Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
10 sonuçtan 6 ile 10 arası
    Status
    daisy41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FullOyun Mod.
    Konular
    15
    Tecrübe Puanı
    6125
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 46/0
    Given: 121/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Cevap: Windows 10 ile ilgili Sorunlar için Yanıt ve Çözüm (1) - Colesseum.22

Alıntı aaxname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlerde zaten updateler ile o düzelir. Sabırla sürümün yenilenmesini beklemek gerek. Windows 8 'de öyleydi zamanında.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ~»Tost Makinesinden Gönderildi«~

Kimine Göre Bir Forum, Kimine İse Bir Aile..,
    Şimdiye kadar yüklediğim oyunlar hep çalıştı...Win.8'de oynadığım oyunlarda win 10'da soeunsuz açılıyor şuan...Sadece Win.10'un son gelen güncellemesi yüklerken tıkanıyor.(ikinci büyük güncelleme-1067)..Bilgisayar %33 olunca kople donuyor malesef...Şimdilik o güncellemeyi yapmıyorum o nedenle...Bana göre Win.10 Win.8'e göre daha iyi şahsen...
    Konu daisy41 tarafından (21-10-2016 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

Status
    Big-SpideR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    Aksaray
    Konular
    92
    Tecrübe Puanı
    137071
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 2/0
    Given: 3/0

Standart Cevap: Windows 10 ile ilgili Sorunlar için Yanıt ve Çözüm (1) - Colesseum.22

Teşekkür ederiz
    SanlavProject.

Status
    colesseum.22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ✧ ☾ Co.22 ☽ ✧
    Yer
    Colosseum ← Italy & Capital ↑ Istanbul 11∞22
    Konular
    85
    Tecrübe Puanı
    51070
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 22/0
    Given: 0/0

Standart => Windows 10 Güncellemeler ile İlgili Konu - Co.22

Alıntı Aaxname[Özel Espriler yapan Genç Deli Kanlı :) Nickli Üyeden Alıntı
    İlerde zaten updateler ile o düzelir. Sabırla sürümün yenilenmesini beklemek gerek. Windows 8 'de öyleydi zamanında.
    Alıntı daisy41[Modern Çağın Özel Bayan Moderatör'ü :) Nickli Üyeden Alıntı
    Şimdiye kadar yüklediğim oyunlar hep çalıştı...Win.8'de oynadığım oyunlarda win 10'da sorunsuz açılıyor şuan...Sadece Win.10'un son gelen güncellemesi yüklerken tıkanıyor.(ikinci büyük güncelleme-1067)..Bilgisayar %33 olunca kople donuyor malesef...Şimdilik o güncellemeyi yapmıyorum o nedenle...Bana göre Win.10 Win.8'e göre daha iyi şahsen...
    Daisy41 Abla o sorun herkezde olabiliyor "Windows 10 Yıldönümü Güncellemesini" yaparsan En Son Güncellemeyide yapmış/kurmuş olursun..
    Müsait Zamanında bir dene derim ama önce Sistem Geri Yüklemeye "Sistem Yedekleme" yap sonra geri yüklemede , Gün Seçme Ekran'ı boş gözükmesin (Önleminizi hep Alın )

Aaxname ve Osman5580 Kardeşim Windows 10 Sürekli Güncellemeler çıkıyor Aşağıdan bakabilirsiniz ;

Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi ; Win10 Yıldönümü Update 28084(Microsoft Tarafından Sürekli Yeni Güncellemeler Eklenir.)
    Microsoft Windows 10 Update Yardımcısı Bilgi(Left Click)

Ve Eski oyunların neredeyse hepsi Windows 10'da açılıyor

Güncellemelerin Rahat Yüklenmesi için Windows 10 Temiz Bir Format en doğru seçimdir

Herkeze Hayırlı ve Mutlu Akşamlar/Geceler

Cümleten Allah'a Emanet Olun

Bu Gece Kanlı Ay Tutula(bilir) ...

Hazır Mısın ?
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oyunlar Hakkında Sorunlarınızı Paylaşmak İçin Tıklayın.
    Yararlı Bilgiler için Tıklayın.
    Bilgisayar Sorunlarınızı Paylaşmak için Tıklayın.
    Oyun Anlatımları ve İncelemeleri için Tıklayın.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Status
    daisy41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FullOyun Mod.
    Konular
    15
    Tecrübe Puanı
    6125
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 46/0
    Given: 121/0

Standart Cevap: => Windows 10 Güncellemeler ile İlgili Konu - Co.22

Evet aynen bende nolur nolmaz yedekleme yaptım artık oldu mu emin değilim tabi...Normalde format atarsam win.8 olucaktı o yüzden win.10'u da yedekledim ben...Ve aynen oyunlar açılıyor,sorun yok...Hatta sana bahsettiğim çalıştırma hatası aldığım oyunlar da çalışıyor...Aslında o sorun için format gerekiyormuş ben format atmıştım ondan sonra sistem farketmedi...Güncelleme de şuan denetlemediğim sürece görünmüyor o nedenle pek sorun etmiyorum,gittiği yere kadar artık:):)...
    Sanada hayırlı akşamlar...Allah'a emanet ol...

Status
    aaxname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mod Adayı
    Konular
    50
    Tecrübe Puanı
    1717
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 19/0
    Given: 2/0

[ Özel Espriler Yapan Genç Delikanlı ]

:)

Benim bilgisayarım Win 10 için BIOS sürümünün eski olduğunu gösterdi. Yani çıkan sonuç demek oluyor ki, Win 10'u yükleyemiyeceğim.

Benim verdiğim örnekte zaten şuydu ki; Zamanında Windows 8'de çıkmıştı, duyurulmuştu vesayire.. fakat aynı şuan bulunduğumuz durumda ki gibi; "Bilgisayarım mütüş, ama nedense Win 8'i kurduğumdan beri hiçbi' şey açılmıyor."
    Aynı cümlenin Win 10 yazılmış hali gibi.

Daisy abla, tab2 ( tabii ki :) ) Win 10 daha iyi, keşke yükleyebilseydim. Belki yarın bir gün uyumlu olma ihtimali olur. :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

~»Tost Makinesinden Gönderildi«~

Kimine Göre Bir Forum, Kimine İse Bir Aile..,

Sayfa 2/2 İlkİlk 12