Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > Bilgisayar Teknik Servisi > Windows İşletim Sistemi > Windows 7

Windows 7 Windows 7 Hakkında.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-11-2012, 19:54   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Raychu
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Raychu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 49
Karizma
Rep Gücü : 3127
Rep Puanı : 300162
Rep Seviyesi : Raychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 72
Oyun Birinciliklerim
Standart Windows 8

Evet arkadaşlar sizle windows 8 hakkında konuşmak istiyorum. Soru sormayacağım maksat herkesin fikrini paylaşması... Sizin de gördüğünüz gibi -eminim görmüşsünüzdür- elektronik eşya satan mağazalar da satılan bilgisayarların çoğunda artık windows 8 işletim sistemi var. Yeni bir pc alacakların % 90 ı windows 8 alır zaten. Ve Windows 7 kadar çok satacak gibi ama sizce yeterince iyimi? Bana sorarsanız yeterince iyi. Birkaç siteden araştırma yaptım -Reklam yasak olmasaydı sitenin adını yazardım- Ve windows 8 de 10 oyun test edilmiş, windows 8 kurulu bilgisayarlarda Sleeping Dogs dışında tüm oyunlarda az farkla daha iyi performans sağlanıyor. Benim bildiğime göre windows 7 de çalışan oyunların NEREDEYSE tamamı windows 8 de de çalışır. Bu iyi bir özellik ama bildiğimiz windows görüntüsünden çıkmış. Yani Başlat imgesi vb. şeyler hepsi değişmiş yinede ben windows 8 in daha iyi olduğunu düşünüyorum maksat tartışmak ve sohbet etmek bu yüzden FullGeyik kısmına açmadım konuyu yorumlarınızı esirgemeyin lütfen. alıntı değil

Raychu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 24-11-2012, 19:57   #2 (permalink)
FullOyun Mod.
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Razor58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 227
Karizma
Rep Gücü : 32172
Rep Puanı : 3182202
Rep Seviyesi : Razor58 has a reputation beyond reputeRazor58 has a reputation beyond reputeRazor58 has a reputation beyond reputeRazor58 has a reputation beyond reputeRazor58 has a reputation beyond reputeRazor58 has a reputation beyond reputeRazor58 has a reputation beyond reputeRazor58 has a reputation beyond reputeRazor58 has a reputation beyond reputeRazor58 has a reputation beyond reputeRazor58 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 11
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 1

Standart Cevap: Windows 8

Benim gözüme pek iyi gelmedi başlat simgesi fln.Beğenmedim.Sisteme bişey demem ama görünüm kötü.
Razor58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2012, 19:59   #3 (permalink)
Konu Sahibi
Raychu
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Raychu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 49
Karizma
Rep Gücü : 3127
Rep Puanı : 300162
Rep Seviyesi : Raychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond reputeRaychu has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 72
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
Razor58´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim gözüme pek iyi gelmedi başlat simgesi fln.Beğenmedim.Sisteme bişey demem ama görünüm kötü.
sistem olarak bence gayet iyi ama kesin bişey diyemem bende çünkü sadece kısa süreliğine test etme imkanım oldu. Ama görünüm hakkında sana katılıyorum.
Raychu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2012, 20:53   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

xrl8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 145
Karizma
Rep Gücü : 18320
Rep Puanı : 1806391
Rep Seviyesi : xrl8 has a reputation beyond reputexrl8 has a reputation beyond reputexrl8 has a reputation beyond reputexrl8 has a reputation beyond reputexrl8 has a reputation beyond reputexrl8 has a reputation beyond reputexrl8 has a reputation beyond reputexrl8 has a reputation beyond reputexrl8 has a reputation beyond reputexrl8 has a reputation beyond reputexrl8 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim

Windows 8 dokunmatik pcler için yapıldı daha cok bence
xrl8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2012, 05:51   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

concon26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 7
Karizma
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : -129042
Rep Seviyesi : concon26 is infamous around these partsconcon26 is infamous around these partsconcon26 is infamous around these partsconcon26 is infamous around these partsconcon26 is infamous around these partsconcon26 is infamous around these partsconcon26 is infamous around these partsconcon26 is infamous around these partsconcon26 is infamous around these partsconcon26 is infamous around these partsconcon26 is infamous around these parts
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim

hiç denemedim
concon26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
windows

Seçenekler
Stil