Full Oyun indir Download

TÜM BANLAR AÇILMIŞTIR!! && YENİ ÜYELİK AÇILMIŞTIR!!

KIRIK LİNK BİLDİRİMLERİNİZİ BEKLİYORUZ!! BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > Bilgisayar Teknik Servisi > Windows İşletim Sistemi > Windows 7

Windows 7 Windows 7 Hakkında.

Facebook'ta Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-12-2009, 01:02   #1 (permalink)
Konu Sahibi
blackdragonfirari
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

blackdragonfirari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 14
Karizma
Rep Gücü : 206
Rep Puanı : 2243
Rep Seviyesi : blackdragonfirari has a reputation beyond reputeblackdragonfirari has a reputation beyond reputeblackdragonfirari has a reputation beyond reputeblackdragonfirari has a reputation beyond reputeblackdragonfirari has a reputation beyond reputeblackdragonfirari has a reputation beyond reputeblackdragonfirari has a reputation beyond reputeblackdragonfirari has a reputation beyond reputeblackdragonfirari has a reputation beyond reputeblackdragonfirari has a reputation beyond reputeblackdragonfirari has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
windows 7 kurulumu nasıl yapılır

:rolleyes:Geçelim kurulum aşamalarına.Ben windows 7'yi wmware sanal makine içinde kurup denedim.Windows 7 kurulum için en az 512 MB ram belleğe ihtiyaç duyuyor.Kurulum süresi windows xp'den daha kısa ve daha basit.Kurulum için indirdiğiniz iso dosyasını dvd ye yazdırıp dvdden kurmalısınız.

Kurulum aşamaları:
İlk adım olarak boot edilmiş DVD ile baslatıp bu ekranın dolmasını beklıyoruz.Windows kurulum dosyalarını yüklüyor.

Kurulum dosyaları hazırlandıktan sonra kurulum dilini, zaman ve yerel ayarlar için ülkeyi ve klavye dilini seçiyoruz.Next deyip diğer adıma geçiyoruz.

Sonraki adımda kurulumu başlatmak için Install Now yazısına tıklıyoruz.

Karşımıza lisans ve kullanım koşulları geliyor.I accept the license terms kutusunu işaretleyip next düğmesine tıklayalım.

Bu aşamada Upgrade seçeneği ile önceki windows sürümlerinden yükseltme yapabiliriz.Ya da Custom (advanced) seçeneği ile yeni bir kurulum yapabiliriz.Bu seçeneği seçip devam ediyoruz.

Windows 7'yi kuracağımız sabit disk bölümünü seçip next düğmesine tıklayalım.Eğer bu biçimlendirmek istediğiniz bölüm varsa Drive Options-advanced (Sürücü Seçenekleri-gelişmiş) a tıklıyoruz ve istediğiniz bölümü biçimlendiriyorsunuz.Xp gibi uzun surmuyor 5 sanıyede 300 gb lık alanı bıcımlendırebılıyor

Bu adımda dosyalar yuklenıyor.En uzun suren kısım burası.Expanding Files(Dosyalar Ayıklanıyor) yazısında %0 da uzun sure bekleyebilir(5dk kadar).Korkmanıza gerek yok %1 den sonra seri bir sekılde yukleme gerceklesıyor.

Ayıklama ve kopyalama işlemi devam ediyor.

Dosyaları ayıklama ve kopyalama bitti.Ek özellikler yükleniyor.Bu işlemden sonra bilgisayarınız kapanıp tekrar açılacaktır.

Registry ayarları yükleniyor.

Kurulum tamamlanıyor.

Görüntü performansını kontrol eden açılış ekranı

Windows 7 için kullanıcı hesabı oluşturuyoruz.

Bu pencerede güncelleştirmeleri işlemlerini seçip devam edeceğiz.
Use recommended settings: Bütün güncelleme ve güvenlik paketlerini kur.
Install important updates only: Sadece önemli olan güncelleştirmeleri kur.
Ask me later: Yükleme paketlerini kurmam için daha sonra sor demektir.Eğer internet bağlantınız yoksa 3. seçeneği seçin.

Saat dilimi ve tarih ayarlarını ayarlıyoruz.

Masaüstü oluşturuluyor.

İşte windows 7 yi kurduk ve masaüstü açıldı.

Windows 7 yi kurduk ama en önemli sorun driverlar ne durumda.Windows 7 tüm driverları kendi otomatik yüklüyor.Sadece bazı Nvidia ekran kartlarında sıkıntı cıkabılır onuda ınternet baglantınız varsa isteğe baglı guncellestırmelerde hemen goruyor.Performans olarak vista dakı hayal kırıklıgından sonra microsoftun boyle harıka bır sıstem yaratması benı de cıdden sasırttı.En cok sevındıgım noktalardan bırıde driver sorunu oldu.Vistada sozde driver yuklunmeyecek lafı uzerıne sadece ses driverını tanıması ıle hayal kırıklıgına ugramısken windows 7 kurmadan once hp den tum drıverlarını ındırıp tedbırımı almıstım ben (:D).Ama hepsını dırek yukledı ve Mıcrosoft benı ıkıncı kez sasırttı.

blackdragonfirari isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 25-09-2010, 11:09   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

azturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Bulunduğu yer: Azerbaycan,Bakü Meslek:Ogrenci SAMPIYON FENERBAHCE !
Konular: 49
Karizma
Rep Gücü : 10325
Rep Puanı : 1011827
Rep Seviyesi : azturk has a reputation beyond reputeazturk has a reputation beyond reputeazturk has a reputation beyond reputeazturk has a reputation beyond reputeazturk has a reputation beyond reputeazturk has a reputation beyond reputeazturk has a reputation beyond reputeazturk has a reputation beyond reputeazturk has a reputation beyond reputeazturk has a reputation beyond reputeazturk has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: windows 7 kurulumu nasıl yapılır

emeye saygi
azturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2010, 11:15   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 8
Karizma
Rep Gücü : 160
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : Reliq is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

Orada 8 gb hd mi var yoksa benmi yanlış görüyorum :D Yararlı konu.
Reliq isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2010, 11:25   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

кяαтσѕ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 52
Karizma
Rep Gücü : 2865
Rep Puanı : 268920
Rep Seviyesi : кяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Bir şey sorucağım.DVD'ye yazım hızını kaç yaptın?
кяαтσѕ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2010, 12:21   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 220
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : predator82 has a reputation beyond reputepredator82 has a reputation beyond reputepredator82 has a reputation beyond reputepredator82 has a reputation beyond reputepredator82 has a reputation beyond reputepredator82 has a reputation beyond reputepredator82 has a reputation beyond reputepredator82 has a reputation beyond reputepredator82 has a reputation beyond reputepredator82 has a reputation beyond reputepredator82 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

emeğe saygı güzel resimli anlatımınız için teşekkürler...Win7 bence 10 üzerinden 10... yalnız ben bu konu dahilinde bişidaha sormak istiyorum, bende geçenlerde Win7 ultimate 32 bit kurdum, sistemimi alırken anakartımın üzerinde ozaman Windows 7 yoktu daha, "Vista Ready" yazısı vardı, vistada güzel benim için ama Win7 daha bambaşka, sorum ise; anakart ve chipset sürücülerini Win7 ye göre netten indirip manuel kurmakmı daha sağlıklı olur? yoksa öylece kalsamı daha iyi upgrade yapmadan...
predator82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
kurulumu, nasıl, windows, yapılır

Seçenekler
Stil