows 7 nin kendi bölme özelliği var ordan böldüm acaba o yüzden sorun olmuş olabilirmi yoksa sizin bahsetmiş olduğunu programlamı bölmeliyim yada diğer ubuntu-10.04.4-server-i386 - ubuntu-10.04.4-alternate-i386 var onlarımı yüklemem gerekiyor allah aşkına bi yardım edin yaa yükleyim şu işletim sistemini bilgisayarıma
james_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2012, 21:46   #24 (permalink)
Süper Mod.
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Micro-ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 123
Karizma
Rep Gücü : 46725
Rep Puanı : 4646107
Rep Seviyesi : Micro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 35
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
james_01´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

hocam orada yazılanları aynen yaptım sitesinden ubuntu-10.04.4-desktop-i386 indirip dvd ye yazdım sonra aynen anlattığınız gibi ayarları yapıp kuruluma başlıyor son olarak kernel çıkarılıyor diyor ve program tamamen kapanıyor yani öle yeniden başlat seçeneği falan gelmiyor ben kendim başlattım bilgisayarı ancak hiç öle iki işletim sistemi seçeneği çıkmadı direkt windows açılıyor artı ben 8 gb alanı bölerken windows 7 nin kendi bölme özelliği var ordan böldüm acaba o yüzden sorun olmuş olabilirmi yoksa sizin bahsetmiş olduğunu programlamı bölmeliyim yada diğer ubuntu-10.04.4-server-i386 - ubuntu-10.04.4-alternate-i386 var onlarımı yüklemem gerekiyor allah aşkına bi yardım edin yaa yükleyim şu işletim sistemini bilgisayarıma
Kardeş konunun açılış tarihi ''12-06-2010'' konuyu açan arkadaşın son aktivitesi ''09-05-2011'' yani o tarihten bu yana siteye hiç uramamış ve bu işletim sistemini çoğu üye bilmiyordum nete geniş kapsamlı bir araştırma yaparsan bilgilendirici konular bulabilirsin.
Micro-ice isimli Üye şuanda  online konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2012, 17:33   #25 (permalink)
Konu Sahibi
Discovery_
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Discovery_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 80
Karizma
Rep Gücü : 5375
Rep Puanı : 514903
Rep Seviyesi : Discovery_ has a reputation beyond reputeDiscovery_ has a reputation beyond reputeDiscovery_ has a reputation beyond reputeDiscovery_ has a reputation beyond reputeDiscovery_ has a reputation beyond reputeDiscovery_ has a reputation beyond reputeDiscovery_ has a reputation beyond reputeDiscovery_ has a reputation beyond reputeDiscovery_ has a reputation beyond reputeDiscovery_ has a reputation beyond reputeDiscovery_ has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
hocam öncelikle emeğine sağlık harbiden güzel paylaşım ve anlatım olmuş ben kesinlikle kullanacağım yalnız bi kaç sorum olacak vermiş olduğun sitesinde Desktop CD, Server install CD, Alternate install CD diye üçtane paketi var ve herbirinin boyutuda 600 mgbyte üzerinde ben hangisini indirip cd ye çekeceğim gerçi ilk iki sini indirdimde birşey daha benim bilgisayarın özelliklerini aşağıya yazdım bu ubuntuyuda yüklediğim zaman herhangi bir sıkıntı bir sorun olurmu yukarıda da söylediğim gibi resmi sitesinden hangisini yüklemeliyim bu özelliklere saygılar
İşletim Sistemi Adı : Microsoft Windows 7 Ultimate
Sistem Türü :X89-baced PC
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 330M 1 GB
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2.13 Ghz, 2133 Mhz, 2 Çekirdek, 4 Mantıksal İşlemci
Yüklü Fiziksel Bellek (RAM) : 4.00 GB
Toplam Fizksel Bellek : 2.99 GB
Kullanılabilir Fiziksel Bellek : 1.82 GB
Toplam Sanal Bellek : 5.99 GB
Kullanılabilir Sanal Bellek : 4.64 GB
cevap vermez dedilersede cevap veriyorum, foruma yıllardır girmiyorum ama öyle bakim dedim hemen bir kardeşimin sorununu çözüm dedim :)

şimdi sistemin gayet iyi o konuda aklına bişey takılmasın anlatılanları yaparsan yükleyebilirsin

indirme bağlantısı
http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download

Alıntı:

şimdi böldüğün dosya türü NTFS olması lazım bilmiyorum hangi şekilde böldün windows içinden kurduğunda boot seçeneği çıkması lazım çıkmıyorsa böldüğün yeri formatla tekrar kurmayı dene oda olmazsa biosdan ayar yapmam lazım

iyi günler :)
Discovery_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
>, anlatım, Çift, işletim, kurulumu, linux, resimli, sistemigeniş, ubuntu

Seçenekler
Stil